Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Miki, holnap csörögjél és intézzük a dolgokat.
szia Májki, jobbulást!
Épp haver mutatott vmelyik nap (amikor karambolóztál) egy képet hogy nézzem meg az R6 hogy elszállt, eszembe sem jutott hogy Te lehetsz az mert nem néztem meg nagyon a képet a telóján. :(
aki szeretne pár képet a motorjáról vagy magáról (vagy mindkettőről) akkor szóljon, szívesen fényképezek mindenfélét :)
ezeket ma hajnalba lövöldöztem :)
köszi, de úgy nézz ki találtam már gumit, igaz csak Shinko gumi, de a kedvező ára miatt úgy nézz ki bepróbálom, 25 E ft, párban.
nem voltunk már szomjasak
Miki! hívtalak csak ki vagy kapcsolva. mikor engednek ki?
alap


Lacika
nem noooooooormális!
MIKiiiÍíÍÍÍ! gusziiii lacííiiIÍ :D
kedves pistabácsi! találtunk egy pulikutyát, fülében egy bogánccsal. amenyiben ez a kistesti hiba nem zavaró tenyező, úgy az eb átvehető a zsigmond lajos utcai jóbarátok állatmenhelyen. :D
boccssss! állaTOK! :D
jobbulást Miki! fel a fejjel! Ez volt a hivatalos :)
kedves Miki : eladó egy metál tűzpiros 49 ccm pedálos sérülésmentes babetta! érdeklődni lehet,gyulánál vagy nálam a Retroban szegeden! :D :D
üdv a dzsigoló állat! :D
Jobbulást Májk !
Szia!
Aranyos vagy nagyon, köszi.:) De a balesetin lehetetlen pihenni, nagyon kemény ami itt van amúgy...
Wicca, köszi szépen h ma is bejöttél!:) Nem felejtem el!
Örülök, hogy jobban vagy szándékomban állt ma benézni hozzád, de nem sikerült bejutnom Kecskemétre
Amúgy nézzük a dolgok jó oldalát: 3 nap pihi
110/70-17TL. 54 S
METZELER LASERTEC F újat tudok 16.000 ért
üdv a kórházból. hát megesett ez is, én túléltem, a motor úgy néz ki nem...
Mindenkinek köszi a jókívánságokat. Remélem tudok majd menni sörözésre azé, Krisz meg Wiccát tessék megünnepelni!
Amúgy ma már jobban vagyok, most épp a 82 éves Pista bácsinak keresek eladó pulikutyákat az országban.
használt gumit nem tud valaki Kecsón? 110/70-es-be kéne
jobbulást Májki
Jobbulást Májki
sajnos nekem most suli van Pesten, de még egyszer üdv a Mikinek!
üdvözletét küldi mindenkinek a nagy betegünk
5. emelet 520as szobában megtalálható
Látszerész vok, szemcsiket csinálok!
Mit melózol ?
Bazzeg
Még el se kezdődött a szezon máris elkaszáltak valakit?
Hihetetlen...
Jobbulást Májki
Jobbulást Miki, ha pedíg kellene egy jó szerelő akkor szólj,de lényeg h te épülj fel! Ja és a kis oroszlán is üdvözöl!