Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

sziasztok!
És egy kis segítséget szeretnék sportkipuffokkal kapcsolatban. Lassan néznék valami hangos dobot elérhető áron egy DL650 k7-re. Mikre kell figyelni? Egyáltalán, hogy induljak el? És elképzelhető e, hogy "E" betűs van olcsón, aminek még hangja is van? Nincs valami link, ahol le van írva részletesen az alapoktól?
köszi szépen :)
Miért,viszketni szokott a hátsód?
Danmoto Carbon GP-t keresek a 2000-es Yamaha R6-omra
http://youtu.be/BVNJrd7F1e8
Na! Mehetsz elöl, majd ráülök a bal kezemre...
Hála istennek nem az enyém a gumi,mert ha az enyém lenne akkor csak a közepén tudnál menni....

Nem is mértem miért ül a gumi tulaja motorra,ha nem tud kanyarodni még km/h-val sem...)))

Hagytam esélyt a multkor,hogy megismerd az utat,ne hogy azt mond ismeretlen szakaszon poroltalak el.....
Háát inkább úgy fogalmaznék, hogy lementettem az utolsó használható "alkatrészt" egy motornak tűnő berendezésről.... mielőtt elfirkált.... A közepe kicsit kopottas, de a szélein még el tudok utazgatni!

Veled könnyen tartom a tempót... ha nem jössz!
Szeva Reni!

Rég hallottam rólad. Azt csiripelik a madarak,hogy elkezdted a Busa építését..
jól teszed,hogy az alapoktól kezded...
Első a guma aztán jöhet a motor...
Reméled majd a guma tartja a tempót?Hm?
az nem ad erőt pluszba....
Sziasztok, van egy drz 400 e típusú 2007 es évjáratú enduróm, és ehez szeretnék sport kipufogó rendszert vagy sport dobot összekötővel vásárolni. Ha valaki tud valamit akkor a joskai1@hotmail.com címemre írjon. Előre is köszönöm mindenkinek..
Szia engem érdekelne a kipufogó ha megvan még, köldj már egy tel számot, elküldöm a címem ( joskai1@hotmail.com) előre is kösszi
sziasztok!
Akrapovic slip-on-t keresek 2007-es Cbr 600RR-re. Kérlek segítsetek! Nem szeretnék 160ezret fizetni érte... ha lehet minél olcsóbbat :)
zx6r 1999-eshez keresek valami szép és jó hangú csövet,valaki tud segíteni?
Megint ígérik?
Nem lesz gond a tempóval....majd megint elindulok egy nappal korábban.....................
Hazafelé meg ott lesznek a kanyarok, ahol a madarak összefossák magukat!
No problem!
igen kicsit gázas meg mit tom én nem is értek hozzá nekem ez csak van
nem írtad sehová hogy a motor új ezt nem tudhattam
Bocs, de 1 új motorra......
Félre ne érts, nem Téged akartalak becsmérelni. Csak elég szarul néz ki az a hegesztés.
na szóval gözöm sincs hozzá így került de javítható állapotban van azt a hegesztést meg úgyis le kell vágni onnan nem ?
Neeeem!
Azt ígérték jönnek..de gázban leszel mert 4 busa lesz és te
Úgyhogy szerintem szedd össze magadat...
Nitro,turbo,kompresszor stb ezt mind rakd bele a hondádba...
Talán így birod majd tempót...
Na szóval, erre gondoltam....
Ezt Stevie Wonder hegesztette?
Naná! Mehetünk!
De mi lesz a nagyszájú barátokkal(?) akik megint csak rizsáznak?
Nahh, nekik kellene motort venni....
Szia mindenki!
Keresek sv650N-re a gyári helyett, jól hangzó, de hatóságtűrő kifuffot.
Nem baj, ha occó, csak ne kelljen fizetni érte.