Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

ELADÓ egy Akrapovic full titán evo rendszer 07-08 as R1 re! Új ára: 607000Ft én odaadom 300000 Ft-ba
Hello emberek eladó még mendig egy gyári transalp dob hibbátlan állapot! És van még egy gilera xr125höz való végdobom is áruk megegyezés szerint érd tel.30-493-23-10
sziasztok
vki tudna segíteni? sportkipuffot keresek 2008as fz6 fazerre szolnok környékéről, hallottam vmi bendorf-ról is de semmi infóm róla...
köszii
2006-2007 Yamaha R6 Micron GP Racer full system dobozban.
Satin finish illetve Black végdobbal.

Ár: 311.000.- Ft
A képek...
2008 Yamaha R6 Yoshimura full system R-55 végdobbal, tartozékokkal dobozban.
Ár: 285.000.- Ft
Valaki tud SILMOTOR kipufogót?
Szia a részleteket beszéljük meg e-mailben vagy skype-on msn-em nincs az adatlapomon minden fontos infót megtalálsz ha a nevemre kattintasz.
Szia Alex! Január elején hivlak a Jardine gp-1 dob ügyben. Vagy ha nem gond értekezünk msn-en. Jó az ajánlat... ,szerintem összehozzuk. Egy kérdés:Mivel én Sopron környékén lakom,ha megjön a dob,az átvétel futár utján is lehetséges-e,tehát ki is tudjátok-e küldeni. Várom válaszod! Köszi! Norbi
sziasztok,
lenne egy kérdésem:
kétütemű motornál (honda nsr 125) ha a gyári végdobot lecserélem valami nyitottra, akkor változik -e a motor karakterisztikája, kell e a karburátort állítani, stb, vagy a végdob csak a hangképzés miatt kell? Mert most annyira halk, hogy az már zavaró Tehát ha vennék valami nyitott dobot, és leflexelném a gyárit, majd a nyitottat felraknám, akkor változatlan lenne a motor viselkedése, csak a hangja lenne jó?

illetve 4 ütemnél (kawasaki er-5) okozhat-e szelepbeégést, károsodást egy nyitott sportdob felrakása?
tudna egyébként valaki használtba olcsón er-5 re való sportdobot?
köszi
Ricsi
Jobban meg kell tömni, és csendesebb lesz! A szűkülő cső gyorsítja a gázáramlást, nekem jobb volt, mint az egyenes!
Ja fenyőoldrider te is jelen vagy Mondtad hogy nyomassam össze a perf csövet.Más javaslat?Túl durva a hangja!
Üdv emberek!
Csináltattam a KTM 525 EXC-re egy nyitott dobot saválló acélbol!Az lenne a kérdés hogy árt e a gépnek(szelepek)Ha full nyitott a dob?a belső perf cső 5Cm és 4Cm-re csökken.
Talaltal mar valamit? nem rendszer, de naon sziip a scorpion GP-m..es lass csodat eppen elado
Szia!

K7 600 GSXR.

78.000.-Ft Jardine GP-1
Szállitási idő: 15 munkanap.
Ennek gyönyörű a hangja!
Havernak is ilyen van, csak szerintem marha nagy a dob és emiatt nem a legszebb.
Szia! Adatlapomon az elérhetőségeim oda irj lécci, és arra válaszolok, árak, stb, stb...
ok.
Szia AlexCBR! Gsxr-600 k7emre érdekelne Jardine gp-1 dob. Érdeklödöm hogy milyen árban mennek és mikor érdeklődhetnék nálad ezügyben.És hogy január-februári(szezon elötti) hónapokban előreláthatólag lesz e beszállitásod.Várom válaszod! Köszi!
Teljesen igazad van!Én sem állítottam ennek ellenkezőjét(súly)stb!Viszont ha a varrott üveg/kerámiagyapotot használod,akkor nincsenek ilyen gondjaid!(Ha kell cím,szólj !) Azért nem akarom megcsinálni,mert nincs rá időm,meg ha csinálnám is,csak egy típusra volna jó!Viszont én saválló dobokkal foglalkozok,ez nem az én profilom!(Nekem is csak jött !)
Széles utat!
Használt ARATA Titán rendszer CBR 600 05'-06'-hoz eladó.
Három pályanapon használt.
Az ára 260.000 Ft
Sziasztok!
K8-as 600-as Gixxerhez szeretnék használtan Yoshimura vagy Akra rendszert!
Tudna Nekem valaki segíteni?
Miért nem rakod össze,látom az awi puskát nem áll tőled messze.El kellene azt is mondani hogy a 0,35kg-hoz jön 0,70kg gyapot +perforált cső+szegecs=1,30kg kb készen,és ha gyapot rossz minőségű kiégeti az oldalát 10perc alatt (ezért félnek tőle).Igy lenne fer, vagy ünneprontó vagyok?
Miért ne lehetne. Hivatalos importőrök vagyunk (DanGer Bikes). Bármi ami Two Brothers, rendelhető nálunk.
A CARBONDOB 120x450mm méretű,és vadonásúj,nem volt még szegecselve sem,anyaga:cabon-kevlar,súlya:0,35kg