Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Másikra küldted, de megkaptam, küldtem a választ.
Insidic:

Lehet,hogy rossz címre küldtem.
Itt az enyém:

sanyielekes(kukac)gmail.com
Insidic:

Megkaptad a mailt?
Vagy már tárgytalan?
SZIASZTOK!

MOTORBONTÓK FIGYELEM!

Eladó egy CAGIVA PLANET gyári kipuf. rendszer. Teljesen jó állapotban. Motor hiánya miatt adom el.

ÁR MEGEGYEZÉS SZERINT! Csere is okés műszaki cikkre, vagy autós kütyükre, hangszóróra, hangfalakra, hangtechnikás kütyükre mindig vevő vagyok :D

Kellemes húsvétot és széles utat!
9602-es hsz. De: A belső "becsatlakozó cső" átmérő 61 mm (nekem 60-as az összekötőm) a csavarok középtávolsága pedig 75 mm. A gyári tányéron az összekötőn a lukak 1, 5 és 9 óra irányban állnak.

Szerintem a távolságok egyeznek de az RR-en emlékeim szerint a lukak 12, 4, és 8 óra irányban vannak. Kör alakú a dob, így túl nagy jelentősége nincs, de a "cimke" máshova fog esni.
Család természetesen
Nos majd ha konkrét lesz az igény beszéljünk
Busára gondolom.... A komplettek 230-340 (4:1 rozsdamentes - 4:2 titánig) alakulnak anyagtól függően, dobtól függetlenül....

Voltatok valahol, vagy Ti is családoztok?
Én a Bódis-ra gondolok, ráadásul 2/3-ad áron... "E"jeles, engedélyes...
Szia.Érdekelne a dob csak az a bajom hogy nem tudom jó e 929rr re.Az enyém is 3 csavaros.Azt tudom hogy a gsxr 600-750 sradon is 3 csavaros van de az nem jó se a cbr919rr é.Meg méred nekem a csavar távolságokat?

Szia
EGY

más, mennyi a hivatalos ára nálad a 4:2 illetve 4:1-ben pentatec rendszernek k8-ra
üdv
Köszönöm Innen szedtem le a képet, neki már nincs meg, de aki megvette, itt árulja szerinte. Én nem találtam.
08-10' ZX-10R-hez keresek kipufogórendszert. Akra, Bódis, Leo Vince, Muzzy, Yoshi előnyben. Ilyesmire gondolok hasonló árban.
a felhasználónevem és freemail
insidic:

Mail címedet megadod?
Itt a privát üzi nem ismert.
sziasztok Öcsimura sportdob gsr 600 ra eladó. üdv.
szia,

van Leo GP,Mivv Ghibli és Yoshi Evo II,illetve még sok más.
Ha érdekel 70 317 90 83

üdv,P.
Elado Albert tuning dob. Barmire jo, amire felteszed.

Ha erdekel vkit irjon
OK,lemérem.
Szia!

A lovagiasság szabályai úgy kívánják, hogy az előző érdeklőnek adom, ha kell neki. Ha Neki nem jó esetleg, hívlak. (tel. számot mailban küldök) Addig is, köszönöm az érdeklődést.
Helló engem érdekel,kérek 1 telszámot oszt vissza hívlak a részletekért. 209461198
sziasztok keresek aptilia sr 125,150-re vagy gilera runner 125,180 sportkipufogot! ha valaki tud vagy valakinek van jezeze adatlapomon az elérhetőség vagy ha itt ir az is jó!
Sziasztok, GP stílusu kipuft keresek!
A belső "becsatlakozó cső" átmérő 61 mm (nekem 60-as az összekötőm) a csavarok középtávolsága pedig 75 mm. A gyári tányéron az összekötőn a lukak 1, 5 és 9 óra irányban állnak.
Sziasztok!
Keresek FZR 600 (89-94 ig típús) kipufogó ÖSSZEKÖTŐ csövet!
Ajánlatokat Emailben vagy telefonon várom!
Üdv.: Gábor
06703986869
gaborkintli@gmail.com