Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Beowulf Plain Titan 450mm-es dob csak ezen a hetvegen vadonatujonnan elado Honda CB1300-ra
2kg az egesz dob, 70.000-ert

Youtubon hirtelen csak a normalrol van video, de a linkje:
http://youtu.be/oJlY-WVIR18
Szia!

Tudok segiteni adatlapomon elérsz!
Nézz be hozzánk, hogy a legjobbat kaphasd....
Sziasztok!

2007 utáni Kawa Z750-re keresek kipufogót! Minden ajánlatot meghallgatok
Jah, azt gondoltam, h nem hegeszthető. Én úgy gondoltam mint a kipufogó tartóbilincset. Csak rárakod a csőre, és rögzíted a csavarnál, h tartsa.
a titán és a saválló nem hegeszthető egymáshoz, olyat keresek amit fel lehet heggelni oda a csőre. a gyárin van, az akrapovicson igaz nincs, de olyan patenten van összehozva hogy a rugók teljes mértékben fixálják. azért köcce, futok még egy kört, de ha nem lesz akkor marad így legfeljebb többször ellenőrzöm hogy nem ér-e bele a lengővillába.
Hajts 1et saválló lemezből?
Sziasztok!

Van egy eladó Raptor kipufogóm R6-ra, vagy ki amire akarja. Ha valakit érdekel: dr.clam kukac freemail pont hu
Sziasztok!

Van egy Gilera sp02-esem és egy kis problémám akadt a jószággal, a kipufogó és a motor csatlakozási pontjánál nem tömít rendesen a persely mert elvan kopva egy csöppet, mivel nem egy mai darab, van ötletetek, hogy mivel oldjam meg a a kipufogó fütyülését? Az is sok segítség lenne, ha valaki elmondaná, hogy hogy van összerakva gyárilag az a rész.
köszi!
Sziasztok!

Van egy 50ccm-es Derbi Senda R motorom, abszorpciós kipufogódobbal, ami szerintem elég hangos. Mivel nem szeretném az egész utcát felébreszteni reggelenként, gondoltam le kéne cserélni valami halkabbra, és hogy ne kelljen a gyapotot cserélgetni, valami reflexiós/restrikciós rendszerű dobra gondoltam.

Van valakinek ilyen cserével tapasztalata, esetleg tudtok ajánlani nem gyapotos dobot 50-es motorhoz? Vagy az már nagyon lerontaná a teljesítményt, és jobban járok, ha csak simán megpróbálok 2x annyi gyapotot tömni a cső köré? Egyéb ötlet?

Köszi előre is a segítséget!
keresek titán összekötőcsőre rögzítő fület, ami egy gumibakhoz rögzíti a csövet hogy fix legyen. egy kallódó titán fül valakinek?
Üdvözlet,keresek 2009 Senda x-race-hez gyári kipufogót,főleg használtat,ha esetleg valaki tudna elfogadható áron,arra vevő lennék.
Hello!
Elmentettem a számod, ahogy aktuális lesz csörgök mindenképp! Köszi szépen előre is!
Hi , Keresek összekötőcsőt gsxr 1000 k5-k6ra yoshimura leömlőre. Yoshimurat vagy Akrapovict.yozo@seznam.cz
Hi,
hova valósi vagy?
Én Környei. Meg tudnám csinálni neked.
Üdv! Nem tudja valaki hogy egy Husqvarna Te 350-nek mi a szelep hézag mérete?
Sziasztok.94-es rf 400-ra keresek gyári kiput.Ne tartsátok feleslegbe!
Soprtkipufogot keresek cserébe! 20000Ft a kesztyű!
szia,

van néhány féle dobom Z750-re közcsővel,csak neves gyártók termékei,ha érdekel 70 317 9083
üdv,P.
Szeva még tegnap éjszaka megvették 10percet sem hirdettem.
Kepet tudnal kuldeni a papplacko@freemail.hu cimre haverom eppen most akar dobot venni 06 os 600rr -re kösz
Szevasztok elado sorba került egy akropovic evo oval titánium karbon végdobom,04-es 1000RR valode jo 600RR-re is öszekötö csöben tudok segiteni 06209208708 45 eft
http://auto-motor.vatera.hu/al...


erről hallottatok már?
Nézz be hozzánk....
Sziasztok!
Olyan ügyben kérnék tanácsot, hogy van egy kawasaki z750 (2006)-os motorom és tervezgetem, hogy a gyári hurkatöltőt valami nyitott rendszerű dobra cserélem.A célom nem az lenne, hogy megsüketüljek hosszú távon, hanem egy kicsit markánsabb hangot szeretnék neki adni!Nézegettem a dobokat...új is használt is érdekelne...csak nem tudom pontosan milyen márkák között érdemes keresgélni mert gagyit se szeretnék!Köszi előre is!