Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Helló.

Ha érdekelne az új henger, arról hol tudnánk megbeszélni a részleteket?
bátran merem ajánlani a kxf450ent! nekem volt 2006os igaz ujanon vettem semmi probléma nem volt vele! olajat cseréltem láncszettet meg gumit! 50ora körül bontatlanul adtam el 1 éve azota is bontatlan! pedig supermotoznak is vele! igaz a központi telo gyári hibás volt vagy valaki kibaszásbol elbaszta! nem reagált a "katt"-ra
de egy 30asbol megoldották! ennyi volt a gond! esés után is 1rugásra indult meleginditot nem használtam sosem! igaz tissztességesen karban volt tartva! ha 10percet mentem akkor is cseréltem a légszüröt na meg 5oránként olajat!
meg mijenek ezek a gas gas cross-ok? jolnéznek ki az bisztos de a többi?:D
Sziasztok! 06-07 KX450F-ről szeretném kikérni a véleményeteket tapasztalataitokat. Milyen típushibák vannak, és megéri-e a pénzét vagy a kategóriájába találok jobbat? Előre is köszönöm.
fijuk lenne egy kérdésem, mejik kross-na a legolcsobb a fentartása? irjatok
bevonatost nemlehet furni kell egy másik
Speckó kerítésdrótra gondoltam,az szerintem jobb lesz
Ezt ,szerintem Te sem gondoltad komolyan
Nagyon valószínű, hogy CRF450-ét. Amennyiért belegányolsz egy másikat, annyiból bőven megjavíttathatod azt is, ami bent van.
Megfelelőátmérőjű vascsőből, tudsz még leszúratni gyűrűket is hozzá, csak be lell majd metszeni egy helyen vasfűrészlappal. :)
hali
valaki megtudná mondani h a crf 450 elsö teloja helyett milyen telot lehetne beletenni a mociba? cr-ét kx-ét?
nem lehet vele motorozni olyan kemény nem reagál az állitásra sem..átszelepeltetve + nem tudom milyen lenne..
hirdetve már találtam 25ért klx ét pl /showa/
Bevonatost lehet fúrni?Midjárt neki is állok Azt hanyas fúróval,3-as vagy 6-ossal?Nem értek hozzá,de fentről le vagy keresztbe kezdjem? Ha elbaszom véletlen akkor van itthon vascső,abból csinálhatok hüvelyt bele?Kicsit rozsdás,de az gondolom nem baj,jobban megáll benne az olaj,akkor már hónolni sem kell remélem Így még a dugó is passzos benne Melyik megoldást javaslod,nem akarom egész nap csinálni?
az attol függ hogy menyire van ki kopva h nagyon akkor furni kell ha nemanyira akkor persej
Annyit még nem volt nálam hüvelyes motor, hogy meg tudjam mondani, mennyit bír. 20-30 órát biztos, de erre majd válaszol valaki más!
Na de gondolom nem 1 tank benzin után kell újra fúrni, meg megdugózni! Attól azért remélem többet kibír.
De jobban kopik. Egy mérettel meg kell fúrni, ha már más nem segít, új dugó és kész. Gyűrűtörésnél is csak egy fúrás kell, míg a nicasil ha lemegy, akkor újra kell bevonatolni.
Mien minőségű a persely? Nem kopik jobban mint a nicasilos henger?
Volt egy 2003-as CR250-esem 2-3 éve, az kétszer lett perselyezve, elsőre szar lett a kiablakolás, másodjára jó helyre vittem, azóta a persellyel megy Cölöp fia alatt, most is azzal eladó.

Az YZ-ben a persely kb. tegnap lett kész...
Új hengert 120 ezer Ft-ért tudok szerezni, itthon nem tudom, mennyi.
Neked mióta van megperselyezve? Jól bírja? Mien keverékkel használod?
Árba mit dukál egy új henger, ezt nem vágod?
Az utólag megnicasilozott henger lehet jó is, de mindig C vagy D dugó megy csak bele. A hüvelyezést, ha jól csinálják, szinte észre sem veszed. Nekem is meg lett hüvelyezve az YZ inkább, profi csinálja, nem is drága. Nyilván a legjobb megoldás egy vadi új gyári henger. A legolcsóbb meg a hüvely.
Helló mindenki!
Lenne nekem egy YZ 250-em. Éppenséggel csak az a baja, hogy a hengert vagy nicasiloztatni kell, vagy perselyezni. Csak ugye nem mindegy melyiket csináltatom. A perselyezés az olcsóbb lenne, csak annak nem tudom mien lesz a minősége. A csákókám elvileg amerikából rendeli meg a perselyt, és a gépműhelyébe "faragja" bele. A mester azt mondja, hogy nem ez lenne az első amit csinál, és idáig még nem panaszkodtak rá.
A nicasil az ugye drágább, de arról is hallottam már jót is, roszat is. Szóval gózom sincs micsináljak.
Akinek vannak saját tapasztalatai, az írjon má valami, hátha mégjobban össze tudtok zavarni! :D
Honda Cr 250-es nyers kuplungdekni eladó. 2 darab 1 áráért!

Részletek: http://www.kepesmotor.hu/motor...
halihó..
valakinek esetleg Gyári RENTHAL KORMÁNY? bolti ár feléért vagyis 15E-ért,,makulátlan az írás tisztán olvasható rajta a bal oldalon ill mindenhol..
érd : cross04@freemail.hu
Sziasztok Olyan kérdésem lenne, hogy milyen engedélyekre lenne szükségem ahhoz hogy versenyezhessek, utána olvastam de halvány lila gőzöm sincs hogy mi mit jelent ( licenc stb)
Előre is kösz mindenkinek
az eredmény:

Hugyecz Erik