Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

És mit gravírozzanak bele? :D E hányas számú? + van még egy 4 vagy 5 számból álló számsor az is mi legyen? :/
Ha a kipufogó eltér a gyáritól műbizonylat kell róla amiben benne szerepel az, hogy a feltett kipufogó tipusazonos a gyárival. Ezt hozzá adják a "gyári" sportkipufogóhoz, tehát nyilván van ilyened. A kipufogó csere után ismételt műszaki vizsga és engedélyeztetés kell , kivéve ha az átalakítást követően bizonyítottan nem változik meg a hangerő, ami ugye kizárt, mert a legcsekélyebb változás is változás. Ügyesen ki van ez találva... hagyd a francba, gravíroztass és ha nagyon meg akarnak büntetni akkor meg úgyis mindegy, megbüntetnek...
Nincs gravírozó ismerősöd vazze?
Próbáld meg lazábbra tömni és gyári kipugyapotot tegyél bele. Esetleg nagyobb lyukú perforált csövet bele mert ha túl picik a lyukak akkor jobban visszaveri a hangot. Én is kísérletezgetek....
Sziasztok! Tudna ajánlani valaki Pest vagy környékén egy kipuf hegesztő mestert. A gyárit szeretném megjavíttatni, aztán néznék valami sport dobot is. Előre is köszi.
Sziasztok!Kérdésem lenne,hogy tudnám módosítani a kipufogó hangját(hangolni)?Saját készítésű dob,ami Sv dob ból alakúlt át,hosszából vesztett,illetve ki lett tisztítva és egy 50-es perforált cső díszeleg benne.Ki lett tömve gyapottal,ami szerintem nem biztos hogy jó,az hogy kőzetgyapottal csináltam.Ha üveggyapot lenne más lenne a hangja?Nem rossz így sem,csak én szeretném ha mélyebben szólna.
Eladók.Karbon dob nem teljessen nyitott és a hátulján van számsor és e jelzés 25e ft,Ducati streetfigther gyári e jeles katalizátoros kipufogó 50e ft,Honda cbr600rr gyári don tetején kinyitva belseje kipucolva,motoron nem látszik jó hangja van 15e ft,Honda cb600 hornet gyári kipufogókatalizátoros burkolat nélkül 15e ft,Piaggio 2t sportkipufogó leovinci (zip,sfera,typhoon) 5e ft.Érd:zoli_motor@freemail.hu
Helló!Van egy dobom ezen paraméterekkel,Króm,szerintem jó hanggal.Megtalálod kipufogó rovatban "Egyedi sportdob"néven.
Helló.Nekem nincs E jel a kipufogómban gyári sport dob nem mókerolt,nem haladja meg a 100db-t de azt mondta egy rendőr ismerős,hogy ha nincs -E jel ugrik a forgalmi + a rendszám és meg is büntetnek. Igaz lehet ez?
Sziasztok!!
Keresek Akrapovic rendszer Ktm 525 Exc-hez évjárat 2005-06hó. Kérlek írjatok hívjatok telefoszámom:06704581569.
Üdv:Zsolt
Hali!
Küldtem privát üzit!
Heló!
Valakinek nem kell egy 3 csavaros sportdob? 63,6 os a csatlakozásnál a csőátmérő, 83mm csavarközéptől csavarközépig a távolság.
http://www.jofogas.hu/borsod_abauj_zemplen/Sportdob_3_csavaros_42447361.htm
Eladnám vagy cserélném 03-04 kawasaki zx6r gyári leömlőt,kipufogó dobot,rendszámtábla tartót indexekkel.Érdekel lezáró abus lánc,riasztós abus féktárcsazár kesztyű,sisak l-es,nyári motoros kabát 173cm és 80kghoz.áruk 20,25,15 ezer ft
Köszönöm hogy írtál. már vettem máshol olcsóbban, és tényleg f4i -n volt.
3 CSAVAROS DOBOM VAN A MEGADOTT MÉRETEKKEL. 703781937
Akrapovic Leo vince, Arrow, Termignoni, Mivv, G.P.R, Giannelli, Martin, Marving, Megafon, Sport könyök, összekötő csövek, 3-4 csavaros átalakítók. 2t-4t motorokra egyaránt.
Kipufogó beszámítás lehetséges!
További infókért keress Emailben vagy Telefonon!
email: sportdob@gmail.com
Még mindig keresek sv1000-hez bolt on sport dobot. "E" szabványosat
Hi,
Sok sikert.
Sziasztok!

Yamaha Fz6s-re (2004) keresnék sportkipufogót. Újat, újszerűt, E-jelest.

Üdv:Laci
Hello mindenkinek!
Ilyen akra végre lenne szükségem,ill hozzá való db killer-re!
Dl 650-re keresek sportkipufogót,összekötő csövet
Magyaroszágon itt láttam.
motopartsshop.hu
Szia. Engem is érdekelne. Méret? Ár? Hol lehet venni? Köszi
Szia.van tobb fele gsxr 4 csav dobom.ha erdekel 70 3179083.udv P.
Helló!
Van egy Termignoni dobom ha gondolod. Ha érdekel keress fel bátran.
sportdob@gmail.com