Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

make this topic great again

vote crm
Sziasztok SV tulajok!!!! Itt egy kihagyhatatlan ajánlat :P Alkudni kötelező :)
https://www.kepesmotor.hu/moto...
boldog karácsonyt vagy mivan
Üdv!

Nem tudtok valakit aki Helicoil és hasonló technikával csinálnak menetjavítást?
(egyik féknyereg felfogatásban megadta magát a menet... )
Köszönöm!
Azt hiszem nekem ők csinálták a motor vázamat...
http://www.iparifestes.hu/
Sziasztok!

Nem tudjátok Miskolcon vagy környékén hol tudnám az első felnimet homokszóróztatni és festetni?
Sziasztok. Ha esetleg jártotokban keltetekbe beleakadnátok a tanktáskánkba amit tegnap délután 6 körül sikerült elvesztenünk menet közben az óriási segítség lenne. 37-es számú úton történt a Mád-i körforgalom és az onnan Szerencs felé lévő vasúti átjáró között. Fekete nagy mágnes talpas táska egy halom kulccsal meg ezen kívül még egy halom igencsak fontos dologgal. Fekete nagy méretű táska (Digitális fényképező, SJ4000-eshez 2 pót aksi telefon powerbank kábelek pót plexi miegymás volt benne bár nem reménykedem ezek meglétében. A kulcsok az eső számúan fontos tételek.) ha meglenne privátban jelentkezzetek kérlek. Sajnos a nagy tempó plusz a hirtelen érkező oldalszél lerántotta a cuccot a tankról és elröppent a felezővonal irányába. Félek hogy nem árokban landolt hanem az úton és mire lelassítottam és visszafordultam meg vissza értem már valaki kocsijában volt.

Nagy reményeket nem fűzök a dologhoz de remélem a motoros összetartás megnyilvánul. (Bár tegnap ott az útszélén bóklászva egy motoros sem lassított le hogy megkérdezze mi a baj.
miskolcon tudtok olyan embert aki hengerfurasal es fotengely fel ujitasal foglalkozik?
Nekem is tetszik!
Csak nem márkatársak vagytok?
De szép motor. :-)
Miskolc, József Attila út, Rebuker...
Találtál már valakit?
Helló tud valaki jó szerelöt Miskolcon. Angyal motor kilöve mert ktm et nem vállal .előre is köszönöm
Szia!
"Kicsit" megkésve de megcsináltam az útvonalat amit ajánlottál köszönöm szépen a segítséget!
Helló! Ismertek valaki jó motorszerelőt Miskolc környékén aki ért a Yamaha xt 600 hoz? (2KF tipusú)
Sziasztok!

Létezik Miskolcon olyan cég aki szakszerűen javít motorfelnit? Kátyúütődésből adódóan mindkét felnim peremsérült lett...:(
Sziasztok! Eladóak suzuki rmx 250/rm 250 alkatrészek.
Nem meggazdagodni szeretnék rajta de szükségem van a pénzre így megválok tartalék alkatrészeimtől!
-Gyári nicasilos henger ,hibátlan állapotban B-méret 30.000
-Gyári hibátlan hengerfej 5.000
-Gyári komplett főtengely ,alsó tűgörgő csere érett 20.000
-Gyári blokkfelek csapágyakkal ahogy a képeken látszik 15.000
-Gyári rezó,használatból adandó apró sérülések 7000
Gyári ülés ,szakadt állapotban 2500
-Gyári idomok :2 oldalidom jó állapotú 3000/db ,két hátsó idom siralmas állapotba 500/db,a jobb állapotúak 1000/db
-Polisport fejidom ,működőképes 2500
-SUZUKI rm 250 gyujtás 20.000

Rengeteg apróságom van ezeken kívül,gyári gyujtáskapcsoló visszajelzőkkel,indexek stb.
E-mailt rendszeresen nézem .
Telefonon bármikor elérhető vagyok.
Helyileg miskolc de posta a vevő terhére.
Az árak irányárak amennyiben ésszerű keretek között gondolkozunk ,mert jóval ár alatt adok mindent.
Szia próbáld meg őket www.motorszaki.hu. Motor szerelés és javításban nagy tapasztalattal rendelkeznek! Telefonon: +36 46/304-977, +36 30 428-7259 számon tudod őket elérni
Sziasztok!

Tud valaki ajánlani egy megbízható jó motor szerelőt miskolcon?
Sziasztok! Sportdobot keresek Gsx-r 600 K5-re. Ha esetleg valakinek van eladó, kérem küldjön képeket és árat a mezosirichard@gmail.com e-mail címre. Előre is köszönöm!
Igen, nálunk lehet külön motorszállító utánfutót kölcsönözni. Érdeklődni lehet telefonon ( +36 46 304-977, +36 30 428 7259 ), e-mail-ben ( info@angyalmotor.hu ), vagy személyesen ( 3516 Miskolc, Pesti út 52-54. ).