Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hello
Ha valakit érdekel 2007-2011 xc 250 komplett elsőWP, hátsó WP futómű ,komplett vàz,lengővilla ,segedvàz
Powerparts cuccok,ülés,tank,fékek ,
Rezó ,carbon védővel,làbtartók stb
Imodok,stb
exc farokidom van vakakinek felesleg? amin a lámpa van
persze lámpával együtt
2014-15- ös a gép de gondolom más évjáratban is van hasonlóság
https://www.hasznaltauto.hu/motor/ktm/300_exc/ktm_300_exc_tpi-16212953
Sziasztok ha valakit esetleg érdekelne..
Igen, elírtam, köszi.
Én csak a Mesterszállásit ismerem, nem arra gondolsz te is?
Neki megvan az elérhetősége, itt megtalálod:
www.krosszmotorok.hu
Sziasztok! Tudja valaki a Mesterházi kereskedő srác elérhetőségét,
KTM exc350f mocit cserélném 2T exc 300 ra.. mocin van jó pá ár extra pl:rekluse , akra dob stb stb
Sziasztok! Peugeot 307 CC-t cserélném Ktm exc 450-525-530ra értékegyeztetéssel
https://www.hasznaltauto.hu/szemelyauto/peugeot/307/peugeot_307_cc_2_0_standard_motorbeszamitas-16118020
Hátha valakit érdekelne.
https://www.kepesmotor.hu/ktm-...
KTM kereskedésben szerintem annyi van nekik hogy még el is adnak belőle.
Sziasztok, 2 dologba kellene a segítség.Első.Hol tudnék 990 smt-hez feszzsabályzot venni,mert nemigazán találok vagy ha igen akkor 1 hónap ha van egyáltalán.Ti esetleg tudtok valakit akinél ez gyorsabban mehet?A második,hogy Akrapovic kipufogóhoz keresek hangcsillapítót,valakinek ötlete ,hogy honnan lehetne beszerezni?
Sziasztok,
300 EXC önindítójával kapcsolatban kérdeznék. Gomb nyomásra csak a relé kattog, de a motort nem indítja. Ha kiszerelem az indító motort, akkor tekeri, tehát áramot kap indításkor. Mi lehet a hiba? Egy-két hete még jól működött, 10-ből 8-10x indította a motort.
Jó választás :) Ha tényleg 209 üzemóra van benne nagyon sokat mehetsz még vele gond nélkül. Én 420-nál járok és hibátlan.
Olaj csere 15 óránként, légszűrő tisztítás ugye mindig. Szelep állítás olajcserekor. Olaj hidegen a kémlelő üveg 1/3-nál, melegen a 2/3-nál legyen.
Hidegen inkább rúgjad a motor, beindul önindítóval is szépen, de ne kínozd a szabadonfutót, tovább fog élni ha kíméled kicsit.
Hidegindítás előtt 2 gázfröccs, hogy bespricceljen a gyorsító pumpa és első rúgásra indul.
Személyes tapasztalat hogy a kartergáz csövet ki kell vezetni a szabadba, mert ha felborul járó motorral akkor telelöki olajjal a szívó oldalt és úgy fog füstölni mint egy kétté. Vagy nagyon meredek lefelébe is ki tudja nyomni az olajat a csövön...

Itt egy service manual, ebben minden benne van...

https://drive.google.com/file/...
Szia,
Csörgess meg, elmondok mindent. Hosszú lenne leírni
Harminc 448hat983
Üdv eladtam a 250 exc 2t fél évig volt meg most pedig beszereztem egy 209 üzemorás 525 exc -t 04 es évjáratban egy pár jó tanácsot elfogadnék a típussal kapcsolatban mire kell figyelni üzemóra periódusok stb sosem volt még 4t enduróm előre is köszi a válaszokat
Sziasztok!
Ktm 525 exc-hez keresek hátsó kerékagyat. Honnan tudok venni? Vagy van valakinek eladó? Ami nem repedt :)
Küldj képet az úszó beállításrol.
Kurucz Ferenc Péter a Messengeren
Hinni én is szoktam. sajnos csak neha
Új tűszelephez gumi gyűrű is jár szóval az nem hinnem hogy rossz lenne
Köszi, ezeket még tényleg nem néztem.
Szia
Jellemzően a tuszelep házának Ogyuruje enged át, illetve a tuszelep "lóg" a ház belső átmérőjen.
Akkor helyes az úszó beállítása ha az párhuzamosan áll az uszohaz felfekvo felületével amikor az úszó a dugót éppen megnyomja
Mostanra cseréltem "túszejtőt" is, meg úszót is és ugyanúgy folyik...mi a f@sz lehet még?
Sziasztok!
1993-as husqvarna TE 350 hez keresek alkatrészeket,esetleg űzemképes blokkot,ha nincs nagyobb blokk is szoba jöhet.
előre is köszi mindenkinek!
Úgy érdemes a lánc kereket megválasztani hogy egyesben emeltebb alapjáraton tudj mellette menni(nem futni)
De ha az alföldön veretsz csak a homok dombok között lehet nyújtottabb áttétel. Itt mifelénk az vegyes is teljesen hasznavehetetlen. Én az lc4 el is kettesben indulok neki álló helyből a buckáknak
Sziasztok! Eladó igényes emelőm!! 17500 20 3764636