Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sziasztok

91-es géphez keresek első féktárcsát, használt, de jó állapotú vagy új, de nem horror árú is érdekel.

Köszi
Igen ez az a motor, én már üzemképesen vettem meg. Azóta mentem vele, csak most adódott egy lehetőség, hogy lecseréljem egy 400asra, és azért akartam eladni. Ha nem megy el, megcsinálom a szokásos téli javításokat rajta és használom tovább nyáron :)
Vomby! Ezt a fekete-bordó gépet árulod, vagy meg akarod venni? Beindult már? Tavasszal ugyanennyiért volt eladó, akkor a srác karbi hibásként árulta... :D
jó jó igen a mikulás hozta és köszi a választ!
Szia!

Van hozzá gyári olajam az mindent visz! Adatlap!
Jézusom! Mondd azt, hogy a Mikulás hozta a gépet!
Motul 5100 4T 10W40 jó bele.
heló mindenki.van egy 250 es zxr em az a kérdésem ki milyen olaj att ajánlana hozzá?mert mióta nálam van nem volt még olaj csere.
Szia KawaD!
küldj egy facebook kontaktot az adamvomberg @ gmail . com -címre! :)
Szia. Nekem még vannak alkatrészek. Mire lenne szükséged? Ha gondolod írj: adorjan@anonym.hu .
http://www.kepesmotor.hu/kawas...

Üdv! Ha ennek a hirdetésnek a tulaja erre jár, legyen szíves írja le, hogy aktuális-e még és hogy mi van meg belőle. Ha tudna árlistát is írni, vagy küldeni az lenne a legjobb! Talán 'krir1' tette fel anno, de nem vagyok biztos benne... Köszi előre is!
Köszi!
M10x1.25
Üdv!
Valaki meg tudná mondani, hogy a hátsó villán az emelőszemhez tartozó furat mekkora és milyen a menetemelkedése? Néztem egy elvileg gyári könyvet, ott nincs rajta, lehet hogy ez enmis gyári cucc rajta? Valaki tud linkelni valami jó Service Manual-t vagy gyári könyvet vagy valamit, ami használható? Köszi előre is!
Köszi a válaszodat, de ez elég messze van nekem.
Sziasztok!
Valaki meg tudná mondani, hogy milyen típusú, méretű első fékbetét jó az 1996os rókalámpás zxr-hez?
Helló! Nekem van egy eladó bár igaz hogy nem Pest környékén vagyok hanem 250km-re.

http://www.kepesmotor.hu/kawas...
Sziasztok!
Szeretnék venni egy zxr-t, első motorom lenne. Tudnátok valami tipped adni, hogy mire figyeljek a vásárláskor? Illetve ha értelmes áron lenne eladó motorja valakinek Budapesten vagy közelében akkor azt szívesen megnézném.
Helló!
Szükségem lenne egy eladó karbisorra. Nincs valakinek egy elfekvőben?
Hali nekem van egy zxr 250 eladó az utolsó széri r6 vásárlása végett válnék meg tőle. 06302220931
Köszönöm, írtam e-mailt!
Szia!

Mi tudunk neked segíteni új, gyári Kawasaki alkatrész beszerzésében. Kérlek e-mailben küld el a motorod alvázszámát és küldjük az árajánlatot, azonban lehet ehhez a motorhoz sajnos már nem lesz rendelhető.

További Kellemes Napot!
Üdv!
'96-os ZXR 250-hez kellene nekem tömítés az olajteknőhöz, vagy tömítés-szett. Tud valaki eladót, vagy egy helyet hol tudok venni?
Sziasztok!
96os zxr-250hez ("rókalámpás") van valakinek eladó fejidoma?