Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

1. Felesleges is, de másról nem tudsz, tapasztalat.
2. Igen ez így erős, mert régen is voltak jó versenyzők, viszont akár igaz is lehet ez a kijelentés. Például a 4 ütemű korszakra értve, a másikat nem mondom, mert nem szereted.
Nem mondtad, de pont azokkal van bajod akik elfogultak, szóval ez így elég veszett fejsze nyele, már ha komolyan godnolod, de szerintem azt csinálod, mint én a Ratyipriliával.
Tavaly MM előtt végzett, azelőtt JLO előtt. Nem jelenteném ki, hogy jobbak, idén meg főleg nem, egyelőre. Amúgy igen, így megfelel.
1. Én nem akarok Rossiról vitázni. Teljesen jó lenne, ha itt se lenne már rég.
2. "Rossi a MotoGP legnagyobb alakja" ... stb.
Mégis mit vársz?
Csak tőlem várta el. Amúgy én sem mondtam magamról.
Büdös patkány Lorenzo.
Büdös patkány Marquez.
Akkor így megfelel?
De milyen jó motoros mindkettő! Kicsit jobbak is mint Rossi. Egy hajszállal.
De ő soha nem is mondta, hogy pártatlan!
Igen! Viszont csak Rossi van? Nem! Másról is lehetne vitázni, de te is csak nála maradsz, gondolom mert élvezed. Ergo ott tartunk, hogy a Rossifóbiások, vagy Rossi szurkolóinak az utálói sem jobbak, az általuk utált személyeknél.
Ez így elég erős,aki pártatlan az nem patkányoz és kreténezik. Mutatókban pedig Rossival egyedül MM veszi fel a versenyt, sőt valamiben jobb is.
Kettőnk közül én vagyok a pártatlan. Én vagyok az aki azt mondja, hogy a többi sem rosszabb mint Rossi. És Te vagy az, aki kiemeli Rossit és azt állítja, hogy jobb mint a többi. Mégis én vagyok pártos. Pedig nem jobb semmivel sem. Se morálban, se tudásban. Mutatók tekintetében is csak az abszolútértékekben. A relatív mutatókban egyáltalán nem.
Lehet, hogy azért mert ez a MotoGP topik?
Baszki. Mi egy betegségben szenvedünk . Én is azt gondolom, hogy csak akkor szólok, amikor nagy hülyeséget írsz. Meg amikor nem úgy látod a dolgokat mint egy pártatlan ember. Na olyankor pontosan olyan hülye vagy, mint azok az emberek akiktől rosszul vagy. Kár, hogy nincsen doktornős, gyere a mellemre majd én megvigasztallak emotikon.
Mi igaz? ? ?
Engem jobban zavar ettől, hogy egyszerűen nincs más téma, ezer sorozat van, milliót versenyző és 3-nál ragadunk le.
Nem az zavar, de ezt te is tudod. Igaz sok hülyeség elhangzik itt, de én és luckyzoli elég értelmeseket mondunk, jó főleg én.
Az RSV4 meg kb. csak Téged zavar. Ha figyeltél én olyankor szólok hozzá, amikor hülyeséget csinálnak, vagy mondanak az emberek. A MotoGP az tipikusan egy ilyen fórum.
Igen, de ez csak téged zavar. Tudnék pár emberkét sorolni, aki neki szurkol és nem bírom, mégse fogok ezért másnak drukkolni, de velük haverkodni sem.
Na de a MotoGP-ben csak egy ilyen van. A többi eltörpül ehhez képest. Ezt Ti magatok is állítjátok, néha érveltek is vele.
Igaz, de nem egy konkrét szurkolótáborra, hanem az összesre!
Mi ez a Clamillázás?
De így van, vagy nem így van? (És nem úgy értem, hogy igaz-e Rád vagy Clamillára. Igaz-e a szurkolótáborra?)
Te oly sötét vagy! Hol a cimborám ő? Még a virtuális seggnyalás is elmarad a részünkről, ami nálad, elnézést nálatok elmondható.
Így hívják az országos cimborádat,Te pöcs
Szilveszter? Az elmúlt már! Te miről beszélsz? Kik mindketten? Most akkor mégsem bírod Oszit?
Szilveszter,hányadékok vagytok mindketten! Mindig csak vetítesz,de azért van,aki átlát rajtad gané