Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sziasztok.Lenne egy kérdésem.
Malaguti RST hez hol tudok rezonátort legyártani?
Malaguti F10-el kapcsolatosan lenne pár kérdésem.
Mennyire megbízhatóak?
Alkatrész ellátottság?
Vélemény a képen látható motorról?Új henger van rajt,első fékbetét,új kipufogó.
Mennyit érhet?

Mennyiért lehet eladni egy jó állapotban lévő motort?Hírdetéseket néztem már.
malaguti crosser blokk eladó tamasi.horvath218@gmail.com tel:06/30/6092338
Szivesen.
sziasztok van 2db malaguti crosser blokkom eladó az egyik erőssen bontott a másikból a lendkerék kérésre képet tudok küldeni érd:tamasi.horvath218@gmail.com vagy tel:06/30/609-2338 Tamás
Az van nekem is. Akkor nem keresem tovább. Köszi
Ha 4 sebességes vizes nem hiszem hogy megtalálod,mert az én rst-mben is ilyen blokk volt. Nincs benne szám.
Üdv Emberek!
Valaki meg tudná nekem mondani,hogy a Malaguti Fifty-n hol van a motorszám?Már a fél blokkról lekapartam a festéket,de nem találom.
Keresek Malaguti Madison 400 cc hez vezérműlánc vezetőt!
Hello tudtok segíteni?Kotyog az első kerék mi lehet a baj?Más..f12 de sr 13-as kerék van alatta és sokat csal az órája hogy lehetne korrigálni... meg még a benzin mutató, mikor ráadom a gyújtást folyton tele tankot mutat a jel adót megnéztem szét húztam a vezetéket és akkor is valahol elvan kötve a vezeték de hol..vagy nem?
az nincs
Blokkod van?
Üdv!
Malaguti F12 alkatrészek eladók:
-kormánykapcsoló
-70-es levegős fekete TOP henger új dugóval!
F15 idomok eladóak!
sziasztok keresek f12 blokkot léghűtésest dobfékest v tárcsást üdv Tamás
eladó f12es malaguti, fejidom és ülészár hiánnyal, motorja jó, elég erősen húz, simonini henger van rajta, világitás indexek... jók, 70.000 ft-os fix áron eladó, érdeklődésre képet küldök a képről
én már kinőttem ezért adnám el
Mit takar számodra hogy élénkebbé tenni? A motorja elég pörgős szerintem. Mit megy végre?
Üdv! Véletlenül nem morini blokk? Mert ha igen akkor nehéz alkatrészt szerezni hozzá.
hello egy f12 van sr 13-as kerekekkel, az a bajom vele ha meg borítom nem fekszik annyira, úgy érzem mintha ki akarna csúszni az eleje...tehát nem stabil.Mert a másik f12 esem gyári 12-es felnivel leraktam a kanyarba majdnem a földig és akkor is stabil volt.Mi lehet a baj simán csak a felni miatt vagy esetleg törve volt a motor mert még nem szedtem szét..és nem is tudom mit kell nézni...mi a rossz...köszi
hello a malaguti egy nagyon jó márka de csak robogóm volt eddig tehát neked milyen van vagy mennyire jó nem tudhatom de ha Malaguti-akkor csak jó dolog lehet
Malaguti F12 feszszabályzójának bekötésében kéne segítség. Aszondja 4 láb van rajta. Simsonba rakom, szóval egyáltalán fogggalmam sincs, hogy hogy kössem be. A másik kérdésem: milyen izzók vannak a motorban? Mert nyilván olyat teszek akkor a Simsonba is.
Köszi előre is!
Sziasztok, szeretném megtudni, hogy strapabíróak malaguti motorok.A blokkról annyit lehet tudni, hogy 50 cm2 vízhűtéses és 4 sebességes.Esetleg vélemények tapasztalatok.Típust nem tudok írni mert a váza nem malaguti.
Hali!
A képen látható dolgok eladóak.Az idomok F15-re valóak,a többi jó az összes fekvő minára. Árakért érdeklődj:simoviki@vipmail.hu vagy itt.
Sziasztok!

Lenne egy kérdésem. Nemrég vettem egy Malaguti Crossert, amin egyből hengerszettet kellett cserélni. Mentem már vele pár száz km-t, és mostanában, természetesen üzemmmeleg állapotban már azért néha ráhúzom a "koppgázt". Azt vettem észre, hogy néha amikor elkapja a gépszíj akkor száll a kicsike kb 70 km/h-val, de előfordul, hogy 50 km/h a vége. Azt szeretném megtudni, hogy bejáratós motornál ez normális jelenség-e, vagy pedig máshol kell keresni a problémát. Segítségeteket előre is kösz.
Nagyon jól beszélsz ez így van.