Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sziasztok!
Kicsit kapott az R1-em leömlője. Nem tudtok valakit aki foglalkozik javítással? Ami a nagyobb probléma ami az első képen van. hogy az egyik tag nyit egy kicsit ls nem fekszik fel rendesen. Így van 2mm rés ahol kicsattog a kipufogógáz. Ezt kéne újra szintbe hozni. Köszi!
Gondoltam ,csak mert a múlt héten dolgoztam pesten és az ismerősnél volt a prospektusotok ő mondta hogy elkezdtetek foglalkozni carbonnal.
Sziasztok honda cbr600rr re keresek 2006 osra kipuff. dobot sérűlésmenteset alexcbr hoz még usabol dobokat?
Nincs valakinek eladó dobja kawasaki kx 250 2t-re 98-as
...is vannak...
carbon kiegészítők ?
...raktáron....
2010 es CBR Fireblade re dobok valakinek ?:D
Valaki nem tud z750 (2005) összekötőcsövet?
Szia! Igazából nem is olcsóbban gondolkodtam hanem használtban. Azt nem tudtam hogy gond e ha nagyobb motorról való sportdobot rakok fel vagy sem. GPR titán ovál dobokban gondolkodom, valószínüleg 600-as motoron volt de lehet nagyobbon. Azzal is gond lehet?
Akkor üzenj rám ha lesz időd..
Nem értem amit mondasz..
De az biztos, mire te kiérsz horvátba, mi már visszafelé indulunk
beazonosítás alatt vannak a cuccok, leömlők 10-15/db, dobok 5-25/db
vasárnap hétfő kedden este jővők vissza
Nem kell semmit kitalálnom, veletek lesz a baj....
Én rendes Hondával megyek, nektek marad az utánzat! Mintha csak autózni indulnánk:
Hali.
Az egyik képen zx7r leömlő van
Ha igen az mennyi lenne?
Meg mintha egy hozzá tartozó dob is figyelne ott
Nem kérdezel hülyeséget! Ha nem megfelelő dobot/rendszert szerelsz fel, könnyen előfordulhat, hogy elveszted a teljesítményt. Ezt persze nem szeretnéd.... ezért ne válassz olcsó kompromisszumot...
Mikor érsz rá
szép napot akkor valamit kitaláltál szombat hajnalban érek haza
Sziasztok!
Lehet hogy hülyeséget kérdezek de jelent-e gondot hogy a zzr400-as mocimra szeretnék nagyobb motorról sportdobokat átszerelni? Befolyásol e valamit? Segítséget előre is köszönöm!
Fogadjunk kitalálsz valami betegség indokot, hogy megúszd a számodra hosszú és megalázó utat horvátba
Eladó Titan leömlők!

orozoli2002@yahoo.com

30-435-1769
Eladó hangtompítók!

orozoli2002@yahoo.com

30-435-1769
szia,

ha párban keresel dobot,akkor sportdob megoldásom van rá párban 48-tól.Ha érdekel 70 3179083.
üdv,P.
Sziasztok!
Esetleg tud valaki sportdobot zzr400-ra? Vagy esetleg hogy hol lehet csináltatni? Segítséget előre is köszönöm!