Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Elvileg nem lehetne az. Mivel épp ezért lebontottam a vízpumpát átnéztem. Nem lehet hogy mivel nem tudom mennyi víz megy bele ezért túltöltöttem?
háát az a lyuk pont azért van hogy ne kerüljön a víz az olajba nállam legalábbis...és ha vízpumpa szimeringes akkor csinál ilyet de ha aztmondod h nem akkor elhiszem..:D
Köze nincs ennek a résznek a főtengely vagy vízpumpaszimmeringnek. Akkor egybefolyna az olajjal a víz és bizony nincs benne. Lényeg hogy a motor teljesen jól üzemel csak ez zavar. Lehet az valami túlfolyója? A vízpumpa alján.
szimeringes
Valaki meg tudná mondani, hogy RST50 es Malagutimból miért csöpög a víz? Dekli pumpafedél síkolva tömítés rendes van benne csőbilincsekkel jól rögzítve. De a pumpa alatt van egy kis lyuk és ott nyomja ki a tiszta vizet. Egy kb 1 mm átmérőjű lyuk benne valami gumicső szerűséggel. Valami túlfolyó lehet?
hali
F12 oldaltámasznak hol a felfogatása vagy helye?
jó lenne pár kép
csere + ráfizetnél ! az rs téletes állapotba van megnézheted a képeim közöt, denem karcmentes!
Persze!Ha húzom neki akkor a 4et simán beveri, de akkor 80-90en alatt nem nagyon megyek:D Egyébként 2,5-3 körül megáll!
Szivessen.Meg lehet kérdezni,hogy mennyit fogyaszt 100km alatt?
Sziasztok! Malaguti Crosser üzemanyagjelzője nem műkszik. Tudnátok mondani rá megoldás vagy hogy tudnám orvosolni a problémát.

Előre is köszönöm!
Köszi szépen4 Életet mentettél! :D:D
Hali.Ahol Én szereztem hozzá cuccokat az a malaguti hungaria volt.Nem olcsó,de eredeti és azt küldenek amit rendelsz és nem uttángyártott cuccot.
hali! érdekel, hogy gondoltad a bizniszt? infok kellenenek a mocidról!
Halihó! S.O.S! Segítsetek! Malaguti F18 150ccm-hez keresek új dugattyúgyűrűket, szelepeket, termosztátot,és motorblokk alkatrészeket, de sehol nem találok. Ha esetleg van valakinek valami ötelete, esetleg valami bevált üzlete azt kérem küldje el nekem! Előre is köszi
Hali.Érdeklődnék,hogy a benzinfogyasztásod változott vagy megjavault?Asszem Neked eszik sokat a mocid.Nekem is evvel a karbival olyan 4-et eszik.
tisztelt malaguti rajongók :)
most vettem egy 2005ös f15 ducati corse-t :) nagyon elégedett vagyok vele, de! a digit műszerfal nem jön be, ugyanis fogalmam sincs egy két dolog, szám, betű jelentéséről :S :) szóval ha tudnátok nekem segíteni annak nagyon örülnék :) első kérdésem az AVE lenne, amit lenulláztam, előtte 36,5ön volt, nem tudom mi az aztán, miért van az, hogy állandóan villog, hogy nincs hűtővizem, mikor csutkára töltöttem:) és miét van az h kevés bezinszintet jelez, 500 ft töltés után pedig már teli van a tank:) és ha már itt tartunk szeretném tudni h mekkora a tank, és mennyit eszik a kicsike 100on :) amúgy elégedett vagyok :) 93mat mentem vele, az autómata szivató vissza van alakítva manuálisra :) top gyújtásrendszer, top oldaldekni :) na de 1 szóval, AVE, hűtővíz, tank :) köszönöm :)
Sziasztok! elestem a motorommal! Malaguti crosserhez keresek balos hátsó fék kart,ez eltört,ezért estem el, illetve tükröt,ez kitört esésnél! Sűrgős! Tel 70/505-6000 vagy email: lada.ati@citromail.hu
hello csere nem érdekelne ráfizetéssel? rs50 2002
csabán vagyok
MALAGUTI DRAKON NKD halljátok most látom ezt a motort:O egész jólnéz ki tudtok róla valamit?
Valaki meg tudná mondani milyen vastag gyűrű megy a Malaguti RST be? Illetve hol lehet beszerezni...
Üdv mindenkinek! Malaguti F12 100-as hoz keresek légszűrőházat,ha valakinek van akkor legyen szíves szóljon már! Köszönöm!
sziasztok!
eladó a motorom
http://www.kepesmotor.hu/malag...

valamint egy top TPR variátor- új dobozában , illetve STR8 ledlámpa , buzetti oldalsztender , illetve 2 db sr felni (képeken láthatod)
érdeklődni ezen imél cimen : malagutiracing@postafiok.hu vagy itt de akkor használd a " válasz " gombot . köszönöm. ill csere érdekel elől hátul tárcsás vizes DIGIT f12re 1:1be.
Morini. Nem könnyű,de nem lehetetlen!
Sziasztok!
Egy olyan kérdésem lenne hogy a Malaguti RST 50 ben milyen blokk van? Morini vagy Minarelli vagy milyen? És mennyire lehet hozzá alkatrészt szerezni? Pl dugattyú...
malaguti léghűtéses ,3 sebességes,berugós blokk eladó
szacsomotor@freemail.hu