Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Eladó Minarelli Cuccok!
TOP Perf. hajtás dekni minarelli 8ezer
Leo Vince TT kipu 15 ezer majdnem új!
Malossi Fly kuplung Minarelli 107 0 km es Vadi új ! 12 ezer
Sziasztok.

Elkezdtük motorgumikat árulni.
Mind új. 2012-2013as gyártás.

Rengeteg méretben, fajtában és stílusban.

Ha érdekel akkor adatlapomon van elérhetőség. Írj rám.
Helló mehanikus órás f 12 est át lehet alakitani digitre?
Mi tér el ?
Köszi
nekem is pontosan ugyanez a problémám,de ebből szerviz lesz sajnos,valami villamossági problémát mondtak rá.
ok...így már tiszta...
Nézd meg kap e benzint...van e szikra...ennyi lehet a baj...nekem pl ha áll egy-két hetet mindig meg kell szívjam a benzin csövet és már indul is...
hello nekem is pont ugyan ez a bajom de azt írták szint jelzőt cseréljek...még nem jutottam oda...ha neked sikerül megcsinálni érdekelne mi volt a baj...előre is köszi
A ZMJ-kód után van...ez a vázszám ezt szoktuk bele írni az adásvételibe...hogy a motorszám melyik azt igazán nem is tudom de ez elég is
Üdv! Malaguti Crosser vezetékelés ábrát nem tudna valaki belinkelni? Előre is köszi!
oké kösz de ott két számkód van!meg az hogy malaguti f12 meg valami sórszám kettö közül meik az?
Hali közben megoldódott az volt a gond hogy a digit műszerfala air-h2o ugrált és nekem air/levegős/ funkcióba állt meg mindent jelez hőmérséklet,fordszám stb csak a hűtővizet nem jelezte és nem bírtam állítani rajt ezt a funkciót na ma kivettem az akkumulátort hosszabb időre és vissza jött a h2o.a szint jelző jó volt és rossz lett vagy már így vetted mert ha most került hozzád akkor ha két szálat az óra hátulján felcserélsz ezt fogja csinálni 3 szál van rajt
Hello...mit is akarsz vissza állítani?Ilyet nem is hallottam még.Írd le légyszives részletesen mert lehet én nem értem.. mert egy robogó vagy vizes vagy levegős.Hátha tudok segíteni...
hello az alvázszám elöl van a lábodnál levő idomon a kis téglalap alatt...ki kell pattintani
Hello mindenki nekem olyan problémám van hogy ha ráadom a gyújtást full-ra ugrik a benzin mutató még akkor is ha üres a tank...kaptam ötletet hogy cseréljem ki a szint jelzőt(gondolom a tankba)de ha azt a csatlakozót széthúzom ami a tanknál van akkor is fent marad a mutató...ezért gondoltam hogy nem az lehet a baj...de lehet tévedek mert még nem cseréltem rajta semmit...szerintetek máshol van a baj?...de hol?...mit nézzek még meg rajta?Köszi a segítséget...Egy F12-esről van szó
meik az alvázszám meg a motor szám ?hól található az alvázszám
Sziasztok!olyant kérdeznék hogy van egy f12r Malagutim és ki vettem az akkumulátort hogy feltöltsem és mikor vissza tettem átváltott levegősre ezt hogy tudnám vissza állítani vizesre?
Malaguti Crosser CR1-hez van valakinek némi anyaga?
Szervíz leírásokra gondolok. Adatokra, méretekre.
(mennyi olaj, milyen, milyen gyertya, hézagok....stb)

Illetve mik a hibaforrások ennél a modellnél?
Drága öcsém most vett egyet, de Malaguti még soha nem volt a kezemben, így pedig ugye elég körülményes mindenre rájönni.

Előre is kösz!
Cserébe GSF650, Gs500, Aprilia SR1 anyagokat, tippeket tudok adni, mert nekem ezek vannak/voltak
Szevasztok! Valakinek esetleg malaguti Mgx 50-hez alkatrésze esetleg nincs? A henger és a karbi között lévő közdarabra lenne szükségem! És egy Blokk robbantott rajzra!
Sziasztok!
Van egy Malaguti F12-em de olyan problémám van vele hogy sehogyan sem akar beindulni.Eddig még sosem csinalta.Tudnátok valami tippel segiteni
tehát azt ami a tankban van?
Sziasztok!A benzinszint-jelzőm mindig 1-et(tele) mutat.Teljesen szétbontottuk a motort,kiszedtük a jeladót a tankból,ránézésre hibátlannak tűnik.Viszont le lett csatlakoztatva a jeladó egység teljesen,és ha ráadom a gyújtást megint azonnal 1-re megy fel mutató.Ránézésre a műszerfalnál minden jól van bekötve,szét lett szedve az is telejsen.Mi lehet a hiba oka?
szintjelzöt
Hello mindenki!
Az F12-es robogómon a benzin szint jelző gyújtás ráadásával fullon van és meg se mozdul...teljesen kiürítettem már a tankot is és akkor is full-t mutat...tudtok segíteni mit cseréljek ki...mert a kábelek jók..
Köszi
Sziasztok! Szerintetek ez a hátsó lámpa befér a gyári f12 idomba? Nem találok róla sehol infót v képet...
http://www.egumotors.hu/157-in...
Előre is köszi!
Malaguti mgx 50 hez keresek használt hengert dugattyúva