Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Igaz általában drága.de tavaly az angol ebayen 125 ezerért/vámmal,postával/vettem egy 4:1-ben yoshimura tegnap carbon komplett rendszert...
Erre írtam azt a kollêgának hogy magyarországon vagyunk...viszont a rendőr az úton igényli az e betűt és a db killer helyét..külföldön pláne
én mikor tavaly vizsgáztattam a gépemet, akkor be sem kellett indítani. semmi mást nem néztek, csak a féket.
Keresd Martin mestert. E betűs dobokat is tud. A külföldiek az euró árfolyam miatt drága és sokba kerül a kiszállítás is. Talán még az e-bay amit tudok ajánlani. Kérdezd a többieket ők jobban értenek hozzá mint én.
Vagy adsz 5000-et a megfelelő helyre és csak a forgalmit viszed vizsgára....
olyat vegyél amin van e-betű és db killert is adnak hozzá.
onnantól kezdve no problemo
asszem az egrus ezt nem tudja talán a raptor sem
a bódis tudja, de drága
szia

magyarországon vagyunk barátom.....
Hali,
CBR 125 re keresek gyári dobot !
40 e ft. a képesmotoron vannak képek is fent. (gsr sportdob)
Szeva Mi az ára? lehet el tudom sütni
Előzőhöz kapcsolódva, műszakiztatni lehet vele, valamilyen módon? vagy ilyenkor mindenképp a gyárinak kell viszsamennie?
Hali!
Yamaha fz6-ra szeretnék egrus kipufogót. Milyen papírok, engedélyek kellenek hozzá hogy használhassam a nélkül hogy a rendőr lekapcsolna miatta?
xt 600 E nyitott kipufogó eladó nagyon szép hangal, gyári felfogatási pontokkal ir 20E
Van egy ocssó eladó gyári kipufogóm 900RR-re vagy 929RR-re.
Jó csúnya szegény, de műszakira a gyárinál jobb nincs.

http://www.kepesmotor.hu/onroa...
Szia! Bocs, hogy csak most de nem voltam itthon. Ma este megmérem és küldöm, fejből azt mondanám hogy 60 mm de nem esküszöm meg rá.
eladtam a mocit ezért megmaradt az öcsimuradob ezért akarom eladni...
Szia Uram! Merre laksz? Fontos lenne, mert nekünk Pécelen van a műhelyünk. Ha neked ez jó, megadom a számunkat és értekezhetünk a dologról.
Szeva Tabbika , becsüld meg a GSR kipudat mert az a marha Öcsimura nyár végén elgőrbitete vasat,vele együt a gerincét is,mostnában nem készül kipu Üdv "Öcsimura,,
Üdv!
Nincs véletlenül valakinek egy felesleges gyári kipufogódob kawasaki zxr 250 (94") -hez amiben benne van az "e" betű?
Sziasztok eladnám Suzuki gsr 600 ra való sportdobomat. (öcsimura)email: u1992@freemail.hu
Hali insidic !

Érdekelne a raptor dob ! Mekkora a belépő csöve belső átmérője ?

Köszi:
fri
fri@fri.co.hu
Bocsi, nem ide akartam...
Tud valaki egy költséghatékonyan dolgozó szerelőt ajánlani? Melegen szelephangja lett a gépnek és utána kéne járni, hogy mi okozhatja ezt. Mennyiért csinálnak meg egy szelephézag ellenőrzést/állítást?

Előre is köszi a segítséget!
Szevasztok!
Olyan gondom lenne, hogy az SV 650S em sport kipufogójába szeretném a gyári E szabvány sorszámot bele gravíroztatni.
Ha valakinek ilyen motorja van kérem fotózza le és küldje el nekem mailben ezt a számsort.
Előre is köszönöm a segítséget!
Ja igen..és 5 garnitúra kellene