Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

bocsi de nincsen.
tel06305949153 a tiedet kérném köszi
van egy hebo variom ha érdekel... írj..
hello megnéztem nem találtam top ot de van egy elfekvő hebo variom ha érdekel.....baráti áron persze
hello fiúk! mostanság annyira fellendült az f18 téma hogy engemis elkezdett érdekelni...az első amiért nem vennék ilyet mert félek hogy ha igazoltatnak azonnal rájönnek a rendőrök...valaki aki már volt ilyen helyzetben hogy igazoltatták vagy ilyesmi, nem basztatnak érte a rendőrök?
szeva egyenlőre csak varió kell ,de most frankon küld el mert egyszer már el indult ha nem tévedek! már megszívtam a mult héten át bombáztak. jövőhéten meg látogatom a pokecot mit küldessz most Top vario + görgő? maradt az ár?hívj légyszi 06305949153
Egy kérdés?Most motoroztam a Malaguti f-18-asommal.Megálatam vele és járattam 4-5 percig és melegedett a hőfok olyan háromnegyedig ment fel.Valaki kipróbálná az ővén is akinekF-18-asa van?Vagy valaki erre tud választ adni?Előre is köszi.
Üdv,

F12 100cc-hez km óra, fejidom érdekelne. Elöl-hátul tárcsás.

Tomi
Üdv,
Beléptem a Malagutis táborba, 2 hete vettem egy 2001 F12 100cc-t. Örülök, hogy találtam egy helyet, ahol máris választ kaptam egy rakás kérdésemre, anélkül, hogy feltettem volna. Csak visszaolvastam.... :)

Tomi
Hali. Hát akkor én jobban jártam (legalábbis edig) nekem 130-ért sikerült megvenni magányszmélytől (nem nepper) és nekem is megvan minden eredeti olasz papír. A rendszámozással én is úgy vagyok ahogy te ha lesz kis fölös pénzem akkor leredszámozom.
szeva! Bocs a késői válaszért, irtam mailt, hivtalak telefonon de nem tudlak elérni, feljöttem gépre .Ha érdekel a hasidom és a vario akkor hétfőn tudom postázni!
Hali.Ja tényleg.175E Ft-ért vettem Szeptemberben asszem (Tavaj).Ja és megvan minden papírja.Le lehet rendszámoztatni,de ameddig nem vergődnek érte a rendőrök addig így elrobogózom Vele.Én a malaguti Hungáriánál vettem levegőszűrőt 2500 Ft volt.Ja meg ha avalkit érdekel egy balos tükröm van eredeti eladó,szürke színű.
Hali.Akkor te jól bele nyúltál. Azt láttam hogy a tükröd nem eredeti akartam is írni csak elfelejtettem :-) . Nekem a fejidom alsó burkolatot kellet javítani el volt repedve töb helyen is .Kis műanyagozás aztás festés, mega kiput is lehomokfúvóztattam és fényeztettem de nem lett az igazi ,lehet krómoztatni fogom vagy nem tudom még. De én eddig csak az olajakat cseréltem le , meg most vadászok légszűrőt. Sanszos még hogy lessz egy szíj csere, és sajna a hátsó féktárcsa és a betét kicsit hullámos, cserés lessz az is. De hogy lekopogjam kopp-kopp-kopp motorikussan és amúgy tökéletes :-) . Ja még a fékkar kapcsolókat javítottam de kár volt mert utánna láttam hogy 1000 ft az újj :-) Nem írtad le hogy menyiért vetted és hogy megvannak e a papírjai.
Szeva! variód nincs ?
F 15 cuccok eladóak:


- Stage 6 szíj 3
- olajpumpa 3
- dobos blokk, kihajtással 10
- gyári membrán 2

- Thor riasztórendszer és távindító 5
- t-szár 5
- kormány 3
- km spirál 2
- fékkarok 2
- első féknyereg 6
- új első és hátsó fékbetét F15höz 3

