Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Vótt évzáró guriga? hmm...

Mi szombaton voltunk unokatesómmal egy levezetőt nyomni.

Ma meg harcoltam a sárban a simsonnal olyat, hogy öröm lett vón nézni magamat kívülről, ahogy vágtatok nyakig sárban
Nehogy már itt kipurcanjon ez a Miskolci topik, valamit kanyarítok már ide én is.
Vasárnap ejtettük szerét az idei idényzárónknak, jól sikerült, szép idő volt, mindenki élményekkel gazdagabban,egyben hazaért
Évadzáró mindig novemberben volt. Ha van jelentkező, mehetünk túrdeköd körútra!
Jó képek lettek!
Most már inkább valami motoros túrában agyalunk. 10 napos legalább nekelljen sietni sehova.
Messze van még a köv nyár.
ahol atmosz van ott csak homokos part van
Van homokos part is, de a nagy része tényleg köves. Mondjuk ez nekem kifejezetten tetszik. Mániákus Kavicsgyűjtő vagyok.
Tettem már fel végre pár fotót.
Horvátország 2014
Hmmm, ez inkább beton.
Abádszalók
Merre van ez a fasza homokpart?
jajj azt megtaláltam !
Titok olvasó Lászlónak üzenem, hogy találtam egy rúgót, ami jó lehet a fűnyíró traki önindítójához!
VIII. Olaszliszkai Túra Szögi Lajos Tanár Úr Emlékére

http://www.gojmotorosok.hu/index.php?page=viewevent&event
id=766

Mi az M30-as végén a felsőzsolcai Shell benzinkútnál 10 óra körül csatlakozunk.

A megemlékezni kívánókat szívesen várjuk!
Még a gyári lánc van fent de már csutkára meg van húzva, tovább nem lehet már feszíteni
így is megfogom a hátsó fogaskeréknél és majd lehúzom róla.....szarrá nyúlt.
Nem nagyon merek már vele menni, mert ha szakad nehogy szétbarmoljon vmit.
28 ezer van a gépben ideje cserélni a gyári fostalicska láncot valami 100+-osra.

Jövő nyár? Hol van még az Tisza tónál egyébként vannak jó helyek ja.
ja titokolvasás.


te meg már évzárósdit csinálnál? majd össze lehetne gurulni. akár én is kitolom addig a sárgát

én ha a Tisza tóra eljutnék jövő nyáron nagyon örülnék neki. Tavaly voltam ott koncertezni és megtetszett. iszonyat szép a vize ahol voltunk ott még olyan homokos is volt mint egy tengerpart meg tán jetskit is lehet bérelni.
Na jóvan léptem mára!
Csigiri csá fórumlakók!
Na fasza.
Görögbe vótt gyros millió meg csomó magyar konyha
Na akkor viszünk majd egy hétre való kaját, nehogy éhen haljunk.
A homokos nm jól hangzik.
És vigyé konzervsóletet.
Aldiban occo pici kinai.
Zsír, azt mondik köves a part nagyrészt, nem úgy, mint görögbe. Mi ott voltunk, milyen fasza homokos végig. Tele vótt medúzával csak úgy spricceltek kifelé az emberek, én meg zacskóval hajkurásztam őket.
Oda is elkén menni vagy 1 hétre, csak a kaja lószart sem ér ott mindenki azt mondja. nincs egy értelmes ehető pofábatolni valójuk.....
Ottjártunk igen.
Gülüke támadása
HOrváth?
Akkor egy vicces kép a nyári nyaralós képek közül, csak hogy ébredjen a topik:
titok olvasó
He?