Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Kastély u. nem tudom hány. Van 1 kistraktor patika állapotban az udvaron, s van még 1 szép vizslája is . Telefont nem tudok.
ott lakik a szomszédja mellett
valami elérhetőségét tudsz?
Felsőzsolcán,van Janibácsi! Korrekt az öreg!
Üdv!

Nem tud valaki egy esztergályost Miskolcon vagy Szikszó, Encs környékén?
(csak egy láncvezető görgőt kellene leszúrni bonamidból)
Tervezi valaki, hogy meglátogatja ezt az eseményt? Esetleg motorral? Ha igen szivesen csatlakoznék...
kösz szépen a segítséget!
70/258-3547
Nekem még tán' meg van a száma. Pillanat.
Üdv!

Nem tudja (ismeri) valaki, hogy Szerencsen (Ond) ki bont behozott motorokat?( XT, DR stb.)
Hmm akkor az nekem nem lenne jó, hiába tetszik. Mert én még akkor se látok éjszaka eléggé, ha normál ember igen.
Miért nem csinálnak olyan lámpát, ami jól is néz ki, meg világít is rendesen?
Ok, hölgyem.
ha vezetek sose iszom.... csak a gyorsaság tette.... éccaka a félelmetes északi rengetegben... és még ####se volt...
Majd megbeszéljük, ha összefutunk
Najóóóó, de azért nem láttál mert Sirokról jöttél volna haza (esetlegesen nem teljesen anti-ittasan) vagy azért mert szar a lámpa?
Nagy szókinccsel és jelentéssel bíró zene!
ja,meg a budmil edzőcipő a levegőben merhogy a haverom intett,hogy álljak meg,mert fényképez...
Ejj, az a négyujjas kuplungkar!
Nappal még a hülye projektoros lámpa is jól világít, az éjszakai vezetés a lényeg, utálok vaklászni!
na így világított Sirokon....
Mégsem világít tőlük semmi.:)
jáj more ! ezek rejtett erőforrások!
optikailag jól néz ki a lámpa,meg ha valaki lassan megy akkor jól is világít... én konkrétan Sirokról siettem volna haza éjszaka... de alig láttam valamit