Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Mi is voltunk kint a Marcival a pályán, de a cbr-es akkor még/már nem volt a pályán, ja és az első igazoltatásunk is meg volt az idén, de azért jól esett a gurulás.
valahogy sejtettem , hogy nem mindenki bírja ki
Ma voltunk kint a gokarton, és volt egy elvetemült CBR-es fent a pályán. Elég bátran rótta a köröket
na volt már olyan elvetemült idén, ki felment a páyára?
Sziasztok jó estét.
Na tekeregtetek? ebben a délutáni jó időben?
Jövő héttől hátha jön a jó idő....
össze vissza mutatják ezek óránként mást és mást de az a 14 fok jó lenne
Valaki tudna nekem mondani info-t a motoros tanyáról? kell e védőfelszerelés mennyi a beugró? mikor nincsenek olyan sokan stb stb...

Gartulálok!
A mocit nem tartom mert nehéz...:P
Viccet félretéve tényleg nem hirdetem, de összecsöröghetünk, ha érdekel és megbeszélhetjük...

Joci
Szia!

Érdekelne a géped. Mennyire tartod? Mennyi km van benne?
(4-es lett az államvizsgám )
Szia Timi,

Az enyém akár eladó is lehet :P
Amúgy hogy vagy?rég beszéltünk már...
Joci
Szia!
Gsxr 600 van tervben, remélem mihamarabb sikerül...
IAP szenzor rosszalkodik!A TL-s fórumon Imrufo tett fel képet róla!
A jövöhéttől menetképes a gép mert már van hátsó gumim!Sajnos az előzőt vászonig jártam!
Szia.
Mit szeretnél venni majd? V2-es lesz a következő is?
Öcsémnek is 1 órája vitték el az ETZ-jét!
Itt valami gyanús! Lehet,hogy kezdődik a szezon?!
Szia!

Én is tegnap adtam el az SV-t! Úgy látszik szerencsés nap volt a tegnapi. Örülök is neki, meg nem is. Remélem minél hamarabb megtalálom az utódját!
Jó lenne már talizni, és dumálni egy jót
Mi volt a baja?
Szívesen segítek,bár én is csak még tanulom,ugyhogy kellenek még az "Öreg TL-s kollegák segítségnek ha elakadok!Mint most kidobott a picike agya 1 C13-as hibakódot,de nem vészes a problematika!
Na ez jól hangzik. Én is kicseréltetem majd. Ha meglesz az enyém akkor összefuthatnánk beszélgetni.
Nm volt vele gondom!24E-nél állítattam hézagot/Natix-os szerelő/,a csészék tökéletesek voltak,de én rendeltem bele újjat(6500ft/db a Rodeo-ba),így biztos nem lesz baj vele!Egyébbként akkor szokta megadni magát ha terheletlenül szabályoztatod+ha durrugtatsz!' ismerősömnek volt 1 TL-je újkora óta az övé volt 62E-rel adta el és a gyári csészék voltak benne!
Igen ha a szakértői véleményben az fog szerepelni, hogy nem az Én hibámból történt...
01-02 es CB600F Hornet-el megelégednék majd ...


Nah kinézek Gokartra ha valaki nagyon unatkozik, Én kint leszek.
Visszakapod a pénzt?
Utánna mit szeretnél venni?
Nem lesz megcsináltatva, legalábbis nállam, feljelentettem, és 1-2 hónapon belül lesz egy igazságügyi szakértői vélmény és akkor fog kiderülni, hogy ki volt a hibás, és ha minden igaz vége lesz Májusra...
Neked mi van a Kawával? Mikor lesz kész?
Értem, Kár...
Szia. Jó volt a soros is, de elkellett adnom a kocsi miatt. Most meg belezùgtam a v2-be aztán gondoltam akkor legyen egy ilyen. V2 tùra volt a cél így két típuson gondolkodtam ezen meg a VTR-F-en. Jövő héten pesten leszek így ezt is ki kell hagynom.
Szia!

Nah! Sor négyes után V2-esed lesz? Nem vált be a soros?

Voltál kint tegnap a pályán?

Jövő Szombat sörözés! jössz?
Nekd nem volt gondod az első hengerrel soha (kipuf szelepcsésze)?
Több TL S-nek ez volt a baja a fórumos kollegák közül.
Ezt jól megfogalmaztam de mind1