Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hát ennyiért inkább darabokban eladnám a motort.
Mondjuk nézd meg mennyiér adnak németországban egy ilyen gépet, ahol a használtautók kb 30%-al olcsóbbak.De lha szeretsz szerelni akkor simán megveheted 100- ból már sokminden ki lehet javítani.PL: http://www.autoscout24.de/Moto...
Használd egészséggel
még annyit h nézd meg az alkatrész árakat és a motor értékét. na pont ezért ritka a jó állapotú ilyen gép mert kevesen hajlandók rákölteni a motor árának a felét esetleg egészét a gépre. érthető ez is. és akár hogy is nem mai gép és ezek nem arra vannak h 3ezres fordulaton használják. sokkal nagyobb az anyagfáradás veszélye és ha ebben a kicsi motorban bármi elindul mindet leírt

nem is olyan rég volt vki itt a fórumon aki vett (v csak akart már nem tudom) egy zxr-t és mértek neki átlag vmi 5 v 6 os kompressziót. az kb csoda h beindul. ha műszakilag kicsit otthon vagy a témában akkor érted h mire gondolok. ja említettem már h az is jó állapotúnak mondott gép volt? :D

meg ha visszaolvasgatsz a fórumban sokszor le lett írva mire érdemes figyelni, mik az érzékeny pontok, ilyesmi. jó motor a zxr400 de nehéz tényleg jót kifogni ennyiért meg szinte lehetetlen de ne legyen igazam, tényleg :)
hello
nem kötekedni akarok de ezért a pénzét az bontószökevény lesz. v vannak esetleg szerviz v legalább alkatrész számlái bármiről? 15 éves gépnél nekem nem az számítana h milyen fényes. nem lenne baj ha esetleg karcos v fakult hanem h mechanikusan rendben legyen. és a frissen szervizelés az mit akar takarni? olaj, gyertya fékbetét? :)
ne érts félre nem téged akarlak bántani csak nézd meg h mennyiért mennek ezek a gépek. 500e alatt nagyon nagyon ritkán van olyan amelyik tényleg rendben van. persze megveheted olcsón de ha jó gépet akarsz akkor azt a fent maradt 2-300e forintot bele kell borítani sajna. vagy beletörődsz h olyan amilyen vagy te is eladod némi buktával. gondold át szerintem.
vagy legalább egy tényleg hozzáértő szerelőnek mutasd meg. ha nem találsz a közeledben szerintem ne sajnáld a pénzt bérelni egy utánfutót és elvinni messzebbre. hidd el jobb bukni mondjuk egy szállításon 10-20e hufot mint kifizetni egy 6 jegyű szervizszámlát. de ez csak az én véleményem
Sziasztok! vennék most egy zxr 400-ast 96 os évjárat frissen szervizelve kapott egy új leömlőt, kivülről patika, 290 pénzért adja a srác. szerintetek?:)
8 penzert a tied
szóval köszönöm szépen a segítséget... és megy mint a vaddisznó
hello! megjött az elektronika és már a posta előtt kicseréltem és beröffentettem s működik
És mennyiért válnál meg tőle? :)
nekem van, ha nem sikerul kiegyengetni a tiedet
Egy képet nagyon megköszönnék, és megpróbálom akkor még felhevíteni is, hátha... köszi szépen!
Hát ha egy H betűnek vesszük akkor a jobb felső szára van hátrafelé görbülve, csinálok róla fotót azt felpakolom, ha jól felmelegíted szép pirosra akkor könnyen lehet hajlítani gondolok itt a sajátodra.
Nekem is görbe volt, ma hajlíttattam vissza, de fos lett...
Mennyire görbe?
Van egy görbültem ha pöcsölni akarsz a hajlitgatással.
Sziasztok!

Ha valakinek van nélkülözhető fejidomtartó konzolja, akkor keressen meg:)
Arra céloztam hogy először rakok fel tankpadot életemben
Kösz a tippet!
Van hatso tankpad is? Nem kell melegiteni csak fasza tisztitoval, zsiroldoval pucold meg, fektisztito alkalmas erre a celra, ennyi.
Hello mindenki!
Első tankpad cserém előtt állok,valami tanácsa lenne valakinek?kell melegíteni vagy ilyesmi?
köszi a tanácsot, fontolóra veszem.
Esetleg nyomd lefele egy kicsit a tanksapkat mikozben forditod a kulcsot vagy ha ugy sem megy akkor lehet elkopott a zar az imbuszcsavarok tartjak csak azt mar ki is kaptad.
sziasztok volna egy problemam nem fordul el eleget a kulcs a tanksapkaban es nem birom kinyitni olajoztam de semi hogyan birnam kinyitni vagy valami otlet valakinek kicserelnem de ahoz lekene veni koszi elore?
Én a Sport Attack-ot javaslom nekem kibírt simán 10ezret és pályán is tapadt rendesen, egyszer próbáltam ki és azóta azt használtam a 4kilósra.
gumicsere előtt állok. milyet javasoltok akkor, ha pályán is szeretnék még menni néhányszor az idén, és inkább a tapadást részesítem előnyben a strapabírással szemben? és mondjuk első/hátsó együtt ne legyen több 60ezer ft-nál
köszi
Ok akkor holnap feladom a papíron levő címre. Hali