Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Üdv mindenkinek. Tudom ez nem apróhirdetés,de talán így többen látják illetve ajánlhatják KTM-es tesóknak.
Eladnám ezt a portékát,sajnos supermotoban nem vàlt be a progresszív himbarendszer.
Enduróban ès crossban állítólag igen jó.
SXS14450300 cikkszám
Áron alul tökéletes állapotban.
90000.-
Ilyet keresek ,de csak a felső rész kellene
Hali. Keresek exc530-hoz a leállító és duda gomb részét és benzíncsapot. köszi
Sziasztok.
2005-ös lc4-re keresek első lámpát, műszerfal elemeivel együtt. Akinek van eladó, kérem írjon.
Sziasztok!

Mennyi olaj kell egy 12-es 250 exc six days első teleszkópjába?
Méretprobléma miatt eladó.
Ali-s,27-ért jött,20-ért eladó.
36-os,180-190 cm-s embernek való,90-100-as derèk.
Sziasztok.
Ktm exc 350f vagyexc 450-t (esetleg) six dayst keresek megvételre,lehetőleg papírosan.Hasonló kategóriájú berg is érdekel.
bikepics-en nézegesd a 125/250 GS-eket ami 1985-től régebbi. Talán azok között megtalálod.
Sziasztok.

Létezik olyan KTM amiben hátul nem központi rugózás van? Valami ősrégi 2T léghűtéses ktm de sajnos a szűk hely és időhiány miatt csak ennyit láttam róla. Azt szeretném megtudni h mi lehet a pontos típus..vagy lehet h csak egy vázba beépítették a KTM blokkot.(hátul dobfék volt arra emlékszem még)
Keresek megvételre ktm xcw 450-530 motort. 2008utánit millió alatt okmányok nélkül.
Hátha valaki még nem hírdeti...
ktm mx250 bontot alkatrészek tvc poweres eladók erdeklődni telefonon 06304053450
Mármint erre.
Hali, írtam privátban.
Tab-ról nem ment fel a kép.....
Ha valakit èrdekel egy ilyen (kép) szóljon,párszor volt használva,szinte új.Motorral kaptam nekem nem kell,bagóèrt vihető.
Sziasztok! sxf 250 2006 kapcsolatban van valakinek tapasztalata?Nehezebben indul hidegen-melegen,egyszerűen nem tudom beállítani jól. Beindítás után kb 30 mp a könyök forró a berúgókarig.A karbin állítottam de ha adok neki anyagot akkor későn esik vissza az alapjárat,ha elveszem az anyagot.akkor lángokat lő ki és durrog.Egyszer indul egy rúgásra utána meg tizedikre.Közeli szerelő azt mondta ,hogy dugó gyűrű cserés azért nem lehet beállítani,viszont nem füstöl hidegen-melegen.Kompressziót nem lehet mérni ezeken mielőtt szét lenne szedve?
Szia a ktm első teló mennyibe kerül?
Találtam, de olyan kritikán aluli minőség hogy semmit se látni.
De már megtaláltam a hibákat, csak így kicsit lassan ment
Szia!

Repair Manualt keress, abban benne van. ~27-28 MB
http://www.kepesmotor.hu/ktm-k...

Eladó ha valaki ilyen motort keres!
exc500 kapcsolási rajz megvan valakinek?
ami a ktm honlapon van felhasználói kézikönyv abban nincs
valamiért nem működik rajta semmi egyéb elektromos cucc csak a gyújtás
Eladó ktm új kartervédők.
5mm vastag alu.
15.000ft
Ami a képen van pl.:
2011-2015 KTM 250 SX
2012-2015 KTM 250 EXC
2012-2015 KTM 300 EXC
sziasztok ktm mx tvc poweres bontot alkatrészek eladok..és más más tipusok bontása..érdeklődni telefonon 06304053450
Szerintetek melyik a jobb motor teljesítményben , KTM LC 640 vagy az EXC 525 ?
Az lenne a kérdésem a szakikhoz h milyen márkájú dugót ajánlanátok a ktm sx 450 be 2004 es évjárat, e három kőzül? wőssner vertex prox Kőszőnőm