Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Butaság, a 75 lovas tdm-en egyik se bírt ki 10- et, még az se amit kilátszó szövetig koptattam.
Na jo, az is igaz mind a kopásjelzö alá lett koptatva, középen simára.
Butság. Nekem 1100-en 3 volt hátul, mind 12-13 körül lett cserélve
Ha road 2, akkor abból 2 szettet használtam el, szárazon a legjobb túra sport, de esőben ésszel lehet csak menni vele és nem bír ki még 10-et sem hátul, zzr1100-en még a 8-at se.
Igen így mutat a fél alatt van mindíg , városba felesen , mikor van elég szusz akkor meg az alsó harmadba !
arra gondoltam
Na, az enyém is igy mutat, a srácnál sem megy ki közép állásig csak negyedig, pedig Ő pörgeti. Akkor lehet hogy igy jó ahogy van.
Egyébként tényleg jó a vidi!
Infrás.......
Kb így mint a videón ! Amúgy is jó ez a vidi !
http://youtu.be/CfI76OEgZJQ
Ha termosztátot cseréltél , és a ventillátor is kapcsolgat , akkor az óra a sanszos , de azt sem mondanám rossznak , csak más értéket mutat ! Neked most lejjebb lesz az üzemi 85 fok !
Melyik esélyesebb hogy rossz, a jeladó vagy az óra?
Pont a felénél üzemközben , felső három negyednél meg a venti ! Ha úgy érzed kevés , villants rá lézeressel , az a biztos !
Szeretném kérdezni, hogy nálatok hol szokott állni a vízhőfok mérő óra mutatója? Nálam alig lép be a zárt mezőbe, és még nyáron a legmelegebb időben is negyedig megy csak fel, de a venti már beszokott kapcsolni. Ezért nem tudom hogy az óra, vagy a jeladó lehet rossz? A termosztátot most cseréltem ki, de ugyan úgy mutat mint előtte. De szerintem legalább fél állásig ki kellene menni a mutatónak. Vagy nem?
Én ilyet vettem nem régen..
Oké ! Várjuk a jó időt , és egy 1000km után mondjál légyszives véleményt !
Sziasztok bevallaltam a gumit amit belinkeltem!
Szerintem megérte nagyon, nem kemény nem repedt teljesen hibátlan. 2015 24. Heti!
Nem hiszem, nézd meg a profilomban a tdm váltó videót. Nincs az az olaj ami ezen halkítana, mert ami igen, azt már kátránynak híjják.
Persze, csak a váltót egyesbe rakva néha elég nagyot csattan, hátha valamelyik olajjal ez javulna.
Te is tudod , a csere a lényeg , azolaj előírásnak bármelyik megfelel !
Ebben a hondától megszokott repsol ment eddig, azelőtt ipone, meg nagyon rég motul 5100.
Mindegyik tökéletes , én huszon éve a castrol synt olajjal terelem a vasakat ! Milyen volt benne eddig , hogy a három leggyakoribb még nem ?
Olaj váltáson gondolkodom, amire váltanék az Motul 5100 vagy 7100 illetve Castrol Power1. Esetleg valakinek tapasztalat az említettekkel? Bár 5100 már volt régebben, de egy pár éve nem használtam.
Kell neki !
Van egy kanna fáradt olajam Busa Lacikának el ne felejtsük!
Yes !