Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ezen én is mindig meglepődök az enyémmel kapcsolatban. De ha jól csicseregnek a madarak hamarosan jön valami nagy dobás a malac családfáján. :-)

Amúgy a 600-ás os magyon szép csak a sötét szín miatt fotón nem igazán látszanak a részletek.
Givi-s plexi, azon én is meglepődtem! Illetve elég sok apró dologban már modernebb, másabb. Mit számít 2 év is, tök durva!
Persze azért tettem ide ki , jobb oldali rohant a bal oladi megmentésére. 98-as évjárat, E típus, 600 ccm.
A bal oldali is zzr? Más ccm vagy évjárat? Csak mert van oázis nuansznyi különbség amit nem tudok hova tenni. Plexi, mintha a lámpa is más lenne
Á, ez egy műszaki jelbeszéd, asszem azt akarta mondani hogy lazának találja az egyik küllőjét......
Bocsi hogy megkérdezem, ez most egy magánéleti beszólás volt "versenycica"-nak?
Szép két rakás hányás!Találtam rólad még valamit Te rühes,arra mit fogsz írni?Zabálom az életedet?
1x én is szívesen beszélnék olyan motorossal, aki SOHA nem lépte még át a sebességhatárokat.Olvasni olvastam már fórumokon sokszor ilyent, de a 35 év alatt mióta motorozom, még nem sikerült a sok száz motoros közt SZEMÉLYESEN olyant találni, aki még 1x sem lépte át a sebességhatárt. Szóval az ilyen kicsit mesének tűnik nekem, hallottam róla, de még senki se látta.....
Pinkedlitől kérd ezentúl a tanácsokat,mert nagyon naprakész,bármi is legyen a téma.Pláne a zaklatás terén nagy a pofája!
Egyszer motorozz Ekecsel... azt megtudod, illetve nem fogod megtudni!
Köszönöm kedves szavaitokat ,! -nagyon megható,kulturált és tanulságos volt.
Még azt mond el mi a rabok faszának regisztráltál a SPORTMOTOR oldalra , ha egy ilyen videó ami a hőfokmérő miatt lett ide linkelve a ZZR fórumra cxsak ennyit hoz ki belőled hogy donor legyél ! Linkelj légy szíves egy videót ami a te mércédet megüti , és nem kell hozzá az agyfasz hozzászólásod ! Ígérem végig nézem ha sírva is ! 3 napja regisztráltál , és írod a történelmet !
Figyelj már, Te most ezért képes voltál 3 napja ide regisztrálni? Van épp elég trollunk, jelenleg ez a pozició teltházas......
Abból amit írtál nyilvánvalóan látszik,hogy még most sem érted a hozzászólásom lényegét! de nem túl nagy a baj!- , értelmezni ugyan nem mindenkinek könnyű feladat ,de kis szorgalommal, gyakorlással elsajátítható.
Kész vagy ember , mint a mateklecke ! Amikor először léped át a megengedettet akkor kéne téged jól tarkón veregetni ! Nem te írtad a videóra hogy csak arra jó hogy kell gyorsan donorrá válni ?! Írtam volna még de nem teszem ! Neked van igazad !
Úgy látom te még saját magadtól is el vagy rugaszkodva és folyamatosan személyeskedsz!-miközben én kizárólag a videón látottakat minősítettem!
De leírtam a rídernek , hogy a hőfok miatt linkeltem , és jön nekem a hegyibeszéddel , játsza itt az önkéntes rendőrt , az úton meg biztos 50- 90-130 nál többet nem megy a motorjával ugyan már ! ? Akkor azokat a videókat kell csak megnézni ami neki tetszik csak ugye azon nincs mit nézni ! Hagyjuk már ezt a dedót !
A motorozás élménye mindenkinek mást jelent......ebbe én nem folynék bele, - leginkább ne veszélyeztessen (konkrétan, nem elméleti sikon) másokat és lehetőleg magát se. Az meg, hogy ki mennyire tud motorzani, azt legkevésbé egy rövidke videóból lehet megállapitani. Ennyi erővel nem szabad nézni moto gp-t sem.
Mindenkinek saját képességeivel kell képben lenni és nem Rossit képzelni induláskor.
.Z8-am nem volt, arra nem tudok példát mondani. De Te mégy mint a zállat, ugyhogy biztos azé :) a nyomaték öli meg a gumit, nem a lóerő :))
Nem divatja annyira felmászkálni... No para!
Elég szomorú,hogy te csak ezt olvastad ki abból amit írtam! Engem kizárólag a jó szándék vezérelt és elsősorban azoknak szólt akik néhány szezon után azt gondolják,hogy ők már "nagyon tudnak"!? motorozni és milyen jó "buli" az autók között szlalomozni és több KRESZ szabályt is megsértve veszélyeztetni önmagát és a közlekedés többi résztvevőit! És ha még nem tudtad volna a motorozás élménye és a "széles út" nem erről szól!
Nyugodj meg , dőlj hátra , a vízhőfok miatt lett linkelve a vidi , az pedig biztos hogy üzemi hőfokon van ! Neked ezek szerint nem ajánlott videó , de csak 18- as karikát szoktak rakni , ezért nem írták hogy 55-ön felüli ! Mi a gondd ezzel ? A necces részeknél takard el a szemed , vagy hagyd ki az idei szezont ha ennyire irritál ! A ZZR 1100 kicsit kilép a konfortzónájából , a ZX 12 pilótája meg néha be - besunyik ahelyett hogy a gázt húzná ! Ne legyünk már ilyen álszentek ! Az adatlapodról nem derül ki milyen Kawád van , ha pitbyke , megértem az aggodalmad ! De mindegy is , az a lényeg hogy jól meg mondtad !
Arra jó ez a video,hogy lássuk hogyan lehet mielőbb donorrá válni!
A rexin meg (ami ugye egy gyenge zzr) a Z8, ami elvileg klaszisokkal tartosabb mint a cra2, 8200-nál bőven kopásjelző alatt volt.