Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Borsot,,, az árok széléről. Na, idén ezt a részét hagyd ki valahogy, ne másnak bizonyíts, saját örömödre motorozzál.
Mi is az a tempó? Látod Zolikám, tudtam én hogy le kell tépnem a gázkart ha tartani akarom a tempót a csajokkal...
Öregember nem gyorsvonat.
Veszélyes ám annál a tempónál a másik motorját fogdosni
Látod -látod ettől félek én is..... Az Lc4-et egyenesben még csak megfogom , de gixxer annyi lovas mint az enyém, és jóval kevesebb súlyú aki rajta ül.......
Volt ám bors a Bükkben is július előtt még azután én szívtam a borsot
Köszönjük, bár főleg Elit illeti, én még csak zöldfülű vagyok, de igyekszem
Értjük mi egymást félszavakból is.
Óóó, hazai pályán borsot törtél az orruk alá.
De amúgy meg minden elismerésem neked is, meg Elinek is,,,hogy csaj létetekre ilyen jól nyomjátok!
Az a kis kar ott a bal lábamnál a blokkon? Van mellette egy matrica még gyárilag hogy le 1 a többi 2-6 fel. Ja és ugye zöld Neutral lámpa ne égesse ki a szememet?
Az már megteszi, de sebességbe azért csak rakd be.
Rossi is ezt gondolta a Ducatiról .......
Eli a HEvesi hiperszuper motoros csaj Piros motorral mert az gyors!
Nah jó de ott a GSX-R-es kamikáze Elissa is.
TG és Jancsika tudna mesélni, igyekszem azért tartani a tempót hogy ne legyen unatkozás míg odaérek
Majd igyekszem nem leengedi 7000 alá a fordulatotszámot..............
A csajokra meg általában mi várunk,,, de hát van hol... Tele van kisebb falukkal Aggtelek környéke, meg Szlovákia határmenti része,,, minden falu elején bevárjuk a brigád hátsóbb régióit.
(mondjuk,,,Kexet még csak jönni láttam, menni nem )
Ugyanmár...
A csajok nem biztos hogy bevállalnak egy öreg csigát.
tavasszal, lehetőleg úgy hogy én épp ne érettségizzek alatta
kakucs mikor?
Pamacsot kihagytad!ja és Lángot!
"Ráfáztunk" KeX- el ...ezért hanyagoltuk egész nyáron a Mátrát ...no de majd idén ott kezdünk meg Kakucson
A sok- sok falépcsős bandázásra, a beszélgetésekre, a fel- le gurulgatásokra és a rég nem látott ominózus foto
Minden további nélkül,,, szívesen látunk köreinkben. (is )
Ha oda kerülne a sor,,, Eli, vagy Kex átkalauzolhat hozzánk,,, úgyis ide sodorta őket a sors a vidékünkre.
Ok. Meg talán nekem egy korai indulással egy túra is belefér veletek, úgyis olyan szép helyekre jártok. Majd egyeztetünk ha nem gond.