Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Beleszakadtak a pofarögzítő csapok. Macerás kiszedni. Ugye az acél meg az aluöntvény szerencsétlen egysége.....magyarul belerohadt.
Ja bocs most nézem Agility nem jó :(
Mi a baj a féknyereggel?
Nem látom az adatlapodon, hogy merre laksz, de Kecskeméten a Czencz motor forgalmazott korábban kymco alkatrészeket.
Üdv! Én az An-zo motor gyömrőnél vettem cuccokat, amikor volt kymco-m. De sajnos egyre nehezebb lesz hozzá alkatrészt szerezni, mert a központi raktárukat, megszüntették az osztrákoknál. Ez is jó dolog, mert teleszórták velük Európát, alkatrész meg nuku. De azért vannak motorosboltok, akik tudnak hozatni, ha akarnak persze.
Sziasztok ! Kéne egy kis segítség ! Kymco Vitality 50 2T féknyereg csere van jelenleg. Sehol sem találok ill. az Agilityé nem kompatibilis ?
Köszi a segítő infókat előre is !
Sziasztok kérdezem hogy a motorszámot és az alvázszámot merre találom meg?! Kymko yager 50
Köszi !
Szíj:
23100-LGF9-E0B

Dimensions:
W: 24
T: 10,6
A: 30
L: 987

Görgő:
22121-LGF9-E00
20X12 12,5G
Sziasztok ! Kymco Downtown 200i-hez milyen tapasztalatotok van görgő és szíj csere ügyében , nem tudom eldönteni a méreteket:((.
Sziasztok!
Kymco Downtown 300i a kiszemelt. Van valakinek ezzel atipussal tapasztalata? Alkatrész ellátottság milyen? Köszönöm!
Szívesen.
Amit nem értek én sem, ahhoz angol/magyar fordítót használok 😇 oszt szépen használható.
Köszi Pocses,de azt már ismerem,és sajnos az angol tudásom elég gyenge már a korom miatt is. Viszont szerintem korábban nálunk is volt Kymco márkaképviselet és azokhoz kellett adni magyar nyelvű leírást is. Úgy gondolom.
vedd le a dobozt
https://www.google.com/search?...

Tessék, a legelső pdf formátumú igaz angol nyelvű de használható.
Sziasztok! Keresek 2006-os Kymco Vitality 50 4t magyar nyelvű kezelési,javítási kézikönyvet. Kérem aki tud segítsen! Köszönettel.
Igen ,jól írod schwalbe nél volt ilyen de ez nem az, 😋 És ez a gond hogy már mindent is átnéztünk feszegettünk, mértünk még sincs meg a hiba. 😡 Ide is ezért írtam ,hátha valakinek volt ilyen gondja.
csere kerék nincs ,forgás irány jó. (voltam vele olyan gumisnál ahol motort is centíroznak és a kerék jó!
Sziasztok.üdv mindenkinek.Lehet hogy baromságot írok de ezt a szitálós dolgot végigolvasva nekem rögtön a simson schwalbe jutott eszembe.Több schwalben is előfordult már nálam ez a jelenség.Volt olyan amit egy kézzel nem is lehetett vezetni mert mentél az árokba rögtön.Rég volt már de ha jól emlékszem hátul volt a probléma a gumiszilentek voltak kikopva a lengővillába,bár ennek olyan nincs.Mindenesetre én hátul is körbenéznék kicsit.
Gumi forgasirany jo?
Csere kerek?
súly : igen.
Értem a kormány szöget már :)
Nincs szemmel látható deformálódás.(esetleg valami ötlet ki lehet e mérni valahogy a biztos jó szöget?)
A gumi akkor került rá mikor vettem kb 2-3 hónapja a motort így nem tudom előtte szitált e.