Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ezek szerint a gazdinak nem kell a cucc?
cbr600rr meg 900rr trafokat hasznalnak altalaban ,mert ugytudom annak pont idealis a pipa hossza.sokan a 600rr trafo kabelkoteget hasznaljak fel,azzal szepen igenyesen meglehet csinalni.az elv meg ugyemlekszem ugyanaz mint a gyari trafoval,csak annyi a kulonbseg,hogy itt 2-2 trafora kotod ra a kabeleket.Remelem nemmondtam hulyeseget,de igy emlekszem:)
Érdekelne ez a hengerenkénti trafós megoldás, tudsz ebben segíteni, hogy lehet ezt megvalósítani? Esetleg a másik kettőt hol lehet kapni?
De,nekemis fokolhato gyari sp tengelyem van.A kent tengely magasabbat is emel mint az sp,es hosszabb ideig tartja nyitva a szelepeket. egy angol ceg ez,verseny tengelyeket gyartanak.200font lett volna a 2 tengely,1 szezont mentek.Hat az en motorom szerintem kozel sincs a te teljesitmenyadataidhoz,de azert ez is egesz halados motor.
Amit en meg par zxr-en lattam,hogy megcsinaltak hengerenkenti trafosra,de ezeknek allitolag sokkal nagyobb a fogyasztasuk,sokkal hamarabb leszivjak az akksit.
Aztan meg az irhato Ignitech gyujtast hasznaljak sokan angliaban,sok mast nemtudok.En igazabol elvagyok az en motorommal ugy ahogy van,csak mehetnek mar vele:)
Ami engem a legjobban bosszant a zxr-emen,az az elsofek,az valahogy nem az igazi.
gombos_ferenc@freemail.hu -ra légyszíves írd le h mik vannak és mennyiért!
Oldalidomom van nem pálya de fingé-hugyé adom oszt csinálsz belőle pályaidomot!Viszont van pájára való futóművem az nagyon kell, mert attól leszel gyors!
És az mennyibe kerül?
Szia!

Ú j tartályom van!
Halóó! Van valakinek eladó kiegyenlítő tartály meg pályaidom?
Boldog Új Évet Kívánok mindenkinek!

Neked nem fokolható tengelyed van? Vagy mit tud a Kent tengely. Menyi lett volna az ára? Milyen finomságokat lehet még kint kapni, amivel lehet növelni a teljesítményt? (Persze ami nekem még nincs benne.)
Ram air, jó kérdés. Az az igazság hogy most mikor össze raktuk a motort, akkor kerültek bele az összes finomság ami évek óta gyűjtögettem. Ezekhez, a finomságokhoz 2 motort kelet megvennem (Bartos , Dudi). De ez egy hosszú történet majd egyszer egy ital mellet személyesen elmesélem. Tehát egyértelműen nem mondhatom hogy az a (fergeteges sok) lóerő a Ram Airnek köszönhető. Csapattársam Ágonál mértük és hátsó keréken 73.7 LE, 39.2 Nm ez az eredmény született. Ram Airhez viszont kikel vágni a hűtőből. Amit még szeretnék egy fejidom és a hozzá való összekötő beömlő, a Ram Aire boxhoz. Nagyjából ennyi.
Koszonom,ha ugy jonne ossze,mindenkepp szolok!
Megmondom az oszintet,azota miota talalkoztunk nem nezegettem utana a dolognak,alkudoztam kozben Kent vezertengelyekre de aztan nemlett biznisz.Ramair neked jol szuperal?
Tudok valamiben segíteni, csak szólj.
Valami találkozó félét össze lehetne hozni itt fórumozókkal is.
Fokolással kapcsolatban megtudtál valamit?
Szervusz,a legjobbakat neked is meg minden kedves forumos ismerosomnek:)

Nem,nemvagyok otthon,megyek most januarban par napra,es remelhetoleg majd augusztusban picit hosszabb idore,es most a kawat is szeretnem elovenni,teszegetem felre a lovet egy kisebb reviziora,hogy minden gordulekenyen menjen,hisz 2 eve nemvolt elesben hasznalva a gep..
Remelem tudunk majd egyutt korozni kicsit!
Szevasz Mitogeri!
Kellemes Karácsonyi Ünnepet kívánok.
Csak nem itthon vagy?
Jövőre gurulunk egyet valamelyik ringen?
Boldog karácsonyt nektek is :)
Na,akkor legalabb forumlakohoz kerult:)
Köszi szépen. Csak azért kérdeztem, mert most nálam van a motor.
Istella Tomi ex motorja,eleg gyors moci volt,es nagyon karban volt tartva,2008as szezonban lattam en utoljara azt a gepet,akkor szepen egyben volt.
Mitogeri a galériáid között lévő zxr-es topikban az első képen van egy narancssárga 400-as. Tudsz erről a motorról valami bővebb infót?
Előre is köszi.
Köszi! Kiajánlom a gazdinak!
30-ra gondoltam, esteleg még van hozzá egy szívó vez. tengelyem! üdv
Szia!

Mit kérsz érte?
Nekem van! tel.: 70/ 632 59 96
Udv,ez a karbisor nem siktolos.ez ey szeria karbi egy ramair boxban.
HI!

ZXR-400 Hengerfejet keresek! Aki tud lécci jelezze!

Köszi:Zs