Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

tavaszig szétfagy mégjobban
Üdv Brian! Nagyon rossz állapotú. Szerintem kerüld el.
Sziasztok
Érdeklődnék, hogy a Mályinka - Szentlélek - Miskolc útvonalon milyen állapotú az aszfalt? Érdemes arra túrázni? Persze nem most hanem majd tavasszal.
Kipuffal úgy vagyok, hogy ha van normális sport dob akkor normálisan is legyen hozzálőve.
Márkén valami tekerős bizzencs van ( nem power commander). Azzal a benzil levegő arányt variálja talán. De az is 60 ezer.
Ezek nélkül is elmegyek ugyan úgy a géppel oszt abból a pénzből inkább túrázok egy jót.
Ha meg köll a több löket 2 foggal nagyobb fogaskerék és jobban ugrik.
Szerintem házilag is be lehetett volna lőni hogy egy kicsit finomabb legyen . mondjuk nem vágom az xt-t de egy fúvókázás lehet hogy segített vón rajta.
tuti lenne, a nagynak a kis változata !
Szerintem durva lenne.Ezen is keményen szol.
Jól szóltak az biztos!
De nem volt összelőve az elektronika. Kicsit rángatott, többet evett 1lityóval minimum. Nem volt kedvem még kiadni vagy 60 ezret power commanderre meg még padon összelőni.

Jó ez így gyárival. Szomszédok nem basztatnak, este is hazalehet jönni nyugodtan..
Ha lenne még egy ilyen dobom, a kicsit is megcsinálnám dupla dobostorta.
Az italféleség eléggé adja!
Szerintem szarul is néz ki! akkor voltál hülye mikor eladtad a nemtudom milyen dobjaidat. Jó az a két dörgő kell alá !
De ez 125-ös most nézem
Van 1 dobbal is xt múltkor láttam
Tudnád klónozni?
Xt-n hogy szólna? .
Hello eladó egy mivv carbon dob.55 EFt.E betüvel hangtompító pipával.Szép és durva hang.Kawasaki z 750 en (2004) volt ha kell tudok hozzá összekötőt is.Bármelyik motorra felszerelhatő.
Lehet, h valami hasonlóan fantáziadús vacsora következménye volt.
répát redbullal ?
Csak kolislevegőt!
Kár érte.
Dumálni helyett dudát akartam írni!
:-)
Köszönöm!
Mondanám hogy a dübörgés helyett fogsz hallani vinnyogást,de szegény gsr olyan halk,mint egy bicikli :-(
De majd dumálni egyet ha arra járok!
Az SV-vel pedig az lett,hogy nem néztem az olajszintet,és gallyramentek benne a hajtókarcsapágyak! :-S
Hát röviden ennyi...
Na hát sajnálom.... Akkor innentől nem hallom naponta sokszor a dübörgést. Gratula az új géphez, kolleganőmék meg olyannal járnak! :)
Mondta, hogy baja lett, ezért vagy eladod hibásan, vagy megtartod és meg kell csinálni, de pontosan már nem is emlékszek, hogy mi volt a baja.
Igen eladtam! :(
Nagyon sajnáltam,de már amúgy is tervbe volt egy fiatalabb motor,így feleslegesnek tartottam belefecölni egy rakás pénzt,munkát,időt,szóval eladtam inkább hibásan!
Apropó!Lehet nem is tudod,mi volt vele?
Ezeket hooogy, és miért? Mit fogyasztottál?