Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

ha így halad kína lehet hogy egy év múlva az s1000rr-t is replikásítják !
mi kismiskák vagyunk a távol-kelethez képest.http://youtu.be/f_p1J01jFGw
Ugyanakkor egy eredeti dob ára legalább a duplája a replikáknak... a nagy kérdés, hogy van-e ekkora különbség minőségben, hangban. :)
Sziasztok!
Szeretném a gixxeremen a leömlőket kitakarítani van valami tippetek hogyan csináljam vagy mivel?
nekem 2 ismerősöm is rendelt olyat. meg voltak elégedve vele, és a hangjával is.
nos, szerintem az eredeti az igazi, én nem vásárolnák akra utánzatot, 25 -30 e ft az utánzat, ha figyeled rendesen a hirdetési oldalakat lehet kifogni korrekt áron eredeti akra dobot, igaz nekem fél évembe telt míg tipus specifikus dobot találtam akrapovicban, de megérte, majd ha felhagyok a motorozással akkor eladom, de az akkor is érték marad, és biztos hogy egy garantálja hogy később is lesz rá kereslet: a hangja.
sziasztok
2 db trc yoshimura karbon dob, eredetileg k7-k8 gsxr1000-hez de mas osszekotovel barmire jo lehet. hibak a kepeken lathatoak. 125 e ft, a hibakat kijavitva 140 e ft
Sziasztok!
Mi a vélemény az Akrapovic replika dobokról, próbált már valaki ilyet?
Sziasztok!
Eladnám 2 db MIVV sportdobomat, mivel vettem helyettük másikat. A dobokról annyit kell tudni hogy 50mm-es belsőátmérőre szűkíttettem össze az összekötő felöli oldalát. Alapvetően szép állapotban vannak, 1-1 kisebb sérüléssel ( Az egyik a belső oldalon van egy pontszerű ütés nyom a másik pedig a dob felső részén egy nagyon enyhe vonal horpadás. Én így vettem őket új állapotban ) Gyári kivehető DB killerrel, E-számmal. Kérés esetén több képet is teszek fel.

Elérhetőség: 309474930 vagy az oldalon privátban
Ár: 70.000 ft a 2 db.
eladó sport dobok

telefonon érdeklődj 70/427-51-50
Szia jimmy1!
Nekem lenne egy összekötőm...
+36202322644 ...
Kawasaki Z650 dobok 10e ft/pár,érd.Honda hornet 600 katalizátoros kipufogó diszitők nélkül 15e ft,KTM duke 390 gyári kipufogó dob 30e ft,Honda cbr600rr kiherélt kipufogó 15e ft.Érd:zoli_motor@freemail.hu
Írtam privibe
Üdv. Honda trx 250 kipufogó fojtás kellene nekem. Ha nincs, akkor más kipufogó fojtása is jo lehet bele, majd belefaragjuk.
Norberto954 a kipufogód is szóba jöhet esetleg, bár nemtom jo-e 250esre.
Honda trx 450r kipufogó eladó! 6000ft
Akrapovic, Yoshimura, Bódis, Leo vince, Arrow, Termignoni, G.P.R, Rombo, Remus összekötő csövek, 3-4 csavaros átalakítók.
Kipufogó beszámítás lehetséges!
További infókért keress Emailben, vagy Telefonon!
email: sportdob@gmail.com
Eladó Akrapovic CBR 600 F2 F3 rendszer igény esetén dobbal
Dob nélkül 25 ezer ára.
Kipufogó beszámítás lehetséges!
További infókért keress Emailben, vagy Telefonon!
email: sportdob@gmail.com
Helló az akra alatti dob milyen meg az ára? Köszönöm
Helló az akra alatti dob milyen? És az ára? Köszönöm
Ki tud lézervágással kipufogó talpat csinálni? Valakivel csináltattam tavaly Bp-en, de nem emlékszem ki volt.
Eladó Shark Sv 650 rendszer igény esetén dob, 2003-ig
Dob nélkül 25 ezer ára.
Kipufogó beszámítás lehetséges!
További infókért keress Emailben, vagy Telefonon!
email: sportdob@gmail.com
Ogerg, előttem is ugyanez a feladat áll. A bandázs dögös, de nagyon drágának találom, inkább valami jőálló lakkal próbálom meg első körben. Aztán ha szar, azt még utána betekerhetem :-D
A kipufogót bőrrel vonom be, de kibélelem egy réteg terfil-lel (geotextilia). Igaz ugyan, hogy nem annyira hőálló, mint a bandázs, de a dob nekem nem is melegszik olyan vészesen.
Akrapovic, Yoshimura, Bódis, Leo vince, Mivv Arrow, Shark, Termignoni, G.P.R, Rombo, Remus összekötő csövek, 3-4 csavaros átalakítók.
Kipufogó beszámítás lehetséges!
További infókért keress Emailben, vagy Telefonon!
email: sportdob@gmail.com