Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

esetleg van valakinek elfekvőben egy alu kartervédője egy 2014-es exc350f-hez?
olyan amit nem kell fél napig mókolni hogy kompatibilissé váljon vele
Udv keresnek 2007 es 450sxf blok kozepeket.
Koszono.
KTM Gödöllö..vagy Kecskemét...Felhivod..és lehet polcon van nekik...Ha van a környéken..villamosság szerelö..és ki van véve..az öninditó...lehet lesz ott is..polcon...ha látja..milyen kell bele...Én 300 exc-be vettem tavaly nyáron..egy ezres volt...A gyári sem lehet drága....Ha nem akarsz belefogni...mert forrasztani és teljesen szét is kell szerelni...a villamosság szerelö..gondolom megoldja kis pénzböl...mert 15 perc az egész meló...
Hali. Adott egy exc 350 2015 évjárat . Önindítót fel akarom újítani mert lassan teker . De sehol nem találok szénkefét hozzá ! Vagy hogyan szokták javítani ?
Ebay. Mesterszállás. Gerecse.
Hello 2006-os MXC 525 (nagy tankos) kellene tanksapka. Ha valaki tud kérem segítsen én nem találok sehol.
Kösz
A tg kopása a gond rakd kicsit más helyre a.ket szimeringet vagy használj speedi sleevet. Zsírt hasznalj osszerakaskor. Pasztat felejtsd el
Sziasztok, valakinek van tapasztalata 2004-es Rfs blokkos Exc vízpumpa javításában? Az enyém a víz pumpa alatt kicsit könnyezett és ki cseréltem kompletten a belső kis alu házat a két szimeringel és a két gumi gyűrűt, de ugyanúgy könnyezik (a tengelyen minimális kopás van) A kérdésem az lenne,hogy a gumi gyűrűket szárazon, szilikon zsírral,vagy pasztával szokták össze rakni? Meg az egész nekem olyan érthetetlen. Az még oké,hogy az első gumi gyűrű az alu szimering tartón van a peremen és az ott tömít, meg gondolom a víz nyomása befelé nyomja. De a belső O-gyűrű az olajnál az csak be van rakva és semmi nem tartja,csak hozzá van tolva az alu szimering tartó. Na,de az ott,hogy tömít és ez így van kitalálva,hogy ennyi és így kell működnie?
Szevasztok ! 2008 ktm exc hez keresek 18-as hátsó felnit !
Akinek van irjon
Köszönöm !
vagy csak retkes volt a csatlakozó mint nekünk
Rúgjál be rendesen :)
Próbáld meg a km óra jeladó csatit lehúzni és összezárni a 2 érintkezőt az órán egy csavarhúzó hegyével. Ekkor be kell kapcsolnia az órának és ha sűrűn összezárogatod az érintkezőket a csavarhúzóval akkor mutatni fog valami sebesség értéket is. Ha így működik akkor vagy a jeladód rossz, vagy a mágnes túl messze van, vagy nincs benne mágnes, vagy a jeladó kábele szakadt.
Olyan problémám van h berúgás után mutat értéket utána viszont se kép se hang elem van benne esetleg ami probléma lehet ??
olyan vasam van, bár fogalmam nincs hová kell tenni, a rendszámtartó is ép szóval ezek nem kellenek
2500/db korrekt ár
anyámékat megkérdem hogy vannak otthon és írok üzenetet hova kellene küldeni
Ha csak az indexek kellenek, akkor legyen a 4 db 10e (+ posta).
Villahíd, üléshuzat, dekor, kerekek színe, hátsó teló rugó színe, kormány, kormánybefogó, de ezek évjárat függő, első keréktengely végén kiszedő szár, váz színe a 2005ösnél, és érzetre jobbnak tűnik az első fék és a teló.
mennyi zseton? igaz csak egyet törtem le tegnap a hhc havon de biztos vagyok benne hogy idővel több is le fog esni, szóval akár mind a 4 is érdekelhet
Van.
Üdv mi a különbség a 525exc és az 525 exc factory között ?
lc4 640 gyári index van valakinek felesleges?
Sziasztok! Lehet rossz helyre írok de látom itt vagytok a legtöbben . Véleményeteket kérem hogy 950 adventure vagy a 990 es? Ausztriából szeretném behozni, de ha van valakinél itthon akkor ne tartsa magában. Köszönöm!
32X45x7 ő lesz elméletileg!
Sziasztok, lánckerék szimeringre lenne szükségem, kiszedni nem szeretném mert még használnám amíg nincs másik, viszont nem találtam rajta méretet és neten sem találok. Nem tudja valaki a méretét? 2005 450 exc
Természetesen nem én tákolnám, hanem nyílván csináltatnám.

De ez csak elméleti dolog volt :)