Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Csak óvatosan a szezonkezdéssel!
Még nem teljesen ideálisak a körülmények:
http://www.minap.hu/news.php?e...
bejelöltelek
Helló úgy néz ki hogy a hétvégén megyünk motorozni ha rá érsz és van kedved csatlakozhatsz vagy keres meg a facebook on https://www.facebook.com/feren...
Meg kedztük Dunlop-Michelin-Bridgestone-Continental motorgumik forgalmazását.Árak felöl a Motorgumista.hu oldalon érdeklőgyetek.
Fegyverneki Gumiszerviz.
Ezt nem is tudjuk elégszer hangoztatni. Téged is elsodort egy autós, engem is, igaz én egy leesett körömmel megúsztam, sajnos, Te sokkal rosszabbul jártál.
Viszont a biztosítási pénzre nagy valószínűséggel ihatom a hideg vizet, mert hőn szeretett hatóságunk sohasem fog igazságot tenni közöttünk.
Viszont Idén mindenképp bepótoljuk az elmaradt közös erdei motorozást, én részemről egyenlőre annyival tudok hozzájárulni ehhez, hogy a fiaim Beta endurójához ma végre sikerült vízpumpa csapágyat, meg szimeringet vennem, és decembertől végre összeraktam a kis méregzsákját.
Később,valamikor márciusban jön haza a nagyobbik enduro is, aztán végre lesz egy ütős járgányom erdőre is.
Köszönöm a tanácsokat! Sikerült itt vennem:
http://www.kepesmotor.hu/sport...
Pont 20:13-kor írtad. Na a 2013 egy sz@r volt. Idén pótolni kell mindent!
Feltétlen! Ha már a tervezett tavalyi kanyarodás ilyen csúnyán elmaradt.
Csatlakoznánk!
Amugy nekem is van Dunlop Sportmax, ill. Conti Sport.
CBR 600rr Alkatrészek Eladók !
Komplett Yoshimura Kipufogó rendszer 149.000Ft
Hozzá irt Power Commander 49.000Ft
Komplett elsőkerék féktárcsával+gumi 90.000Ft
Üléspúp fehér fényezéssel 15.000Ft
IRC kuplung és fékkar párban 28.000Ft
GIpro fokozatszám kijelző 15,000Ft
Váltó fordító pedál konzollal 15,000Ft
Galfer fékbetét (használt) párban 15.000Ft 80%-os
520-as alu lánckerék 41-42 fogas 5.000Ft /db
Gyári kuplung ház (használt) 40.000Ft
Integrált hátsólámpa 5.000Ft
Tel:30-9676-432 elérhetőség minden nap 8-17-ig
Rendben!
Lassan, mire ténylegesen kitör a tavasz, itt Kondó, és környékén is kialakul egy egész népes kis endurós brigád, ha mindenkinek meglesz a motorja, jelzem.
Edelényben van haveromnál rengeteg, ha érdekel, csörögj rám, és megadom a t.számát.
Enyém meg itt, az adatlapomon.
A repülőtérnél az MKV végállomásnál Fegyverneki Bandinál a gumisnál, multkor voltam nála és láttam, de az alkalmazottja azt mondta,hogy majd lessz neki. Vagy ha nem sürgős akkor a Szentpéteri kapuban lévő Shell-nél az IMO/automosó/ vezetője /Gyuri/ ő pályázik de nem pályagumival ő szokta még eladni az aszodi Briannak, hogy adja el helyette. Brian itt szokta árulni az apróban. Beszélj Gyurival, hogy kell neked és akkor haza hozza. Ha kell tel.szám akkor tudok.
meg jelöltelek a faceboookon
hali igen voltunk kin jó volt igaz csak 2-en voltunk
Na ma megvolt az idei első motorozás!
15 fok, szélcsend
2xt660
1Honda cbr400 jáóó váóót
Talán majd én is legközelebb. Voltatok?
S.O.S ,help Miskolcon hol tudnék használt motor gumikat nézni?17 es gummákat?
Èn nagyon szivesen csatlakoznék, de sajnos nem vagyok otthon, ha megmarad a jó idö 2hét mulva is és terveztek vmit....
Hali motorosok! Valaki holnap csapatni? Miskolc-Sajóbábony-Alacska környéke? Cross-enduró!
Majd felélednek, ha kitör az igazi tavasz, nem ebben az áltavaszban kell vegetálni a mototosnépeknek.
Mivan emberek?