Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Kint lesznek a dobjaid, gyere fogd meg Te is. Busa barátod nyála van csak rajta, de az családban marad!
Meg kellene nézni, hogy jó-e a 20°-os kiállás rajta.....
Az árat illetően csak azt kértem, hogy ne sértsetek meg! És ez persze hármunk közt marad! UUGYEEEE?
nekem z750 volt előtte most a gyerek használja nekem a kawa gyerekkorban jobban hangzott a név azért vettem kawát.
Köszi,igazából mi is ezért építettem át. Néztem én is Zizit de az én örök szerelmem a sólyom...
Ha egyedül gurulunk akkor lazulunk inkább.
Ő egyébként nem nyugis,csak a szája .
nagyobb a tapasztalata én nagyon szeretem a zzrt igaz nem vagyok egy állatkodo tipus de azért a gyogyszer néha elgurul. néztem a géped jol nézki turásitva. mi inkább turázunk, mint állatkodunk
Én meg ismerem..
Lila köd,faltól falig 300...
Csak a szája nagy,tudja melyik az erösebb..
szia képes rá kinézem belőle
Látom fogott valamit amit nem vett meg...
De én komolyan gondoltam a vásárlást. Na mit mondasz az árra?
Én egy kicsit elfoglaltabb vagyok mint Ő,de ha ott vannak a dobjaim akkor megyek.
Gyere be, ülj le, ahogy KawaBBusa Barátod, téged is beoltalak valamivel.....
A kép nem túl jó, mert spontán készült, de nézd meg Ő hogy járt:
Nem azért,hanem azért mert KawaBBusa barátom pirosnál indult....
Nem rossz,de a 48Le és a 68Nm eléggé karcsú,ilyet használ a lányom a Quadjában....
Pedig úgy gondoltam 1jobbos és egy Balosért holnap bemennék bekötővel beszer+1+1-ért...Na?Hm?
mert te egy állat vagy
Őőőő, ha el nem adom beszer+2-ért reggel........ tiszta újlenyomat, már beszeren sem lesz pofám odaadni....

Örülnék, ha Te is befutnál holap! Van egy NC700 is a standunkon, talán az nem ugrana ki alólad...
Az a Tesód volt.........
Én is az vagyok,bár egy kicsit beszari volt.........

Amúgy nem szokott nyuszi lenni,csak megilletődött az áron.
Holnap elhozhatom?
Látom a lényeg átment...

Büszke vagyok a Barátodra, meglátogatott minket! Sajnálom, hogy Te nem tudtál meglékelni!
Szia, ha az asszonyod elenged menjünk egy kört. Milyen is
Egyszer mellémállt a lámpánál egy zzr1400,de indulásnál már kapott 20 métert..
szia szerdán délután érek haza vasárnapig otthon leszek milyen a gép
Mikor megyünk egy kört?
Hy!

Sajnos én nem tudtam kimenni ma, de ha már figyelmeztetted a barátom akkor a hallgatás ára beszer+1e az üzemanyag miatt......
sziasztok!yamaha fzr 1000 keresek sportdobot!
szép napot miujság
Hali! Kössz a válaszokat, Martin-t megnéztem egész jó árban van, meg találtam videót is és tudtam hangmintát hallgatni :D
Szia, ma szeretnénk eljutni a kiállításra...
Hi!
Mikor jöttök? Itt vannak a GP1-ek... óócsóón!

G pavilon 204/a
Yoshimura trc karbon..