F 15 idomok:
- nagy oldal idom 12
- farokidom 4
- sisaktartó 5
- taposó idom 6
- 2 pici lyukas idom 5
- akku 2
- Max Racing sisak 6
Szevasztok!Valaki nemtud egy top variátort f12 Ac 70 cc hez S.O.S
Hali.Köszi szépen,de sztem a Tied is jól nézhet ki,ha van kedved képet rakjál ki.Szal Békéscsabán vettem egy kereskedőnél.Onnan egyből kb 200km-ment mert Kecel Lakom kb 200km.Nem Én hoztam hanem a barátnőm egygázon jött Vele meg sem állt egyszer sem.Kb 1 hónap múlva elkezdett kicsit csörögni a moci.Elvittem =- szóltak megette a vezérműtengelyt ill. a szuelephimbákat az olaj nélküli járárs ami nem Nálam volt úgy használva ill. kicsit kopott volt a dugó is.Szal cak pak 70 E Ft.Jó fasza.Aztán komplett műszerfalcsere használt 5E Ft.Szal Télen is használom kezdett szarakodni a karbi mert a Tele állítólag a gyári karbi nem igazán szereti =- csere használt Aprilia Leonardó karbi 15 E Ft.Oké gondoltam.Vettem rá két visszapillantót 10 E Ft.Tegnap hoztam el a szerelőtől Termosztát csere 6 E Ft.Szal összesen 106000 Ft-t költöttem kevesebb mint egy év alatt remélem mostanába nem megy szerelőhöz.De most a 120-at viszi a 80-90-et símán utazóba.Ja meg kb 2,5L a fogyasztása.Ti ill Te mennyit költöttél rá?
Hali. Jól néz ki a gép. nekem is ez az ezst van, eddig azt gondoltam hogy az enyém is jól néz ki de így most látva a tied hát nem is tudom Tied honnan van hol vetted és menyiért? És eddig menyit költöttél rá?
Hali mindenkinek.Tegnap hoztam el a szerelőtől a Mala F18-at.Hál isztennek minden jó rajta.Kb120 a vége,de nem is nyűztettem.Ha valaki kíváncsi rakok fel képet.
Aham.arra sokan azt mondják,hogy jó szíj.Bocsi,de nincs msn-m.Ill. van de legutobbi ujratelepítés óta nem raktam fel msn-t.Ja és valaki nem tudna valami fasza plexit malaguti f-18-ra.Tegnap láttam egy fasza kis plexit egy leonardón,de malaguti f-18-ra nem találok kicsit.Valaki olyant kéne megkérdezned aki vágja a témát mert Én is csont hülye vagyok a mocimhoz sajna!
Sajnos a márkára nem emlékszem de azt tudom h a drágábbat vettem meg (13k) volt. Valami kevlár erősítésű szíj.
Nem vennél fel msnen?
Aham.Akkor nem tom lehet,hogy vékonyabb szíj került rá?Mert itt a fórumon írták,hogy a szíj vastagsága is számít.Ha valki tud mondani arra pl. hogy hogy viselkedik a hőfokmérő azt megköszönném mert az enyém,most hoztam el a szerelőtől és 80-90-el megyek akkor az első vonalnál van a hőfok,ha megálok szépen felmegy a feléig és ott standál.Most az enyém 120-at megy,de Nekem elég a 80-90.Előre is köszi a választ.
Az említett cserék előtt ment 100 at. :S azért nem értem mi lehet a baj:S
Aham.Az tényleg kevés.Én úgy kezdtem,hogy megvétel után 70E Ft-t ráköltöttem új dugó,felfúrás,használt,de jó vezérműtengely ill. új szelephimbák ill. ház.Mert az előző tulaj oil nélkül is használta és megette e főtengelyt.Legalábbis a szerelő ezt állította,hogy az miatt volt.Most szerintem nálam is görgő szíj csere lessz.Szal lehet,hogy kicsi már a kompresszió.De nem tom.
Szia!
Engem is érdekelne h mi a vége. Télen vettem egy F18 at így nem nagyon tudtam kipróbálni. Szíjat, görgőket, csapágyat, szűrőket, olajat, gyertyát cseréltettem benne.
0-60 ig nagyon jól húz a gép. olyan 80-85 öt ment ami nekem nagyon kevés egy 150 -es től.
Valami tipp?