Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Köszi a segítséget nagyon jo volt ez a kiszamolos oldal!
Hello! Nem robogó, de a működése ugyanaz és ahogy olvasgatom vannak a csoportban hozzáértő emberek! Ktm exc 360 a motort nehéz beinditani ugyanis baromi nagy a kompresszió benne 13,5 bar és nagyon nehéz rugni. Most szeretnék hengertap tömitést cserélni. Ami benne volt az a legvéknyabb 0.2 tömités. Gyárilag 0.2-0.3-0.5-0.75 van hozzá. A kérdésem az lenne, hogy ha femegyek 1.0mm-re akkor lesz e gond? A célom az lenne hogy valamelyest könnyebben átforduljon. Azt tudom hogy erő és kompresszió vesztéssel jár, de az nem gond. 65LE és 99Kg pár Le nem gond! Új dugó!
Hali valakinél nincs egy endurószett elfekvőbe ? 2008as bergbe kellene 26os 20as tenelymérettel. Előre is kösz.
Sziasztok!Tanacsot szeretnek kérni hogy endurozasra Ktm Exc 450 2003 lanckerek áttétel jelenleg 13/52 van rajta de én le szeretnem cserélni 13/45-te kinek mi a tapasztalata ezzel kapcsolatban?A segítséget előre is köszönöm!
Keresek KTM 250 GL 1984-85 szívócsonkot membránnal, előre is köszönöm!
Ez nem motor hanem ember függő, sok a gyökér honfitársaink közt, ezt mindenütt lehet tapasztalni.
Eladó a képen látható blokk.
Hajtokar,henger dugó bajos.
Egyben 45000ft
Bontom is megegyezés alapján.
érd 06303319736
Ma délután a csodaforrásnál találkoztunk "igazi" kátéemesekkel
A vezető még köszönt is, de a többi ránk se nézett, nem hogy köszönni........
Helló
Eladó fékadapter 320-as tárcsához. 15ezer.
Meg nekem fura kicsit hogy egyaltalan nem porlaszt a fuvokaja, csak felloki a benzint. Nem tudom hogyan kellene tokeletesen mukodjon :(
Ktm kecskemetnet fogok probalkozni eloszor.
Megdrotoztam en is, de nekem a hiba maradt még mindig. Ami erdekes, levettem a muanyag oritast, meglattam hogy mekkora retek van alatta, lemostam es utana kezdett vacakolni
525.
Honnan szerzed be a rugót?
srácok melyik mocit érdemes megvenni exc 520 2002 vagy exc 525 2004 , nem a külsö érdekel , azt is tudom h ugyanaz a blokk , de az elektronikája már más .az 520 még hirtelenebb gázra stb igaz ?
Most végeztem a cserével én is, eddig csak kókány drótozás volt korábbi videó alapján, de így most nyugodtabb vagyok, hogy gyári erősebb zöld rugó került bele.
Ég és föld a különbség a 2 rugó reakciója és viselkedése között!!!!
Elszegenyedik teligazra, akkor ez lehet a problemam. Rendelek egy zold rugot proba szerencse. Koszi!
A zöld rugó erősebb, mint ami benne van a (kék)
A gyorsítópumpa befecskendezését befolyásolja hogy mennyi ideig és mennyi benyát tol be hirtelen gázadásnál. Szóval a zöld rugó erősebb így több benzint lő be neki és nem fullad mert nem csak levegőt kap nagyjából röviden nem szakmai szavakkal :D
Fcr karbivan a kék rugo okozhat olyan problemat hogy alapjaraton jar a motor, huzok egy teligazt es megfullad ? Ha jol emlekszem zöld rugora csereltek sokan, de nem tudom a pontos okot hogy miert
Hello! Ujra Ktm tulajdonos lettem! Az alany egy exc 360 '97-ből. Elkezdtem rendberakni a blokkban 10 órás wössner dugó és hajtókar van, rendbe van téve. A vázon kell pár dolgot cserélni. Kormány-lánckerék-fékbetét stb.. Sajnos amikor a kuplungdekni alá benéztem, észrevettem, hogy a lamellák ujak, de a kosárból letörtek 2db bástyát /gondolom légkulcs hiányában/. Kérdésem az lenne hogy mehet e igy a motor? 12db-ból 10db sértetlen, nincs beverődés sem! Előbb-utóbb cserélném, de most másra megy el a kis pénzem!
Az sajnos nincs
Tehát hengerfej nincs???
50 e ft nicasilos látszik benne a hónolás
Mi az ára??de amúgy nekem csak a hengerfej kell