Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Jaaj most nézem csak, hogy ki vagy!
Mi lett végül az SV-vel? Eladtad?
Szia! Nagyon köszi, de nem hozom el. Nincs egyébként még rajta, de én SV feliratot nem is szeretnék, ki vagyok vele teljesen békülve, hogy szinte soha senki nem tudja, miféle motor. Van egyébként konkrét elképzelésem már a mintával kapcsolatban, csak még odáig nem jutottam el.
Van azért jópár SV a környéken, valaki biztos nagyon fog neki örülni!
Természetesen másnak is ingyen adom!
Ma a Baumax előtt Motoros burger evés közben azt kérdezte Fecó, h mi lesz az idei jégkorszak túrával. Nos? November van a javából.
Szia Szandra!
Az SV topic-ba raktam fel képet,megmaradt SV matricáról!Van már a motorodon?Ha nincs szívesen neked adom!
khhhmmm....
Na hát én meg pl itt éreztem nagyon jól magam. Vagy valamit, ami akkor voltam épp.
Körte nééékül!
Üdv srácok!
Sürgősen kellene egy kis segítség.

Miskolcon vagy annak a környékén valami olyan helyet tudnátok mondani ahol eloxálnak?

Igazából Miskolcon a Suzuki szervizben (Shox mellett) ajánlottak egy eloxáló helyet Felsőzsolcán. Rákerestem neten de sehol nem találtam telefonszámot róla és semmi infót sem. Tudnátok segíteni?
Akár Miskolcon, akár annak környékén, vagy Felsőzsolcán ha tudnátok mondani valami eloxáló helyet azt megköszönném.
Erre én emlékszem. Énmá akkoris felröhintettem.
Háznál magánszakit nem tudok, aki ezt bevállalná!
Karbiszinkron kellene egy fzr 600-on.
Mit kellene szerelni?
Sziasztok nem tud valaki valami normális nem nagyképű és lehúzós motorszerelőt Miskolc és környékén?
Sajnálom, hogy ezt kell én is mondjam, de totál igazad van. Ehhez képest a BMWfanatics egy elsőosztályú oldal, ahol ráadásul akik "viszik" egyből reagálnak, de legfeljebb néhány órán belül. Jó ott is vannak idióták de ilyenk mint pl.: KapszLok még véletlenül sem!
Faszán leültette már csak a króm felni hijja
jó lehet térden mászva talicskázni

az idióta inkább fúrt vóna 1-1 likat a bordákra oszt rúgót neki és kész
Benéztem és regeltem is más fórumokra, de alapvetően ez az ami átlátható és baráti köntöse van küllemét tekintve.

Pár apróságot tényleg lehetne újítani, azért ráférne mondjuk!

De egy biztos a legtöbb troll itt fordul elő.
A többi egy szűkebb baráti, motoros kört ölelt fel, ahol majdnem ismeri mindenki a másikat vagy legalább is értelmes emberekből áll.

Itt meg sok a troll!
szakembör
ez egy nagyon primitív fórummotor, gagyi, nincs fejlesztve vagy 6 -8 éve. tiszta dögvész az egész. Semmi ilyen funkciója nincs. Az utolsó fejlesztés hogy beteték az 1-est hogy az első oldalra lehetlessen ugorni az is vagy 5 éve volt , még emlékszem rá hogy írkáltuk a moderátoros topicba mi kéne. Azthiszem én dobtam fel hogy az adatlapot meg a kepes motor hirdetéseket kössük össze. azóta látszik az adatlapon ha hirdetsz valamit. Jó régen még volt moderátori visszajelzés, meg pici fejlesztés. aztán egy időben teljesen elkurvult ez a fórum.
Az is elég vón, ha vhol kilenne írva a regisztráció időpontja.
De erre se találok funkciót sehol

Hagyd nem kell
ja há azt nem. de ha nagyon kívánnnnya a tested akkor ki tudom keresni
Nem úgy te! Megvagy mihálylodva?
Az én első hsz-emet