Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Egyre közelebb van már a jó idő, és mi is kenhetjük skacok! Íme egy kis ízelítő.

http://youtu.be/g4IDOAhSSKE
Nem akarlak eltántorítani tőle,,,sokak szerint a Ferodo állítólag a legjobb, de ezekből a hátsó nekem már bizonyított mindkét motoromban, én maradok Brembo párti...
Elvileg Bárdiéknál van Brembo, lehet hogy ránézek.
Az eredeti terv Ferodo volt.
Fék... Ha már témánál vagyunk,,, én sem bízom a szélre a megállást. (sem)
A betéteket már meg is vettem,,, nagyon jóárasítva.
Jaja. Én is tuningolok. Csak én a fékeimet. Szeretnék szinteres betéteket bele előre. Nem tudni milyenek a mostaniak, nem fogott rosszul, de valahogy jobban szeretem azt amiről tudom mit kapott már. Meg ha minden jól megy meglepem magam egy zsír új HJC sisakkal.
Vissza a jövőbe...
Én meg át kell fessem a motort., mert leutánoztak..
Magam is majd meghalok már a kíváncsiságtól,,, de még vagy két hónap,,, mire elméletileg összeáll a gép...
Az RGV-t viszont én fogom csinálni,,,az csak az anyagiakon múlik, mikor lesz meg,,, szóval,,, hajtom a stexet ezerrel...
Meg az eső utána Serényfalvi gyorson oda vissza tekergés,,, mikor ránk hívták még a rendőröket is.
Nem volt egy tiszta kör sajnos!
Én már várom a tunying végeredményét, mert így sem ostya az a gép...de annyi lóval
Komolyan besírtam a kommenteken
Áhhh... sosem voltam kamikáze Sokat kell még fejlődni, hogy elégedett legyek a teljesítményemmel Vannak jó kis TT-k azért, mikor hááásítunk a Csajeeeval fel- le vagy Vik kollégával próbálunk csiszolni a tudásunkon
Én inkább nem is szólok, megnézek mindig egy bizonyos videót
Majd valakit beültetünk helyetted
Nyugi Amigo, szólni fogunk ;)
Okés, nem tudtam hogy ilyen kipróbált dolog.
Ha nem adnák ki a gátak, nem terjedhetett volna el.
Működik, van már jópár ilyen építve,,, ha gond lenne velük, lennének ilyen irányú visszajelzések is...
Szóval,,, jó lesz az.
Hátha már a nyarat idézzük, itt van Őrláng, Pelikán és Geronimo nyáron ahogyan az időt múlatják.
http://youtu.be/hvIiLIPKYQ8
900-ig lehet fúrni vagy más trükk is van benne?
Nehogy megpukkadjon. mert akkor lehet ...
Nó pánik! Én Szikrát rángattam ki telefonon a kaja mellől mikor a szalagkorláttal birkóztam. De én sem szívesen tenném még egyszer.
Sanyi a király a Mátrába is, Király Sanyíii!
A Gixxer jó ideig járatós lesz,,, 900ccm3 lesz belőle tavasszal, de nyugiban kell használnom még jó ideig,,, nem kis projekt, nem akarom bedarálni.
teljesen egyedül voltam akkor is, magamnak motoroztam.. a kavics meg magának volt ott aztán nem lettem egyedül, Elit a zuhany alól rángattam vissza idén már hagynám nyugodtan tusolni