Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Gratulálok jól nézki!
Gratula a géphez ini!
Most már csak hoki endúrós vagyok....
Szóval semmi extém terep, csak utak
Nem lesz nagyon zúzva csak sáros lesz
De amikor erdélyi út lesz felteszem a csúnya idomokat hogy azt karcoljam a sáros cuccokkal
Szép motor Ini.Grat hozzá.Marad a hegy akkor,csak a halak nehogy majd beírjanak a szervízkönyvbe.
Megvan az oldal támasz is.
Már csak valami jóféle kartervédő hiányzik
Na PROLI...akkor most MEGESZED még a szarod is a következő ÉVEKBEN...nem is ÉRTEM hogy vetemedtél EKKORA kiadásra...de így van,AMORTIZÁLD is le gyorsan...UTÁNA meg gyere vissza SÍRÁNKOZNI...meg ÁRULD majd keveset HASZNÁLTKÉNT...
zaránd, bihar stb
ami épp a kerék elé kerül
mondjuk kartervédőt eddig sehol sem találtam hozzá
Nekünk is van eggyel újabb, kb 2hete. Melyik hegyen próbálod ki ?
Ott a helye, szep motort szetbaszni a hegyen....
Hát nem egyszerű jó motort találni föleg nem csillagászati összegekèrt...
Gondolom akkor papír rendszám is van a gèphez.
Èn 2 hónapja vadászok több típus közt de semmi pedig mindjárt szezon.
700 volt az ára, de leesett az állunk amikor megláttuk, eddig minden motor nagyságrendekkel szarabb állapotban volt mint számítottunk rá, pedig kicsit sem vagyunk optimisták....
annyi hibája van hogy a hátsó féklámpa kapcsoló nem működött és betettek egy (talán honda) nem odavalót a vázhoz kötegelőzve
és a kipufogóban valami zörög, de állítólag nem férni hozá a csövön keresztül

egy kartervédő kell hozzá meg egy oldaltámasz és már mehet is a hegyre
Fasza kis gèp.mennyièrt mèrtèk ha szabad kèrdezni?hasonlót keresgèlek de az árak..vicc kategóriában vannak sok esetben..
sikerült beszerezni egy egészen meglepően jó állapotú fekete blokkos lc4est
ehhez keresnék oldaltámaszt (idomokhoz jött ajánlat)
30 ezer van a motorban de ezt egy jó kupec tuti beállítaná 6 ezerre.....
pár kép az apró kis részletekről:
Keresek lc4 640 (2001) oldal támaszt és idomszettet narancs színűt
Törött ne legyen ha karcos nem gond, inkább előny
Email cím publikus
Segitseget kérnék. Showa teleszkopot, hatso, de lehet az elsot is fel szeretnem ujitattni, Tolna megye kornyeken tudnatok szakembert mondani ?
Na srácok a FŐ FOGYATÉKOS megint a vonalba.Mondj már valami OKOSSÁGOT is kis csávo.
Köszi,megtörtént.
Attól még hogy ENGEM nem látnak, a FOGYATÉKOSSÁGUK marad...
NE is TÖRŐDJ velem RUDI...hanem LINKELD be a FOSTALIGÁT amit a télen TÁKOLTÁL....aztán AZON CSODÁLKOZZ...mert még a KUTYA sem kíváncsi RÁ...
blokkold és nem látod a hozzászólásait
Már csodálkoztam,kezdett emberi lenni ez a fórum,de aztán megjött....
Erről ÍRTAM....először OLVASNI akar...aztán megtanulni az ÁBÉCÉT...
Igen tudum,bár azt nem,hogy miért.Azt meg,hogy hogyan kell pont most akarom megtudni.
Tanítsd ŐKET MESTER...amivel persze SEMMI baj nincs...de ELŐSZÖR a BETŰKET kéne megtanítani...aztán OLVASNI tanítani...nem FORDÍTVA:)
TE egyáltalán TUDOD hogy MIT csináltok...és MIÉRT? Vagy egyáltalán hogy HOGYAN kell?