Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

új amal sem forgorészek eladók erdeklődni 06304053450
ktm lc4 blok alkatrészek eladók.06304053450
Ha valakit érdekel IPONE 10w 60 off road katana full szintetikus motorolaj 3100 ft / lit
Szia!

Köszi a választ!
Írtam privátot, remélem megkapod hamarosan.
Szia, komplett rendszerem van rá, 120ért! rendszer! Nem egy fos hamisítvány dob amit utánad dobnak 60-80 ezerért...E betű nincs benne,de szerintem neked mindegy is...
Sziasztok!

Keresek 2004-es LC4-re akrapovic dobot. Ha van valakinek ne tartsa magába :)

Előre is köszi!

Üdv
Szia! Mar talaltam fejidomot!Ami hianyzik meg a lampahoz az nagy lendkerek vilagitas tekercses gyujtas(exc),es ehhez passzolo oldal dekni! Ha netan lenne nem horror aron akkor érdekelne! Emellett önindító szett is!
2005-ös évjárat elfelejtettem odaírni
Sziasztok!

Keresek EXC 350-ra, 2016-ra:
-első fehér sárvédő
-hátsó féktárcsa védő
- fehár lámpa maszk, akár foncsorral vagy nélküle.
Sziasztok!
Van itt exc530 tulajdonos? Önindító problémáim vannak....
Kéne egy kis segítség.
Milyen km óra van rajta?A regebbi"kocka"vagy az újabb keskenyebb?
13.500 Ft a 4 liter :)
Az is jó...de mennyiért kapod a 7100-et?
hello speed282 van fejidomom exc 2001-2004 ig,a foncsor rögzítés nem gyári benne de jó állapotú 7 e ft
Üdv! Olyan problémám lenne hogy, vettem egy ktm exc 450-et de a motor át lett alakítva sm-nek. Így nem jól méri a km-t mert az órában a WS vagyis a kerék átmérő még a gyári kerék 2205 mm-e van beütve és a kérdésem az lenne hogy,hogyan lehetne át ütni a kerékátmérőt a mostani értékre? A válaszokat előre köszönöm :)
Sxf 450 2008 henger eladó új hüvelyel.25000 ft
Motorex 10W60 helyett mehet motul 7100 10W60? ( erre van kedvezményem)
Ausztráliában...onnan csak a posta olcsó, meg esetleg a vám és az Áfa...
Hali.
Az autodeko tengelynek lehet holtjátéka a súly és a "pöcök" között?
Önindítóval lehetetlen elindítani. Rugásnál is gyakran ugy ellenáll mintha nem nyitna a deko. Vagy inkább a tengely belső végén lehet kopás?
2008 exc530
Sziasztok

Keresek 2003 Duke hátsó lámpa búrát !!
Üdv.:
Lenne Ktm '98-'05 rd/lc4 400/620/660, típusokhoz egy pár hűtőm, hűtővédő műanyagokkal együtt. Ha valakit érdekel hívjon mert itt nem vagyok elérhető.
Tel.: 0630/7292985
http://www.ebay.com/itm/Indica...
szerintem itt a legolcsobb! :)
Sziasztok! Tud valaki segíteni EXC bontót alkatrészekben? A képen látható kapcsolóhoz keresnék indexkapcsoló részt, esetleg relét is ha van. Előre is köszönöm a segítséget. Üdv Barni
Srácok ! nem vágja valaki, mekkora legnagyobb fogszámú lánckerék fér el egy sx 125 2005-ös motoron elől ?