Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Építőipari boltból, egy nagy tekercs sárga üveggyapot (7m^2). Ezzel kő keményre tömtem, első út után volt egy kicsi szaga, de azóta elmentem vele 500km-t és nem égett ki/fújta ki.
Értem. Köszi, hogy gondoltál rám!
Konkrétan milyen üveggyapotot vettél bele?
Egyáltalán melyik milyen?
Van ugye az üveggyapot, a kőzetgyapot, meg az egyéb, mint fogalom. És a valóságban van a sárga, a zöld és létezik többféle fehér. Most igazából melyik melyik? Amit Te bele tettél, az milyen?
Én is vettem rozsdamentes acél hálót (jó sűrű és még ezt is duplán raktam rá) meg vettem egy nagy tekercs üveggyapotot, azzal nagyon keményre tömtem, egyenlőre nagyon jó, csak azért kérdeztem mert jóval több fémhálót vettem hátha itt valakinek kelleni fog meg nekem is jó lesz még később.
Előkerült reni mester?
Szeptember, horvát, 3 nap?
Csak addig kellene szerezned egy motort...
Helló! Igen, de nem Pestről. Édesapámnak volt raktáron egy kevés, abból raktam bele. Jobban meg is tömtem, most úgy tűnik bírja. Azóta egy pályanapot is lenyomtam és még nem fújta ki. Vagy lehet, hogy most kezdi, nem tudom, mert most hallok egy kis ropogást. De lehet, hogy csak arról van szó, hogy a hőtől megnyúltak a drótok, amivel odafogattam és emiatt rezeg itt-ott.
Szia!

Szereztél már fémhálót?
Hi! Mennyire kell megtömni a dobot? Agyontömjen,vagy lazán?
Örülünk, hogy örülsz! Mi köszönjük szépen....
Mastek dobokról vélemény?
inkább intézd el az új bútort az asszonynál inkább és te is jól jársz egyfelől meg szabadulsz a kidörgőtöl másfelől annyi sexet kapsz anyától örömében hogy nyugdíjig is emlegetni fogod
Felkerült az a bizonyos rendszer a Gixxerre, és meg kell hogy mondjam, nagyon brutálisan jó lett! Hamarosan készítek egy rövidke videót is, ahol láthatod/hallhatod a végeredményt, de a kiváló Bódis minőséget szívből ajánlom másoknak is!
Egyedül az exup kiiktatása miatti FI hibakóddal akadtak gondjaink, de végül ezt is sikerült megoldani, és az M7-esen Pesttől Fehérvárig széles vigyorral a bukóm alatt jöttem haza!
Köszönet a Szervizautó Buda csapatának és Ágostonnak!
Egy elégedett vevő
Oké, megpróbálom Neked elintézni, hogy idén elmaradjon a Kawa motorozás és akkor ami arra elment volna, azt még elfelezzük. Csak hogy korrekt maradjak.
Köszi a választ ,szerintem abszolút korrekt ár, el is hoznám ha nem lenne a kawa motorozás de szerintem az egy kicsi pénzt ki vesz a bukszából vagy csináltass a párodnak új konyhabútort és beszámolom a rendszert
Suzuki gsr600 katalizátoros összekötő,szonda nélkül 10e,fzr600 leömlő 8e ft,kawasaki gpz1000rx leömlő 10e,
Csak Neked, csak most 75e a rendszer.
Van egy vadi új Viper kupuffom több féle bekötőcsővel ! Amikehz jó

Suzuki DL 650 ( kb. '05-ös modell körüli típusokhoz )
Kawasaki Z750S ( kb. '05-ös modell körüli típusokhoz )
Yamaha R1 '02-'03 -as évjárathoz
Yamaha R6 '99-'02-as évjárathoz
Honda CBR600RR '99-'02 évjárathoz

25000FT az ára komplette !

jedis@freemail.hu
Hát mit ne mondjak ,elfogadnám de így a Lime partyra gyűjtöm a pénzt amúgy mennyibe fájna így AKCIÓSAN ?
A Muzzy-nak híresen jó hangja van. Most akciósan a Tiéd lehet.
Köcce a tanácsot akkor próbálkozom
Helló!
Remusról írnál pár adatot?
Bemenő cső átmérő?
Ára?
Köszi.
Sziasztok!
Valaki tudna segíteni?
Honda 250CR 94-es évjáratú. A kipufogószelep nem működik!
Ahogy én tapasztaltam:
Lássuk csak. A rendszer átmérője sokmindent befolyásol a hangon.
Attól mély, dübörgős, kicsit rotyogós lesz.
Dobcserénél sokmindentől változhat a hangja.
Pl A dob héj anyaga, a hossza, a belső perforált cső átmérője és szűkülete/tágulata, a dob végei, az anyag amivel ki van tömve. Ezektől változhat, de az alakjától hogy most ovális, vagy kerek, vagy tri-ovál a héj, a rotyogó dolgon nem fog sokat befolyásolni sztem. Az 1ik barátom karbon dobját(Over Racing) is át kellett alakítani kicsit, mert az nagyon rotyogott. Igazából a perforált csövet cseréltem ki benne, meg a dob végén lévő szűkítést szedtem ki belőle. Ettől szép dübörgős lett a hangja, és 1enletes.
Jó megoldás? Több dobot ki kell rajta próbálni.
Ez kell neked
Picit nagyobb a dob, mint a DRZ gyárija. Belső cső is 55mm körül van.

Van még egy autóra való Remus is eladó.
Eladó e betűs sebring dob,kivehető hangtompítóval.Ha valakit érdekel mailben elér:balu88@mailbox.hu.