Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

szia engem érdekelne a váltódob vagy esetleg egyben az égesz is mi lenne az ára?email:joc31@freemail.hu előre is köszi jocó
Szia engem érdekelne a váltódob vagy akár az egész is mennyit kérnél a váltódobért vagy esetleg az egészért üdv jocó
email:joc31@freemail.hu
Hali nekem szükségem lenne malaguti rst -hez váltódobra ha valaki tud kérem szóljon előre is köszi az email cimem :joc31@freemail.hu
Üdv
Esetleg hogyha valakinek kell van egy szinte tökéletes állapotú gumim 120/70/12 méretben.
Nem tudok sajnos.
Sziasztok!
Egy Malaguti Grizzly (1995 ös ) szerelési könyvet szeretnék szerezni. Esetleg tudtok ilyet? Köszönettel!
4 tőcsavar anyéval együtt ajándék
gyári hátsó lámpa az van 1000Ft
első sárvédő nincsen
első felni van tárcsával és gumival 5000Ft
hátsó kerék nincsen
csere nem érdekel csak kp...
üdv
Szeva! f12 ledes hátsó lámpám van szinte új 5000 forintért ! alkudni lehetséges! átvehető személyesen békéscsabán bármikor!
szeva! ! engem 4 tőcsavar érdekelne csavaranyákkal együtt, gyári hátsó lámpa , első sárvédő, első hátsó felni (gumistól,hátul dobfékes)
vannak nekem is portékáim tudunk egyezkedni IRJ!
ha esetleg épp valami kis alkatrészre lenne szüksége :D
aaz ne várjon tovább érdeklődjön
Sziasztok az igaz,hogy a Malaguti f18 Kymco blokos?
sziasztok ujra csak lenne egy aggasztó problémám léci segitsetek. Szóval azt vettem észre hogy a kipufogómból hűtőviz csepeg a leeresztő csavarnál , ienkor mi a baj ? tömités vagy komplett hengerfej? pls segitsetek
Hali.Nekem mala F-18 150ccm-m van szíj hajtású.Szerintem nem rossz.De Én haogy megvettem kapásból 70 E Ft-ot költöttem,de azért mert az előző tulaj nem figyelte az olajat és kevés olajjal ment vele.Azóta nem volt vele nagy probléma csk egy termosztát.
Keresek malaguti bal hátsó indexet,hátsó lámpát, bal fékkonzolt(index szektort) sűrgős lenne! crosser/F12 lada.ati@citromail.hu
Keresek malaguti bal hátsó indexet,hátsó lámpát, bal fékkonzolt(index szektort) sűrgős lenne! crosser/F12 lada.ati@citromail.hu
Nem nagyon fognak tudni segíteni nekünk ,mert a crosserba szar suzuki motort szereltek. Az összes többi malagutiba minarelli van építve csak a milyenk morini...egy suzuki fórumban nagyobb sikerrel jársz sztem!
Sziasztok,egy kérdésem lenne.Milyen hajtású a Malaguti f18 2001-es 125-ös robogónak?Szerintetek milyen motor,mert ép most készülök venni egyet.
Üdv mindenkinek! Malaguti F12 100-as karburátorhoz keresek alsó részt,mert nekem kilyukadt.Ha valakinek volna eladó legyen szíves írjon!
köszi már megy bár nem tom mi volt a baja de másnap pöcre indult
Nagyobb hengerhez nagyobb karburátor is kéne, de legalább nagyobb fúvóka.Próbálhatod állítgatnia mostani karburátort de jelentős eredmény tuning karburátorral lenne.
Üdv
Próbáld befogni a levegőszűrőt és úgy indítani rúgással.Ígyse megy akkor mondok még egy próbát.Sokat állt leállítás óta?
Sziasztok! Egy kis segítséget szeretnék kérni! Van egy malaguti crosser robogóm. Hidegen indításkor nehezen indul és ha elindul a motor rángat egy darabig aztán ha egyszer rendesen felpörög utána már jól működik húz rendesen. Ha megyek vele hosszabb utat és megállok előfordul hogy magátol leáll a motor ilyenkor nehéz újra indítani, beköpi a gyertyát, ilyenkor gyertyát kiveszem megtörlöm, van rajta anyag rendesen eláztatja, rugok párat gyertyanélkül hogy kiköpje a bennemaradt anyagot és probálom indítani, ha elindul ugyanazt produkálja amit az előbb írtam, egyenletes, közepes gáz húzásnál rángat, köhög a motor majd ha egyszer felugrik rendes fordulatra onnan jó. Ja és a gyertyát is kormozza.
Elvittem egy motorszerelő sráchoz, én arra gyanakodtam hogy az autómata szivató lehet a gond, túlszivatja vagy ilyesmi.
Szerinte nem attól van, a karbit is kitisztította ő azt mondja valoszinüleg valami gyújtóelktronikától eredő hiba lehet az oka. Csakhogy elég drágák az elektronikai alkatrészek potyára nem akarok semmit megvenni. Ha esetleg valakinek volt hasonló gondja és sikerült megoldania várom a segítségét!

Előre is köszi!
sziasztok vaaki tudna segiteni mert nem indul a malaguti f12 phantom om, . eddig szépen ment de leálítottam és nem akar beinduli (szikra van , benzin van , kompreszió van)
helló próbáld meg a keverék csavarját teljese becsavarni majd 1,5 fordulatot ki, a csavart a lábtartónál lévő kis doboz alatt találod,(a belső) a külső a fordulaté
Köszönöm