Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

95-60-85?
programozók gyöngye
Mindig elfelejtem, hogy PNG-t nem lehet feltölteni.
2003 utáni modellek méretei.
Egy köztes lépcsőnek javaslom az új tápióbicskei pályát, vagy Bugyit.
Sosem voltam még az itthoni pályákon különböző helyen, de most eldöntöttem, haverok elvittek egy BP környéki pályára.
Erős kezdés volt.
Meg vagyok győződve, hogy aki itt nevelkedik, nincs gondja a kondival.

Épp mondtuk mi is, ha valaki sírni fog itthon, hogy milyen rumplis a pálya és milyen nehéz, kikacagjuk.Gyál után autópálya minden.
Itt a környéken hetekig gyűjtjük a lélekerőt, hogy oda menjünk-e, pedig nekem csak 25km
Nyáron is csodálatos

De ettől jó. Lehet fejlődni...Utána bármelyik pályán 20 kör is supermotozásnak tűnik.
Ez Gyál!
Mostmár értem, mit jelentett ez. Köszönjük a mai napot.
Vért izzadtam, de egy élmény volt.
Te tudtál valamit... Miért nem szóltál?
Kib@szott durva volt, de mentem vagy 1,5 üzemórát.
Mondjuk ringatni nem kell az tuti.
Na milyen volt a magyar Lommel?
ok,megyünk holnap. Köszi!
A pálya folyamatosan 'simítva' van, de mivel rengetegen járnak ki edzeni a verseny miatt így természetesen változik a pálya állapota!
Helló Fiúk, itt is megkérdezném:

Újrakezdő crossos vagyok, azt szeretném kérdezni, milyen protektort vagy páncélt javasoltok felsőtestre, elsősorban váll-kulcscsont-könyök védelemre.
Nem baj, ha olcsó, használt.
Köszönöm az infót! Holnap mennénk, akkor ezek szerint lehet.
A folyamatos karbantartás azt jelenti, hogy most jó állapotban van?Tehát kezdőbbek is elboldogulnak rajta?
Kedves Attila!

Jelenleg a Gyáli pálya folyamatos karbantartás alatt van a Március 17-én megrendezésre kerülő motocross verseny miatt. A pályán Március 13-ig van lehetőség edzeni,13-tól pályazár.

Weboldalunkon találsz bővebb információt a versenyről!

Üdv.
Ezeket meg lehet nézni mielőtt licitálsz rá sokszor. Úgy kell csinálni,mint Mike a Wheeler Dealers-ben :)
gyáli pálya milyen állapotban van most,tudja valaki?
Sziasztok!

A Nemesbikki Race Way pályáró valami info?
Sziasztok!

Mi a véleményetek egy ilyen ebay-es angol YZF-ről?
2009-es motor, 520 ezer Ft környékén áll most a licit és ehhez hasonló színvonalú, korú motorok ilyen áron bármely márkából találhatóak. Fuvar 100 ezerből megvan és még annyiért is vétel, főleg,ha figyelembe vesszük, hogy odakint azért elég sok a tényleg komolyan becsben tartott, becsületesen szervízelt és komoly, drága alkatrészekkel felvértezett motor. (rizikó csak annyi,hogy előbb kell leütni a licitet, majd menni a motorért a kp-vel)

http://www.ebay.co.uk/itm/Yama...
OBG Zöld 34/L(használt, a színe fakultabb, állapota jó) 10.000Ft+posta

OBG Lila 34/XL(használt, de nagyon szép állapotban) 14.000Ft+posta

70 77 62 022 vagy mail
Nálam is van egy pár felesleges
Cucc Bátran keresetek !
Na ja, csak valahogy össze kéne hoznunk a randit, hogy megnézzem, mi ez. Küldesz róla (de csak a szerkezetről, hogy pontosan lássam, hol kezdődik az utánfutó, és hol a vége a cuccnak) képeket ide?: imrek@yahoo.com
talán az is jó :)
Dizel olaj 120 liter?