Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

nagyon szép
Sziasztok!
Kész lett a téli nagy szerviz, így gondoltam megmutatom a paripát.
Az előző tulaj által felrakott matricák /kiegészítők nem jöttek be nekem így teljes szétszerelés után több mindenből is visszakerültek a gyári cuccok. Pár extra mint pl a doboztartók vissza fog kerülni, de a többi egyenlőre nem.
Plusz az idomok levétele után látszott hogy nagyon el volt hanyagolva a gép az utóbbi években.
Szerencsére műszakilag nincs baja, és most már az esztétikára se lehet panasz. :)
Ebben Ön a profi! Tiszta sor. Én max csak saját szakállamra hobbi céllal szeretném megtanulni, mit hogyan kell alkotni ezeken a sárkányokon. Elvileg minden rendben került vissza. Szombaton lesz egy kis időm és ránézek ismét a dologra, hátha valamit elnéztem.
biztos hogy nem !!! ha elöte jó volt és nem kavartad össze az alkatrészeket , nem lukas a menbrán , nem dugult a rendszer .. a fizika nem hazutolja men magát .. a tolyatyu fel megy
ezt aki fel rakta ... a yuyubra .. az egy hülye !!!!!!!!!!!! .. egyszer ez egy vizes cuc ................és holt hideg még ez a motor 105 fokon üzemel aztán ezt igy nem lehet elöször is a tolatyu csőt nyomás alá kell helyezni.............. és air box nélkül soha nem lesz jó ..... szinkronizálni kel igy ..semmi több
Akkor pedig neked kell megoldani ! A bilincseket ellenőrizd a szívótorkon ! Húzkodjál le mindent a vákumról , dugózd le mind a négyet , A szívó oldalon az a négy gumi legalább rajt legyen , alapjárati keverékszabályzókat 2-ford-ra egyformán visszatekerni , Ha jól van összerekva annak menni kell !
Ha van szinkronod tedd rá , sok mindent elárulhat ! Szivató nincs rajt ugye ? Vagy valamelyik szivató gumigyűrűből sem hiányzik darab ?! Rohadtul eltud keményedni és csak úgy szííííja a luftot ! Ha rajt a légszűrőház akkor a falsot spray-vel mindenkép próbáld ki ! Írjad hol tartasz , miket vittél már véghez ! Kitartás ! Jó lessz az !
a videón úgy hallatszik mint ami hörböl nem kap elég benyát sok a levegő ami lehet azért mert nincs meg a levegőszűrő folytása és azt hiányolja vagy dugulás van valahol és benzint nem kap vagy mind a kettő de akár más is lehet ... de ha minden tökéletes és mégse jó akkor valami csak nem tökéletes...
Ok, erre is gondoltam de visszarakás után is csinálgatja néha. Meg is lepődtem rajta. Abban biztos vagyok hogy tökéletesen visszakerült minden.
neked is le van véve a légszűrő ? tedd vissza és csoda fog történni
Kérdeztem, de akkor videót nem szúrtam be. Azt mondta nem tudja így mi lehet. Meg nem is akarom nagyon fárasztani, van elég munkája és gondolom nem ezekre szeretne válaszolgatni naphosszat. Ezért gondoltam hátha tudtok valami okosat mondani.
Kérdezd meg Taschnert a facebook-on !
Nem engedte a videót beszúrni: http://youtu.be/yYPD-_y_CBQ
Sziasztok!

Valami hasonlót csinál a zizim, bár nem ennyire drasztikusan. Csináltam egy karbi tisztítást a téli hónapok alatt. Plusz a pilot jet-et cseréltem még rajta gyárira mivel az eredik berohadtak. Visszaraktam a tegnapi nap folyamán a karbit. Flakonból kapta a benyát addig amíg leteszteltem és ilyeneket csinált mit a videón. Nem tudjátok mi okozhatja ezt?
Sziasztok!Valaki megmérné nekem egy zizi hátsó villa közötti távolságot és a villa vastagságát?Motortartót akarok szerkeszteni,de nincs itthon a mocim!(zzr 400)Nagyon megköszönném!
Szia! Féktárcsák mennyibe kerülnek?
a zzr 400 kipufogó után érdeklődnék, hogy megvan-e még?
Tulajdonképen ezért lenne a fórum , csak egypár gyökér nem véletlenül tipor szájba embereket jó szándékkal adott ötletért és tanácsért .
Sok motoros inkább nem is nyilatkozik meg pedig értékes tapasztalatokkal rendelkezik , kKszönhetően az egymást bátorító és vélt tudással rendelkező embereknek . A véleményemet sokszor én is inkább megtartom magamnak vagy privátban válaszolok .
Hát igen,a 4 fúvóka került 800 forintba.....amiket meg kicseréltettek velem azt meg lese merem irni..drága tanulo pénz volt....nem beszélve a 4 garnitura gyertyárol.legközeleb inkáb bellenyulok én,,,,mert igy lett jo a motorom...hát most egy darabig bisztos jo lesz...mert sok minden most ujj rajta.
Akkor a gyújtás modulod is hibátlan ? Ezért mondtam neked hogy kell egy doboz próbálni ,, ha a hiba marad nem a cdi a felelős ! Okosok könnyen játszanak más pénzével !
na végre teljesen megoldódott a zizim betegsége,a gyertyák mindig meghaltak...cseréltem én már minden a motoron,mire kiderült hogy a karburátorba a fö fuvokámat a motor szerelö ki cserélte 142 re,,most jo lett, 100ast tudtam bele teni.. és most minden rendbe van.most kap ujj olajat szürövel,mert a sok benzin fel higitotta...szerelöt meg ha esetleg nagyobb baja lesz a motoromnak,akkor inkáb nézek másikat.
Sziasztok,

hátha valakit esetleg érdekel!
http://www.jofogas.hu/gyor_moson_sopron/Kawasaki_Zzr1400_Hatso_futomu_himba_42984366.htm
Szia!
Pár hete szereztem be új tömítéseket a vashoz (ZZR400). Egyszerűbb volt gyártatni, mint neten beszerezni. A következő boltban érdemes megkérdezned: http://www.tomites.net/kapcsolat/
Tudtam vinni egy elszakadt mintát, így 1 nap alatt megcsinálták az újat.
Üdv.: Bence
nekem van ha kell hivj 06704275150
Üdv! Kilométer óra spirál meghajtót keresek zzr 400-as hoz.
Jó ha így van !