Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Új sportdob eladó-21.000-csak telefon:06705993855
Sziasztok!Fzs 600 -hoz keresek összekötőcsövet,gravírozásban tudtok esetleg valakit.Köszönöm
Tudnátok segíteni abban hogy milyen anyaggal lehet sportdobot hangolni?Csak mert én üveg gyapotra gondoltam,de megpróbáltam nyílt láng felett,és bizony elég.Igaz lángra nem kap,de elporlad,és összeesik.
Akrapovic, Yoshimura, Leo vince, Arrow, Termignoni, Bódis, G.P.R, Giannelli, Martin, Marving, Megafon, Sport könyök, összekötő csövek, 3-4 csavaros átalakítók. 2t-4t motorokra egyaránt.
Kipufogó beszámítás lehetséges!
További infókért keress Emailben vagy Telefonon!
email: sportdob@gmail.com
Karbon kipufogódob 20e ft-ért eladó.Érd:zoli_motor@freemail.hu
Nem vesz el, az már megtörtént... mert a csak úgy magában feldobott nyitott végdob inkább csökkent a teljesítményen
Mivel max pár lóerőt dob rajta, észre se fogod venni a különbséget ha raksz bele.
Sziasztok!
A sportdobban a db killer mennyit fojt a motor teljesítményén? És a hangján? Sportdobbal vettem a motort tavaly ősszel és db killer nem volt benne. Akkor nem tűnt föl, hogy milyen hangos, de a szomszédok már megjegyezték, hogy nem kéne hétvégén olyan korán beindítani és melegíteni a motort a garázs előtt. Szóval halkítanom kéne rajta.
Sziasztok!
TDM850-re keresek újszerű dobokat, lehetőleg összekötővel.
Üdv: Star
meg van még a kipufogó?
csakis a dobra...
elég ha a tartó bilincsbe graviroznak vagy mindenképp dobba kell lennie a számnak
A kipufogó elkelt, köszönöm!
Ment privi
a_kupec érdekelne az x3 dob!
Szia
Írtam privát üzenetet!
Üdv Pajtikák!
Eladó LeoVince x3 titan dob karbon véggel. Hossz 530mm bemenő cső belsö 45mm. 15eFt fix!
Sziasztok!

Pest környékén tud valaki olyan gravírozót aki beletudna nyomni egy kis "e"-t a kipufogóba?
Helló! Tudok adni. Ha érdekel keress fel bátran.
sportdob@gmail.com
Sziasztok!

Nincs valakinél elfekvőben 48mm-es, hajlított db killer? :)

Atesz
Szép napot!

CBR 1000RR-600RR sportdob eladó!
http://www.kepesmotor.hu/kipuf...
CBR 1000RR-re (sc57) komplett rendszer vagy csak leömlőt ha valaki tud szóljon!
Sziasztok!
Lecserélném az XT660 gyári kipufogóit valami combosabb hangzásúra. Arrow kipufogóról mi a véleményetek? Vagy inkább Leo Vince? (Akrapovic kilőve az ára miatt). Köszi!
Pl E3 2378, vagy lekoppinthat pl egy gyári gravirt

tök mindegy, az e3 az országra utal, ahol gyártották, a következő négy pedig az engedélyezési vizsgálati szám .... tehát tök mindegy, mindegyik kamu, bármelyikkel meg lehet büntetni, ha akarják....
Próbálkozok,köszönöm!