Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

sziasztok! a 2000 évjáratú 125ős exc-k hány lovasak? mennyire megbízhatóak,ha endúrózásról van szó?
Értem ,akkor ezért !Kösz Szépen. !!
Ha azon keresed ami az adatlapodon szerepel ne keresd tovább, nincs rajta gyárilag.
Sziasztok. Nagyon kezdő vagyok a témában. !
Egy kérdés .Ki deríthetö egy motornál a pontos üzem óra állás??
Mert én nem találom azt az órát sehol.. :D
Meg van meg ? Es2006osktm sx450f re jo
Szia! 260-at mutat az óra, de azt nem tudom, hogy ez mennyire valós.
A főtengely csapágy picit lógosodik stb.
Szia! Mennyi üzemh van a mociban? Mert a főtengyel szimeringnek más oka is lehet! Elment a centír.
Van egykét konkrét tipped? Köszönöm a segítséget!
*újabb
Ismét újjabb kamuszagú hirdetés:
sx125 2008.
http://www.kepesmotor.hu/ktm-e...
Sziasztok , véleményeket szeretnék kérni a 125 sx illetve 125 exckről milyen különbseg van nyilvan egyik krossz masik enduro, de attételekbe vagy epp eröbe, megbízhatoságra. 2003 környékiekröl. Főként endurozásra mennyire hasznalhatok. Most 95os rm em van, mennyire lenne jo váltás a ktm?!
Helo, valakinek van tapasztalata, KTM 990 smt-vel? Vennék egyet.
Akkor jo, mert en is
Heti szinten járok, mert főleg motorokat szerelek...
Ja most gondoltam at. Ha a " kopirozAs" masolast jelent ebben az esetben akkor valoban ez van.
Magyaraz el pls hogy a honolas hogyan "kopirozza" az ovalitast?
Ha elmesz egy megfelelo gepmuhelybe megmondjak mi az "erinto honolas"
Szia. Meg kell mérni, és attól függően kell a megfelelő méretű dugót kiválasztani. És nem árt figyelni arra sem, hogy más-más gyártó, más-más illesztési hézagot javasol a saját dugójához...
Mi az az érintő hónolás? A hónolás a karcok ellen jó max. A hónoló hasáb kopírozza az alakhibákat, ovalitás, hordósság.
Vidd el Feher Gezahoz. Megmondja mit csinalj.
Miert ne lehetne honolni?
Ha mar annyira vekony a nicasil hogy nem birna el az erinto honolast ami egy fel szazadot ha kivesz akkor nicasiloztatni kell vagy uj henger. Ezert kell meressel kezdeni.
Na látjátok ez a baj...van aki azt mondja kell hónoltatni van aki azt mondja,hogy tilos.Az a baj,hogy itt Magyarországon a gépműhelyesek se állnak a helyzet magaslatán nicasil terén
Halló. Valaki megtudná mondani, hogy hová érdemes elhelyezni utólagosan vízhőfok mérő vezetékes szondát? Hűtőre, vagy hengerfej, vagy vizcső? Vagy mindegy? Az kapcsolná utólagosan beszerelt ventilátort. Köszönöm.
Ha utcai motor akkor en egy erinto honolast csinalnek(persze ezt is csak meres utan). Azert 40ezer km nem keves. Persze a nicasilnak jo az olajmegtarto kepessege, de a honolas illetve a honolt felulet sem art a kenesnek.
Köszi!A mérés nem marad el csupán feltételezem,hogy kb 40.000 km alatt kophatott a nicasil is 1 századot mivel a gyári hónolás nyomai már eléggé elhalványodtak.
Miert kellene bele nagyobb dugattyu?
Sorrend:szetszed, szemrevetelez, mer, alkatreszt vasarol, osszeszerel