Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

pl nálam!
Sziasztok!
Vezérmű lánc feszítőhöz nem tudjátok hol lehet venni csapágyat? (ami van a vezműlánc feszítőházban)
Ne aggódj 10ból 6 nem indul melegen. ha vársz egy kicsit mondjuk 10percet leállítás után akkor utána szerintem be fog indulni.
Nagyon sok ember küzdött már ezzel a problémával de igazából senki nem tudja mi a jó megoldás. sajnos ez van...
Sziasztok!
Valaki tudna felrakni egy képet hogy hol található a termosztát és hogyan is néz ki pontosan? 96os évjárat (forgalmi szerint) zx250c-alváz, zx250ae motorkód. Köszi!
meg van amikor megyek vele 10-15 percet,leállítom és újra beakarom indítani az se jön össze.(csak tolással)
bocsi ha nagyon összevissza írok, ez az első gépem. :)
köszi a segítséget.
és ez a kompresszió mérés ill. javitás sokba fáj? (:
Azt kell ilyenkor tudni, hogy mi nincs. Mivel kompressziód van, és újak a gyertyák, így a gyújtás feltételezem, rendben. A karbi sorral kezdeném, hogy benzint kap-e? Ezt így látatlanban nehéz megválaszolni, miért nem megy. Nyomj a légszűrőhöz hidegindítót, vagy féktisztító sprayt. Ha akkor beindul, akkor nézd át a karbisort!
De azt mondod, hogy hidegen indul! Akkor nem lehet sem akksi, sem generátor. Ha akksi lenne, akkor nem forgatná a főtengelyt, ha generátor, akkor menet közben ha megy a világításod, és mondjuk indexelsz, akkor megállna a motor. Illetve nem indulna, ha újra visszahűlne. Az is arra utaló jel, hogy kicsi a kompressziód, hogy tolásra melegen is beröffen. Méress kompressziót, sok mindent el fog árulni! Ez sajnos típushiba, hogy a szívószelepek kipattognak, és ezért alacsony lesz a kompresszió. :(
vagy gyertya?
és esetleg akksi vagy generátor probléma?(fél évet állt a motor)
Egyszer pöccre indul, egyszer meg úgy kell betolni..
Remélem nem hagyom ott a motor árát a szerelőnél..
löszi
Sziasztok! 92'-es zxr-em van már cseréltem rajta sok mindent (főleg: főtengely, henger, dugattyúk, hajtókarok, csapágy, aksi, gyertya stb.) viszomt egyáltalán nem indul be még tolásra sem! Kompresszió van tehát nem a szelepek. Valakinek van valami ötlete? Vagy esetleg Érden egy jó szerelő?
Köszi!
Hello! Elsőre azt mondanám, hogy kicsi a kompressziód. Ez akkor szokott előfordulni, hogy melegen nem indul. Sajnos nekem is ez volt, a szívószelepek voltak kipattogva. Méress kompressziót, és gyűjtsd a pénzt! :(
Üdv.
Szivatóval indul a motorom, megyek is vele, de amikor leáll, utána ha újból el akarom indítani, nem indul el szivatóval sem.
ötlet?
köszi
Szia. Írtam emailt.
Szia!
Tudnál küldeni egy telefonszámot? Érdekelne pár dolog :)
adamvomberg@gmail.com az email címem.
Sziasztok, ha valakit érdekelne ! Nálam csak porosodnak.
heló igaz nem régen vettem az enyémet de megvagyok vele elégedve nincs széthajtva korához megfelelő álapotba van megy mint a vesztés :) csak ajánlani tudom!
Sziasztok,
Elgondolkodtam egy zxr vásárlásán, viszont a neten nem sok infót találok róla. Mik a típushibái? mire érdemes figyelni a vásárlásnál? mennyire szervízigényes? Illetve mennyire valószínű hogy szét vannak hajtva? szét lehet e egyáltalán? ki mennyire van megelégedve vele? ezekre a kérdésekre várom szíves válaszaitokat, megtiszteltek a segítségetekkel :)
94 es 250 es zxr hez keresek első féktárcsát párban! aki esetleg tud segíteni az írjon köszi
gyári párban 15000 4,2 mm vastag . 4 mm kell ezt a tipust cserélni ami van jó állapotu nem hullámos
Képesmotoron volt egy bontódó fekete gép és most vette le az eladó, azt írta, hogy új első tárcsák voltak rajta, érdekelne, hogy hol és mennyiért vette. Azért ide írtam mert az e-mail-re nem válaszolt, remélem ezt látja.
300-as
mi is ennek az átmérője?