Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sziasztok. 2007 Triumph Street Triple-re keresek sportkipufogót. Ami konkrétan érdekelne az a Leo Vince GP style és a gyári extraként vásárolható Arrow dobok, de mást típusról is meghallgatok ajánlatot. Elsősorban a típushoz való kipufogó érdekel ( nem akarok mókolni ) bilincsekkel, DB killerrel, összekötővel, E-jelzés ( előny ha TÜV kártya vagy papír is van a dologról )
Nem a tiedre gondoltam! De azért köszi!
sziasztok suzuki gsxr 1000 k5 is van eladó
szia hulláscsabi ha az enyémre gondolsz akkor igen
Sziasztok!
Még mindíg keresnék suzuki gsxr 600 k2höz komplett yoshimura rendszert akinek esetleg lenne elfekvőbe kérem ne tartsa magába ;)
Sziasztok!
Suzuki vl800 -as motorhoz keresek nyitott kipufogót!
A motor 2005 -ös évjáratú!
(lamda szonda is van benne!)
Üdv mindenkinek Tamás!
06304351910
Sziasztok! 2005-ös z750s-re keresek összekötő csövet, muzzy slip-on dobhoz, vagy olyat aki csinál, bp-en,környékén. Köszi
Összefuthatunk. Írtam
Hali!
Valahogy összefuthatnák mert ez a privát üzenet dolog nem nagyon megy az SM oldalnak....
Cegléd Finster!
Szia! Tudom, hogy régi a hirdetés,de megvan esetleg az rf400 dob? Köszi, doboczki.zoltan@gmail.com
Akkor írj te.
Küldenél képet meg olcsó árat?
Azt írják, az üzenetet rögzítették és hamarosan elbírálják.. Pffff..
Még nem jött
Asszem írtam
Szia
Van egy használt komplett rendszerem LeoVince x3 Titanium karbon véggel. Viszont a cikkszám alapján ha jól emlékszem 2008-hoz van. Nem tudom van e külömbség. A dob csatlakozásnál javított ,de a leömlő hibátlan. Olcsón adom. Az érdekelne esetleg? Privátban írj .
Sziasztok!
2003 Crf 450 hez keresek kipu könyököt.(leömlőt)
Ha valaki tud, jelezze.
Köszi szépen!
Sziasztok!

CBR 1100XX re gyártott Viper sportdob párban eladó 50.000Ft
érdeklődni ocsi740313@freemail.hu emailen vagy itt
Szia
Elvittek mar.
Koszi
Helló! Eladó még a Bódis gp?
Nem próbáltam de nem is szeretném. Nem azért mert nem bízom benne de a malac váza fekete felni fekete hűtő borítás fekete. Már így világít a gyári dob. Mindene sötét szerintem jobban mutatna ha a kipufogó is sötét lenne. Azt meg sötét színű bandázs szalaggal gondoltam. De ez csak egy ötlet.
Szia! Leömlö tisztító nem lenne jobb?
Vagy már tisztítottad?
Az előző kèrdèst meg is oldottam.
A következő az lehhe hogy tudtok-e Kecskemèt ès Ceglèd környèkèn olyan szakit aki gyàrtana nekem összekötő csövet megy egy bilincset a dobra.
Újabb hülye gondolat motoszkál az agyamban. Sosem volt még a kezemben Bandázs szalag de szerintetek erre a leömlő sorra fel lehet vajon tekerni a bandázs szalagot. Szerintem szépen mutatna (Persze nem erre mert ez kár lenne elfedni de nekem ugyan ilyen van csak sötét a motor és a kipufogó sor is besötétedett de ilyen fényesen nem hiszem hogy jól mutatni. Ezért gondoltam arra hogy a télen bebandázsolom. De elég sok benne a hajtás és elég közel vannak az egyes hengerek leömlői. Szerintetek a közösítőig be lehet tekerni vagy halott ötlet
Üdv.
Ha veszek egy nyitott dobot a motoromra, elegendő lesz a műszakin ès egy esetleges igazoltatás során a dobban lèvő e-betű? Műbizonylatot nem fogják hiányolni? Forgalmiba nem kell ezt bejegyezni, mint az autòknál?
2010 cb1000r hez keresek akra dobhoz összekötö csövet mert középdobot ki akarom venni mert elég villanymotoros hangja van. vagy tudtok bácskiskun megyében aki ilyet csinálna de nem koklert.