Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Üdv! Palástcserét hol és mennyiért csinálnak?
Sziasztok! Aprilia RS 50-hez keresek sportdobot. Ha esetleg van valakinek vagy tud szerezni akkor lécci szóljon!
Aki kipufogót szeretne az igy jöjjön
okés,köszi!
Hűű eddig csak 4 ütemüekre hoztam fiatalabb mocikra, de megnézem milyen lehetőségek vannak.
Hát igen,csak én Yosi mániás vagyok sajnos,volt már pár darab és ez jött be.
Alex!
Tudsz rendelni 2T kipufogókat? crossgépre
ha igen majd szólok ha kell rendelni....
LeoVince-nak a homologizációjával nincs gond
Köszi Alex! Hétvégén még gondolkodok mi legyen. A Yoshimura sokkal jobban tetszik, a LeoVince meg E betűs. Jelentkezem pár nap mulva mire jutottam.
Szia,csak nem E betűs?
Ez 1250 2007.
Ehhez van RS-3 és TRS (tri-ovál) kivitel is...
Akkor pillanat
ELVILEG 2007-es olyan mint a 2008-as,nem változott semmi.Kár,hogy a yosi nem E betűs
Ezz itt 1200-es nem 1250-es Bandita.
Szia ! Amit irtam lentebb RS-3-t az biztos jó mivel modellévet hozza a katalógus....

LeoVince EVO II SBK ez aluminium kivitel.... hangtompitó ki illetve visszacsavarható. Mivel ez egy Olasz cucc ezért 'E" approved.

85.000.-Ft dobozban.
Köszi Alex! Hát ezek közül egyik sem az enyém. A motorom ugyanaz mint 97-00 a váz és a többi pedig mint a 1250-es 07-08 modell...
Mi van hogyha megveszem és mégsem jo?

A LeoVince mennyi lenne? Ha jól sejtem az sem e-betűs cucc?
HEY Alex. Nézz be a GSR fórumba. Túrával kapcsolatban
Igy van...
ez csak gondolom dob? nem rendszer,
Szia Suzuki-ból a Yoshimura katalógusa kétféle modellt hoz:

GSF 1200 1997-2000-ig illetve
GSF 1250 2007-2008-ig ? Vajon melyik a tiéd

Amit találtam 2006 GSF 1200 Bandit-ra az RS-3 Yoshimura titán kivitel (selyemfényű)
Ár: 82.500.- Ft Dobozban. 1 db-ot mivel a legtöbb katalógus 2000-2005-ig hozza aztán 2006-ot nem, majd 2005-2007-ig szóval nem tudom mennyit módositottak stb stb.....
Akrapovic nincs hozzá viszont LeoVince EVO II SBK van hozzá.
Alex, érik bennem a gondolat, hogy kellene egy rendes kipuff a mocimra

Az én mocimra is tudna jönni ennyiért ez a Yoshimura rs-3? Olyan szép csilli-villi acél pont jó lenne :)
Akrapovic is érdekelne a mocimra az mennyiért lenne?

Suzuki Bandit 1200 K6, talán az utolsó darab levegős blokkos a gépem. Szép csillogó acél érdekelne mindkettőből. Jöhet mailban is az info.

Hogyan zajlik a biznisz ha kellene valamelyik?

Köszi szépen!
hello, a helyzet az,hogy a mostani mocim ,amin ek én vok a 3. ik tulaja és az első tulaj levette a gyári pufót és rátett egy másikat,ezt a 2. tulaj levette is visszatette a gyárit. amit már csak úgy tudott hogy rézzel odaforrasztották ,ami nem túl szép... nem tudtok vmi tippet hogy kitudjam ezt fényesíteni? vagy krómspray-t ismertek?
Az apró hirdetésekben a kipuknál ott a kép
Köszi a segitséget.Baromi jól néz ki .
Szóval a kép nem jött össze...