Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Üdv! Urak van valakinek ilyen eladó gyári szám 7733503400030
Ktm sxf 350-el kapcsolatosan kérdeznék. Megbízhatósági szempontból van különbség a 2015ös és a 2016os gépek között. A társaság egyik tagja szerint 2013-2015 között szabad csak sxf modellt venni. Az érveire nem emlékszem pontosan, ezért kérnék megerősítést vagy megcáfolást.
Én Wössnert használok már 10 éve, nekem bevált. Ami nagyon jó még az a Viseco.
Hello! Kétütemű motorhoz (exc 250 2011) tudtok nekem jó minőségű dugattyú szettet ajánlani vagy vegyem meg a gyárit hozzá?
Nem ismerem annyira őket hogy tudjak bármit is ajánlani
Pár motort szervizeltem és segítettem szervizelni
Én minél fiatalabbat vennék, az öregek aránytalanul drágák
Végül melyik évjáratot és melyik köbcentit ajánlanád?
Papíros kellene, szeretném közúton is és endurozasra is használni. Ha tényleg jó állapotban van és sikerülne olyat találni amihez nem kell vennem plusz dolgokat mint pl supermoto szett akkor rászánnék 1-1,2 milliót is.
2010re azt javitottak, meg volt valami valtomegerosites is meg a franc tudja hogy mi meg. azokat sztem erdemesebb nezegetni.
egy időben szidták a 2008as évjáratot, volt némi gebasz az olajozással, de mintha lett volna hozzá javítás
a 2009es elméletileg már jobb
de hátha tud valaki pontosabb infókat
Az rfs az Racing four stroke-ot takar . Aztan xc4 fantazianevu motorral szereltek jottek, utana azokat felvaltotta az injektoros es igy tovabb haladunk az idobe a jelenig, Minek neked a motor? Es miert pont rfs? Raszant keret? Papir kell, nemkell ? Lehet itt venni rfs blokkos kamu evjaratu agyonszerelt hulladekot is aranyaron.
De van valami típushiba az újabb blokkosoknál amiért azt mondják hogy ne vegyük meg azt?
választhatsz hogy az ezer éves szarrágányolt rfs vagy az újabb nem annyit gányolt nem rfs blokkot választod
én ismerek pár rfs blokkos exc-t hát mit mondjak...... én 300 ezerért se venném meg őket......annyiért meg amennyiért árulják meg végképp nem
Sziasztok! Segítségeteket szeretném kérni, motorvásárlás előtt állok, nézegettem az exc 400 illetve 450-eseket. Meg tudná nekem mondani, hogy melyiket érdemesebb megvenni, mire kell odafigyelni, illetve igaz-e az, hogy nem szabad megvenni azokat a modelleket amelyekben már nem az rfs blokk van? (Ha jól tudom 2007-ig van rfs). Ja, meg hogy az rfs blokk az mit takar és utána milyen blokk került az exc-kbe. Válaszotokat előre is köszönöm!
https://thumpertalk.com/forums... ezt forditsd le a chrome automata forditójával! Eléggé kivesézik a témát!
Sziasztok ktm exc 200 2000 evbol power szelepet hogyan tudom alitani?
Eladó sxf250-excf350 powerbomb akrapovic titán leömlő. Vigyétek
sziasztok
Ktm Exc 2008-hoz keresek komplett hátsó fékmunkahengert !!!!!!!! valakinek esetleg 1 feleslegbe ? és 1 ilyen idomot is !
Halló. Lemreült a gombelem a sigma sport meter órában. Ktm exc 250 2t. Vettem egy újat, de nem tudom beállítani. Már össze-vissza nyomkodtam, de nem jön össze. Valaki tudna segíteni?
http://www.kelomotor.hu/index_univ.html
Ilyesmiben gondolkozz
Bárhová fel lehet tenni műszakin jó lesz
Sziasztok!
525 EXC-hez index lámpák valakinek? Egy vizsga erejéig is elég, vagy jó áron át is veszem.
Köszi!
Üdv! Van valakinek tapasztalata a 94-96 között gyártott LC4 400 modellekkel? Mennyire érhető el hozzájuk alkatrész (akár bontva), vagy kompatibilis-e valami a később 640-es cuccaival? Előre is köszönöm!
Sziasztok!

Sigma Sport 500 vagy 700 órát keresek.

Köszönöm!
Sziatok ktm exc 380,97,,egs 380,,exc 300,sx 250,97,,sx125,96,,,bontodnak

CSAK TELEFONON 06304053450 NON STOP
helló Szabi !! mire lennél kiváncsi? (pmzo@freemail.hu)
Sziasztok ktm2007 -2009 ig exc SX vàzat keresek 2T megvètelre valaki hirdetett itt vázat !06706154736 os számra küldtük sms vissza hívlak köszi! Szép napot !