Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Kérdezz rá,több dolga is van!

https://auto.jofogas.hu/gyor_moson_sopron/KTM_huto_EXC_SX_66718115.htm
Üdv . 2009 530 Exc re keresek jobbos hűtőt vagy esetleg párban . Akinek esetleg van jelezze kérem . Vissza hívom . 06 30 336 39 75 :)
Hali,

Ha valakinek van elfekvőben 88-250-es hátsó rugója az kérem szóljon. Vevő lennék rá. Esetleg cserébe tudok adni egy 76-250-t.
Sziasztok! Ha valakinek szüksége van KTM SX 250 2007 bontott alkatrészekre az jelezze.Váltón kívül van minden., hengerben még alapméretes dugó van.
Ha nem mész nagyon szopóban akkor jó lesz a 14/52
De ha az is rövid ,akkor az már nem endurózás...................szerintem
Ha hosszú az áttétel akkor alacsony fokozatban ,alapjáraton is nagyon "szalad" a gép,azt meg állandóan simogatni kell kuplunggal,de ki,hogy szereti
Rendeltem egy 14/52 kombót, plusz van egy 13 lánckerekem uh, majd csak jó lesz valamelyik.
azt hiszem 114 szemes van rajta de pont a héten fogom cserélni, utána megtudom mondani pontosan. Biztosra mentem mert 120 szemes láncot vettem :) Egyébként nekem ezzel az utazóm ha véletlenül valami közútra keveredek olyan 80km/h ahol kellemesen forog a motor.
Nem fogod sajnálni a gumit?
Úgy nem lesz hosszúéletű
Én nem érzem rövidnek az összekötőkön sem,bár az igaz,hogy ott nem megyünk sokat .
A hegyen viszont kell mert különben kettőben túl gyors lenne a szopóban...........szerintem!
Földutas csapatáshoz viszont biztos rövid,viszont olxan meg nincs ami mindenhez jó!
Sztem rovid, bar attol fugg mire hasznalod. Folduton rovid, szopatos zergebaszta kapatokon talan nem. DE igazabol 14/52 vagy 13/50 sztem jobb. Ezzel 2.ban mindenhol kuplung munkaval megfelelo lehet
13/52 nem túl rövid? Ezzel mennyi lehet a közúton a sebessége? Sajnos néha kell, hogy tudjak menni közúton 90-100 km/h utazóval.
Ehhez hány szemes lánc kell?
14/52 (525EXC)
13/50
13/52
2006 EXC 400-hoz milyen áttételt ajánlanátok terepezéshez?
Nem tudom Jano mit írt de a 2008-2009-es EXC-k szoktak problémásak lenni (olajtérelválasztás pl.)
Ennyiért meg "kicsit" túl van árazva,szerintem!
EXC-t 2007-ig és 2010-től
Írtam mailt!
Sziasztok, 2009-es EXC 400-ről mit érdemes tudni? A régebbi EXC400 viszonyítva milyen? Ha jó állapotban van érdemes megvenni. Hobby endrurora kellene. Erről lenne szó:
https://www.hasznaltauto.hu/motor/ktm/ktm_400_exc-11551523
Ktm MX-hez első és hátsó kerék eladó. 19-21-es. A képek szerinti állapotban. Tagasako.
Sziasztok!
Sigma Sport 500-as órát keresek. Ha valakinek van, és megválna tőle, a fagyi5@citromail.hu emil címre várom a visszajelzést!
Köszi!
vagy jó áron eladó?
Nincs valakinek Lc4-hez Kokusan gyújtásoshoz, kölcsönbe gyújtás állórésze? Előre is köszönöm a segítséget.