Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Csá papi bocs már hogy itt zaklatlak csak egy kérdés vasárnap nyársapát ?
Kissé leegyszerűsítve: ha egy rugónak 44 kg kell ahhoz, hogy 1 mm-t összenyomódjon, egy másiknak meg 40kg is elég ehhez, melyik a puhább?
üdv
valaki megtudná mondani milyen rugo van a CRF 450 be 2007évj..
olyan kemény h nemlehet vele motorozni...
olvastam h ezt csak rugo cserével lehet orvosolni.. melyik a legpuhább belöle ? és a gyári milyen?
találtam 52KG/mm
44Kg/mm
40kg/mm
melyik lenne a legpuhább.. köszi ha tudja valaki...
Üdv mindenkinek! Valaki tudna nekem küldeni vagy egy google maps-os linket vagy gps koordinátákat a zalaszentgróti pályáról?
Srácok!
Mindjárt vége az iskolának és
kezdődik az IGAZI SULI!
Csak a legkeményebbeknek, íme a nyári program:
Június 18-22: 85-250 Junior.
Június 25-29: 50-65
Július 02-06: Open
Július 23-27: 85-250 Junior
Július 30-Augusztus 03: 50-65
Augusztus 06-10: Open
Augusztus 13-17: 50-65-85

A táborok létszáma limitált, maximum 6-8 fő az intenzív és személyre szabott edzésprogram miatt. Regisztráció és előzetes időpont egyeztetés minden esetben szükséges.
Jelentkezni: id. Németh Kornél mesteredzőnél a 06-20-9660896.
Az edzések a Balatonszemesi a Kaposvári ill. más pályákon kerülnek megrendezésre. Aki már volt tudja miről van szó aki nem bátran próbálja ki.
Én sem találtam
Van egy eladó Shift assault raise againest fekete-fehér cross nadrágom! 5-ször használt 38-as méretben! 7000 Ft!
Ha valakit érdekel hívjon: 06307493657
Valaki nemtudja, hogy hol találok képeket Nyársapáti versenyről?
aprilia alkatrészek eladóak! komádiba! 125ccm ( pegaso tuareg rx af1 rotax 123,127! elégé nagy választékba vannak alkatrészeim!
van pár db enduró gumim is !és aszfalt is!
aszfalt continetal 130/70/17=10e
enduro: pireliböl: 90/90/21 =10e
120/80/17=9e
100/90/19=9e
brigestone 100/80/17=9e
ha valakit valami érdekell: tel:06307316232
msn:czegledi_zsolt@freemail.hu
email:czegledizsolt@fr
eemail.hu
face: zsolti czeglédi (bordó sr van kint a képen)
Uh, hát jobbulást Neki! Bár megmondom őszintén megkönnyebbültem még így is..
Baja az lett bőven,nyílt combcsont törés sípcsontja több helyen tört, bordái is kaptak ütést, és a keze hasadt szét,stb.
Sziasztok! Június végén rendezvényt szervezünk Domoszlón! Leginkább enduró, quad találkozó de mindenkit szeretettel várunk!
Részletek itt: www.matraterepmotor.webnode.hu
És mi lett a baja? Elég csúnyán festett ..
Kösz az érdeklődést. A körülményekhez képest jól van! A kecskeméti kórházban van még de csütörtökön, hazaengedik a felépülése még sok idő lesz!
Ha valaki tud majd valamit a srácról, aki ma kiugrott a pályáról nyársapáton, légyszi írja meg! köszi
Eladó Honda Cr alkatrészek!

Hirdetéseim közt megtaláljátok a részleteket.
Az újnak.

Majd mindegy mit veszel, legyen jó állapotú
"Motocross"
Köszönöm a segítséget, és ha nem tévedek akkor itt az olaj oldali szimering mérete meg is van adva 12x22x5 és a víz oldalinak nincs mérete de feltételezhetően ugyan ez!
nem cross, de sm.:D
http://www.bike-parts.fr/piece...
A fenti linken láthatod, hogy nem egyforma, arra már nem emlékszem, hogy az olaj oldalit ki tudod-e cserélni kintről, a víz oldalit tuti, mert azt nekem is kellett. Valami hülye méret lehet, legalábbis én valamiért annak idején gyárit rendeltem.
Sziasztok, 2004-es CRF 450-ben a vizpumpa szimering a viztér és az olaj oldalán egyforma? És a vizpumpa oldaláról mindkettő cserélhető, a nagydekni levétele nélkül?
Hogy nem krosszmotor.
Sziasztok! mi a véleményetek a KTM LC4 625-ről? :D