Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Én 2008 szept vettem,azóta 16E mentem vele!
Neked mióta van mega tied?
Szia. Márc 6.-án hozom haza. Utánna ha szólsz akkor találkozhatunk és megmutatom.
Jacis!
Megvan már a TL?Szeretnék 1 kis segítséget kérni:megnézném az elsőtelód beállítsát mert az enyém össze-vissza van csavrgatva és kellene 1 kiindulási alap!
aha :)
szépen szól a kawád. asszem fekete sisak volt rajtad. De a ruhát meg a motort megismertem így képről. Toyota szalon kereszteződésében találkoztunk.
Szia!
Na tegnap találtatok valami motort?
Köszi. Délután kinézek.
Szia
most voltunk kint a gokartnál nyitva van kint van a Pisti is meg láttunk egy sárga kisbuszból már bányászták elő a gokartot...
Szia Timcsi!

Tegnap adtam el a kis GPZ-t Na, de majd nézek valami járművet a garázsban Várom már, hogy legyenek gokartpályás talik
Hogyhogy eladod az SV-t?
Sziasztok. Tudja valaki hogy mikor nyit a gokartpálya?
Én meg aki rád dudált a Petőfi Sándor 16 mögött, de láttam, hogy nem voltál képben, mert gondolatban már húztad a fülét.
megtört a jég végre!
én voltam a kawás.krisztián barátom volt a cbr-es.együtt karikáztunk és a rizlás suzukival mi is összefutottunk a nagy tomi volt vele.
nagggggyon jó volt már!remélem csak javul az idő!
Ne álmodozz Te lyány
akkor is mi voltunk csak nagyobb kiadásba, na
óó bocsi, nézd el nekem. év első motorozása: roló le, zene fülbe és előre
nem. 6-osok voltak.
észre se vettél izsáki úton katonától meki-ig mentünk mögötted autóval, még szirénáztunk is
dejóóó már
holnap én is kitolom picit, ha felszárad ez nagy sár. annyira azt nem szeretik a vágatlan slick gumik
szerintem Ránk gondolt
Végre! kitoltam ma a picininját, idén először, szerintem nem kell mondani, végig vigyorogtam a motorozást Ojjjjjjjjan jó volt végre. a hónap fénypontja volt ez a délután
azt a "szart" kergettem körúton, nem? :D
fox táska volt rajtad, rajtam meg DC. De nembiztos hogy Te voltál. :D
nabumm, ennyi erővel én voltam meg Wicca, és meg is van a kawa meg a CBR :D
Én is hallottam valami csörgő-csattogó hangot...Olyan volt mintha a nagymamám lekvárfőző fazekát megtöltötték volna 1/4-ig csapágy golyókkal és rázták volna...arról beszélsz?:))))) (Dugó,gyűrű,motorgenerál:) ;)
Kivitted? Jövő hét szombat Neked is jó? központban tervezzük immár.
Hellóóó miiii?!

Haha én meg láttam ma valami szürke piros "ducitti" feliratu szart a kiskörúton!
Vagy lehet én voltam?